Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius Xenonai ir policija
Pr0st0 Andzej
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4467
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2009-12-05 20:33
Dabar daug kalbu eina kad stabdo del to.
Taigi klausiniu nes noriu zinoti savo teises ir ka sakyti.
Pvz sustabdo mane policija del lempu ir sako kad pas mane xenonai. Jie tai sprendzia is akies. O kaip zinom is akies cia ne irodymas nes ir greiti galima taip matuot arba girtuma is kvapo. Trumpai sakant nera irodymu.
Jie mane baustu pagal 235 punkta ( atrodo ), kad neatitinka techniniu reikalavimu masina. Tai ar yra tikslas parasinet protokola jei nera irodymu? Kazkokia ekspertize turetu buti kad lemputes idetos blogos ir pan. Aciu uz atsakyma

P.S turiu pazistamu kurie su paprastom lemputem ( Philips ) vazineja o atrodo kad xenonai ideti.



Redaguotas Pr0st0 Andzej 2009-12-05 20:34
www.newtopic.lt
Autorius RE: Xenonai ir policija
Aivaras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 728
Įstojęs: 07.10.09
Miestas: Kalvarija
Vairuoja: Audi Cabriolet
Parašyta 2009-12-05 21:09
Opa...ideja, juk jie neturi jokiu prietaisu nustatinet ar xenon ar ne...o tu jei nenori tai ir neprivalai atidarinet kopoto ar leist ardyt lempu...hm...idomu, apie tai net nepagalvojau... smiley cia bus panasiai kaip ir su langu tamsinimu kol neturejo prietaiselio pamatuot skaidrumui, bausdavo, o apskundus skundo svarstymas trukdavo kelias minutes ir rezultate nebausdavo...:o na cia tikrai gera diskusija, reikes pasekt...smiley
Autorius RE: Xenonai ir policija
Pr0st0 Andzej
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4467
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2009-12-05 21:26
Tai ir man vat kylo klausimas, nes vienam forume zmogu sustabde, ir jis nepasirase i mentas ka turejo tai tik fotkes is google kaip atrodo xenonai ir pan =]


www.newtopic.lt
Autorius RE: Xenonai ir policija
zekaA4
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2126
Įstojęs: 20.02.08
Parašyta 2009-12-05 21:30
o kaip pas a4 jau akina ? tik pas a6 c4 neakina ?=]


Vsio pizdec ! Ja teper vlastelin kolec . Audi™
Autorius RE: Xenonai ir policija
Pr0st0 Andzej
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4467
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2009-12-05 21:33
na as galiu pasakyti kad tikrinau neseniai specialiai servise. Su aparatu situ, visos lempos rodo gerai tik viena lempa biski leidzia 2 linijas del seno reflekriaus ( isbluko biski ) i visa kita OK. Gal tesiog del to kad xenonai skleidzia daugiau sviesos zmones nepriprate. nes pvz as mieste kiek matau masinu, kaikurie akina o kiti viskas ok. O jei sneket apie akinima tai mane naujos masinos su xenonais daugiau akina negu senesni. pvz Jeep Cheeroki labai akina, nauji busai reno ir pezho nuo 2002 metu


www.newtopic.lt
Autorius RE: Xenonai ir policija
slaptas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 223
Įstojęs: 16.09.08
Parašyta 2009-12-05 21:39
Norint statyti xenonus, turi būti žymėtos faros (specialūs žymėjimai ant farų), turi būti lempų apiplovimas, būtinai turi būti lęšiai. Kitaip gali bausti. Bausti gali 'iš akies'. Policininkas turi teisę pažiūrėti, ar tavo mašina atitinka TA. Gali paprašyti atidaryti kapotą ir turėsi atidaryti. Pamatys blokelius aukštos įtampos ir viskas.
Jeigu jis pagalvos, kad pas tave xenonai (o ir taip labai puikiai matosi, ypač kai įjunginėji/išjunginėji faras) surašys protokolą. Galėsi kreiptis kur norėsi, pagal Lietuvos teismų praktiką, policininko nuomonė yra objektyvi ir jis teisingai nusprendžia. Lygiai taip pačiai, jeigu surašys protokolą, kad pas tave tamsinti langai, gausi baudą. Teismų praktikoje jau buvo toks teismas, kuris nusprendė, kad policininkas nusprendė teisingai, kad langai tamsinti nematavęs. Apeliacineme teisme skundas buvo atmestas.
Mielieji, nepamirškime - mes gyvename Lietuvoje smiley O su xenonais važinėti galima tik tam pritaikytomis faromis... Nesvarbu ar gerai, ar blogai jos sureguliuotos...


No smoke - no power. It's diesel power!
http://karolis.net/
Autorius RE: Xenonai ir policija
Pr0st0 Andzej
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4467
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2009-12-05 21:42
esu girdejes kaip daug zmoniu laimejo teismuose su langais kai nebuvo dar aparatu situ matuot ir pan. Tai panasiai mentai ir greiti gali matuot is akies arba garsa is ausies. nesamone. laukiu atsakymo is zmogaus ( kuris atsakineja visada i tokius klausimus )


www.newtopic.lt
Autorius RE: Xenonai ir policija
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-12-05 22:15
Pfff, realiai tai cia nera ko nesuprasti chebra :) kaip sakiau, praeis, dar kuris laikas ir bus kapets visiem tiem xenonam nestandartiniams :)
Dabar gal ir imanoma ka nors issireikalauti per teismus, bet cia irgi, jei esi asilas tai tu vienaip ar kitaip atsibilietuosi :)

O kaip sake slaptas, paprasys atidaryti kapota ir turesi daryti :) taip pat kaip bagazine ar kitas duris :) pamatys, kad nestandartiniai xenonai (ne pagal reikalavimus) ir surasys popieriu. Tad cia gali diskutuoti kiek nori :) priklauso ant kokio pareigunu uzsirausi :)

P.S. mes gyvenam Lietuvoje, to tikrai nereiktu pamirsti ;)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Redaguotas Giedrunskis 2009-12-05 22:18
Autorius RE: Xenonai ir policija
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-05 22:21
slaptas parašė:
su xenonais važinėti galima tik tam pritaikytomis faromis... Nesvarbu ar gerai, ar blogai jos sureguliuotos...
:p
Bamperis prisegtas paveikslas:


Redaguotas Bamperis 2009-12-05 22:25
Autorius RE: Xenonai ir policija
Pr0st0 Andzej
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4467
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2009-12-05 22:21
siaip ir bagazine atidaryt turi buti leidimas, kokia teise jis turi list man i salona arba po kapotu :D


www.newtopic.lt
Autorius RE: Xenonai ir policija
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-12-05 22:29
As tai manau si tema berysio :) pries veja nepapusi, eilinis budamas :)
O cia kai ateina karts nuo karto tokiu "geniju", kurie nusimano atrodo, tai sakes :D
paprastos akina, lesines ne akina :D krc.


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Xenonai ir policija
Aivaras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 728
Įstojęs: 07.10.09
Miestas: Kalvarija
Vairuoja: Audi Cabriolet
Parašyta 2009-12-05 22:31
Faktas nepagrystas jokiu matavimo prietaisu ar eksperto isvada ir t.t. yra didelis didelis nulis, visai nesvarbu tai Lietuvos teismu praktika ar dar kai kas kita... Taip pat atidarineti kopota, tai tik tavo apsisprendimas, nori pirmyn, nenori siunti menta na krienu... Ka reiskia tikrinti technine bukle kelyje? Ogi nieko! Jis tam neturi igaliojimu... Kiek as zinau Lietuvoje kol kas monopolija laiko Regitra...ir TA pazymas ji taip pat isdavineja...o ar teko girdet kad policininkas "patikrines technine bukle" israsytu pazymele jog masina yra techniskai tvarkinga..? Neteko...? Aga, man taip pat neteko, tai db paaiskinkit man durnam, susuktos pas mane paprastos lemputes tik kad baltos ir 100w, sviecia kai xenon'ai, ateis jis paziures, sakys xenon, ant stiklo kodai netinkami tam, apiplovimo taip pat nera...ir ka, jis jau man rasys protokola? O NEIN! Nes jis neturi tam pagrindo! O juokingiausia kad jis surasys ir siulys pasirasyti prie grafos protokolas supildytas teisingai...ir tuomet tik pats kaltas jei streso veikiamas pasirasysi... O db, subtiliai juos pasiuskit, taciau tik subtiliai, kad neprikabintu ko nors su pareiguno vardu... :o
Autorius RE: Xenonai ir policija
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2009-12-05 22:33
Giedrunskis parašė:
As tai manau si tema berysio :) pries veja nepapusi, eilinis budamas :)
Čia dar gyva nuomonė, kad mentai tik visiški žiopliai. Laikas keist nuomonę.
Autorius RE: Xenonai ir policija
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-12-05 22:36
tai cia joa, as ir pats megejes pasneketi sutais mentais, kazkada ~puse valandos prasedejau pasjuos ir gincyjausi :) bet cia nesvarbu, tuoj seimas priims vel kokia pataisa ir visi choru karuose galesim kukuoti ;)

du1kin, busai, dzipai ir su paprastom erzina kazkiek :)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Redaguotas Giedrunskis 2009-12-05 22:41
Autorius RE: Xenonai ir policija
Aivaras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 728
Įstojęs: 07.10.09
Miestas: Kalvarija
Vairuoja: Audi Cabriolet
Parašyta 2009-12-05 22:38
Mentai tik 70% ziopliai...o kiti dirba prie stalo uzimdami atitinkamas pareigas! Buk ramus, musu mentai apie istatyma ir jo veikimo ir taikymo subtilybes tik is nuogirdu ir tezino...o tie kas zino, po puses metu gaus paaukstinima ir siltai sedes kabinete!
Autorius RE: Xenonai ir policija
erikano
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 564
Įstojęs: 13.05.09
Miestas: Joniškis
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2009-12-05 22:42
Aivaras parašė:
Faktas nepagrystas jokiu matavimo prietaisu ar eksperto isvada ir t.t. yra didelis didelis nulis, visai nesvarbu tai Lietuvos teismu praktika ar dar kai kas kita... Taip pat atidarineti kopota, tai tik tavo apsisprendimas, nori pirmyn, nenori siunti menta na krienu... Ka reiskia tikrinti technine bukle kelyje? Ogi nieko! Jis tam neturi igaliojimu... Kiek as zinau Lietuvoje kol kas monopolija laiko Regitra...ir TA pazymas ji taip pat isdavineja...o ar teko girdet kad policininkas "patikrines technine bukle" israsytu pazymele jog masina yra techniskai tvarkinga..? Neteko...? Aga, man taip pat neteko, tai db paaiskinkit man durnam, susuktos pas mane paprastos lemputes tik kad baltos ir 100w, sviecia kai xenon'ai, ateis jis paziures, sakys xenon, ant stiklo kodai netinkami tam, apiplovimo taip pat nera...ir ka, jis jau man rasys protokola? O NEIN! Nes jis neturi tam pagrindo! O juokingiausia kad jis surasys ir siulys pasirasyti prie grafos protokolas supildytas teisingai...ir tuomet tik pats kaltas jei streso veikiamas pasirasysi... O db, subtiliai juos pasiuskit, taciau tik subtiliai, kad neprikabintu ko nors su pareiguno vardu... :o

ka cia buri apie tas 100W lemputes, jos tokios pat neteisetos kaip ir xenonai..ir jei tau mentas uzrasys, jog tai xenonai, nedaug tesuklys..
as pries xenonus, burtininku pilni keliai, prasilenkt neimanoma, spigina, akina..belenkas..


c4™
Autorius RE: Xenonai ir policija
Aivaras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 728
Įstojęs: 07.10.09
Miestas: Kalvarija
Vairuoja: Audi Cabriolet
Parašyta 2009-12-05 22:46
Nejuokink zmoniu, parodyk straipsni kur 100w lempos yra draudziamos!:o
Autorius RE: Xenonai ir policija
Tomuxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 663
Įstojęs: 06.11.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2009-12-05 22:49
erikano parašė:
Aivaras parašė:
Faktas nepagrystas jokiu matavimo prietaisu ar eksperto isvada ir t.t. yra didelis didelis nulis, visai nesvarbu tai Lietuvos teismu praktika ar dar kai kas kita... Taip pat atidarineti kopota, tai tik tavo apsisprendimas, nori pirmyn, nenori siunti menta na krienu... Ka reiskia tikrinti technine bukle kelyje? Ogi nieko! Jis tam neturi igaliojimu... Kiek as zinau Lietuvoje kol kas monopolija laiko Regitra...ir TA pazymas ji taip pat isdavineja...o ar teko girdet kad policininkas "patikrines technine bukle" israsytu pazymele jog masina yra techniskai tvarkinga..? Neteko...? Aga, man taip pat neteko, tai db paaiskinkit man durnam, susuktos pas mane paprastos lemputes tik kad baltos ir 100w, sviecia kai xenon'ai, ateis jis paziures, sakys xenon, ant stiklo kodai netinkami tam, apiplovimo taip pat nera...ir ka, jis jau man rasys protokola? O NEIN! Nes jis neturi tam pagrindo! O juokingiausia kad jis surasys ir siulys pasirasyti prie grafos protokolas supildytas teisingai...ir tuomet tik pats kaltas jei streso veikiamas pasirasysi... O db, subtiliai juos pasiuskit, taciau tik subtiliai, kad neprikabintu ko nors su pareiguno vardu... :o

ka cia buri apie tas 100W lemputes, jos tokios pat neteisetos kaip ir xenonai..ir jei tau mentas uzrasys, jog tai xenonai, nedaug tesuklys..
as pries xenonus, burtininku pilni keliai, prasilenkt neimanoma, spigina, akina..belenkas..

paprastos lempos jei nesureguliuotos spigina ne ka maziau nei xenonai ir tikrai nereikia sakyt kad tik xenonai spigina. o del to kad ju negalima naudot tai cia wisiska nesamone mentai sugalwojo. ir to apiplowimo wisiskai nereikia nes purwinos lempos ir su paprastom lemputem kitaip spinduly lauzia... zodziu eilini karta nori mentai uzsidirbt todel ir prigalwoja wisokiu nesamoniu.


Autorius RE: Xenonai ir policija
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-12-05 22:52
Tomuxx666, nezinai tiksliai kam apiplovimas reikalingas? :) xenonas nesildo faros taip kaip paprasta lempute :) tad ziema zenonas nenusildo faros taip kaip paprasta lempute. Pasidomek kam tas apiplovimas tiksliai reikalaujamas ;)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Xenonai ir policija
erikano
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 564
Įstojęs: 13.05.09
Miestas: Joniškis
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2009-12-05 22:55
Tomuxx666 parašė:
erikano parašė:
Aivaras parašė:
Faktas nepagrystas jokiu matavimo prietaisu ar eksperto isvada ir t.t. yra didelis didelis nulis, visai nesvarbu tai Lietuvos teismu praktika ar dar kai kas kita... Taip pat atidarineti kopota, tai tik tavo apsisprendimas, nori pirmyn, nenori siunti menta na krienu... Ka reiskia tikrinti technine bukle kelyje? Ogi nieko! Jis tam neturi igaliojimu... Kiek as zinau Lietuvoje kol kas monopolija laiko Regitra...ir TA pazymas ji taip pat isdavineja...o ar teko girdet kad policininkas "patikrines technine bukle" israsytu pazymele jog masina yra techniskai tvarkinga..? Neteko...? Aga, man taip pat neteko, tai db paaiskinkit man durnam, susuktos pas mane paprastos lemputes tik kad baltos ir 100w, sviecia kai xenon'ai, ateis jis paziures, sakys xenon, ant stiklo kodai netinkami tam, apiplovimo taip pat nera...ir ka, jis jau man rasys protokola? O NEIN! Nes jis neturi tam pagrindo! O juokingiausia kad jis surasys ir siulys pasirasyti prie grafos protokolas supildytas teisingai...ir tuomet tik pats kaltas jei streso veikiamas pasirasysi... O db, subtiliai juos pasiuskit, taciau tik subtiliai, kad neprikabintu ko nors su pareiguno vardu... :o

ka cia buri apie tas 100W lemputes, jos tokios pat neteisetos kaip ir xenonai..ir jei tau mentas uzrasys, jog tai xenonai, nedaug tesuklys..
as pries xenonus, burtininku pilni keliai, prasilenkt neimanoma, spigina, akina..belenkas..

paprastos lempos jei nesureguliuotos spigina ne ka maziau nei xenonai ir tikrai nereikia sakyt kad tik xenonai spigina. o del to kad ju negalima naudot tai cia wisiska nesamone mentai sugalwojo. ir to apiplowimo wisiskai nereikia nes purwinos lempos ir su paprastom lemputem kitaip spinduly lauzia... zodziu eilini karta nori mentai uzsidirbt todel ir prigalwoja wisokiu nesamoniu.

tai su paprastomis nesureguliuotomis lempomis taip pat kovojama, bet juk nepriziuresi kiekvieno..o dabar isivaizduok, jog xenonai nebutu draudziami, kas antras ar kas trecias auto vazinetu su jais..po keliones nakti turbut tiek paskaustu akis nuo xenonu, kad net nebesinoretu tamsiuoju paros metu kur nors vaziuoti..


c4™
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn