Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Autorius Draudimo žalos išieškojimas
soldierkz1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 43
Įstojęs: 31.03.13
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 15:34
Sveiki, situacija gan sudėtinga. Parduota audi c4 ir pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis nurodant tikslu laiką. Pirkėjas surašius sutartį iškart pasiėmė auto ir važiuojhant namo sudaužė į Mercedesa. auto draudimas buvo galiojantis tačiau pagal draudimą negalėjo juo važiuoti tas kuris neturi 3 metų stažo o pirkėjas ir buvo būtent su mažesniu nei 3 metai stažu. Atėjo laiškas iš draudimo kad žala apie 1600lt ir reik draudimui sumokėt pusę sumos dėl to kad draudimas negaliojo tiems kas turi mažesnį stažą nei 3 metai t.y. virš 800 lt. mašina parduota, sumušta, pirkėjas buvo kaltas dabar prašo 800 lt už tai kad kažkoks kvailys sudaužė mano BUVUSIĄ mašiną? ar yra galimybė rašyti pretenziją kad išieškotų iš pirkėjo kuris tuo metu jau buvo T.P. savininkas ir valdytojas. aš kaip suprantu kad pasirašius sutartį mano visi ryšiai su auto baigiasi o čia prašo pinigų už svetimą auto. Ar aš pats kaltas kad nenutraukiau draudimo parduodamas pacanui? yra vilčių sausam išlipt?
smiley
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 15:46
tau nebegalioja jokie padaryti eismo yvikiai su ta masina, nuo tada nuo kada ji yra parduota ir draudimas neturi tau knist smegenu, nebent buvai neapsisvietes ir palikai draudima naujam savininkuj tada niekaip


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
soldierkz1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 43
Įstojęs: 31.03.13
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 15:52
draudimas buvo paliktas naujam savininkui. vadinasi man teks dauzyt kiaule taupykle?...
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 15:57
taip. Buvo straipsnis rasytas kad naujam savininkuj nepalikti nieko, iskskyrus tik masinos dokumentu, kadangi tu palikai draudima, tai jis kaip antras vairuotojas skaitesi ir tiek. Dabar draudimuj 0 sveiku + ant taves kabes si avarija kazkuri laika o gal ir visa laika


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 16:01
Turejau ta pacia nesamone, tai draudimo ivikis liko man, o bauda teko moket naujam savininkuj. Spejau isregistruot mashina, tai draudimas man nespejo pasisakyt, kad reikia moket man pinigus


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
sigista
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2026
Įstojęs: 09.02.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-06 17:31
Sveiki. Man tokia situacija buvo. Pardavau auto surašėm pirkimo-pardavimo sutartį. Nuėmiau iš įskaitos regitroje draudimo polisą pasilikau pas save. Nuėjau pas draudįją nutrauk draudimo pasakė tipo neapsimoka nes like buvo 2 savaitės. Tas su auto nepastates į įskaitą regitroje po savaitės stovėjo šalikeleje ir į jo auto atsitrenkė mašina jis nekaltas. Po menesio ar pora menesiu tikliai neatsimenu gaunu laiįką iš draudimo tipo nepristačiau dokumentu nežino kiek žalos sumokėt. Dabar ateityje jeigu bus panašios situacijos iš karto viską iki galo reik suvest nes tada kai domėjausi regitroje jeigu auto nuimtas ir nepastatytas į įskaitą viskas tenka paskutiniam savininkui.
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
Rusla
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1649
Įstojęs: 24.08.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-07 12:30
soldierkz1 parašė:
Sveiki, situacija gan sudėtinga. Parduota audi c4 ir pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis nurodant tikslu laiką. Pirkėjas surašius sutartį iškart pasiėmė auto ir važiuojhant namo sudaužė į Mercedesa. auto draudimas buvo galiojantis tačiau pagal draudimą negalėjo juo važiuoti tas kuris neturi 3 metų stažo o pirkėjas ir buvo būtent su mažesniu nei 3 metai stažu. Atėjo laiškas iš draudimo kad žala apie 1600lt ir reik draudimui sumokėt pusę sumos dėl to kad draudimas negaliojo tiems kas turi mažesnį stažą nei 3 metai t.y. virš 800 lt. mašina parduota, sumušta, pirkėjas buvo kaltas dabar prašo 800 lt už tai kad kažkoks kvailys sudaužė mano BUVUSIĄ mašiną? ar yra galimybė rašyti pretenziją kad išieškotų iš pirkėjo kuris tuo metu jau buvo T.P. savininkas ir valdytojas. aš kaip suprantu kad pasirašius sutartį mano visi ryšiai su auto baigiasi o čia prašo pinigų už svetimą auto. Ar aš pats kaltas kad nenutraukiau draudimo parduodamas pacanui? yra vilčių sausam išlipt?
smiley


Na ma tik vienas klausimas yra, sudarant pirkimo-pardavimo sutarti, ar joje yrasomas busimo savininko stazas? Juk tik pirkejo duomenys (vardas, pavarde, a/k) irasomi, toliau TP duomenis surasomos, data ir kaina? Pvz. tokiu atveju tu tiesiog negalejai zinot jo vairavimo stazo, tik vat nezinau ar butina pasitikslint smiley



Ruslos CES888
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
Rusla
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1649
Įstojęs: 24.08.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-07 12:32
sigista parašė:
Sveiki. Man tokia situacija buvo. Pardavau auto surašėm pirkimo-pardavimo sutartį. Nuėmiau iš įskaitos regitroje draudimo polisą pasilikau pas save. Nuėjau pas draudįją nutrauk draudimo pasakė tipo neapsimoka nes like buvo 2 savaitės. Tas su auto nepastates į įskaitą regitroje po savaitės stovėjo šalikeleje ir į jo auto atsitrenkė mašina jis nekaltas. Po menesio ar pora menesiu tikliai neatsimenu gaunu laiįką iš draudimo tipo nepristačiau dokumentu nežino kiek žalos sumokėt. Dabar ateityje jeigu bus panašios situacijos iš karto viską iki galo reik suvest nes tada kai domėjausi regitroje jeigu auto nuimtas ir nepastatytas į įskaitą viskas tenka paskutiniam savininkui.


Cia irgi idomi situacija, taip dabar galima suprast, kad pirkimo-pardavimo sutartis nieko nereiskia? Nuemei nuo iskaitos ir turi sutarti, kad ji jau parduota, kodel turi atsakomybe tekti tau, jei TP nepriklauso tau? smiley



Ruslos CES888
Autorius RE: Draudimo žalos išieškojimas
sigista
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2026
Įstojęs: 09.02.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-07 16:34
Sveiki. Šitas atvejis man buvo 2007m 06mėn.Jau buvo tech. pasiai europiniai(kur dabaryra) turiu tą laišką iš draudimo prisiminimui palikau, o tada kai skambinau į regitrą telefonu man taip atsakė. Kaip dabar yra tiksliai nežinau gal padarė pakeitimų šiuo klausimu.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn