Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Autorius Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
asnormalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 339
Įstojęs: 02.10.09
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-12 16:57
Sveiki, tokia situacija... auto apdrausta paprastu civilines atsakomybes draudimu ir įvykio metu išdaužė galinį žibintą, jis nera standartinis (tamsintas skaidrus). servizas niekur nerado užsakyti tokio lietuvoj, juolab vieno. Turiu sąskaitą faktūrą šių žibintų, jie buvo pirkti vokietijoje, kaina ten parašyta 140 eurų. Jau praėjo beveik trys ar daugiau savaitės vis dar tylu. Servizas siūlė dėt paprastus ir "patamsint" aš aišku atsisakiau, nes sakė , kad draudimas nenori mokėt tu 140 eurų, nes ale skaičiuoja nusidevėjimą ir ttp... tai klausimas toks ar man verta ten kelt vėjus ar imt koki 50lt ka jie ten pasiulys ir net neprasidėt? dar kitas dalykas, berods draudimas turi atlygint žala per menesį jei neklystu..taip? tai kas bus jeigu as atsisakyčiau pinigų, palaukčiau tą menesį ir kas tada? na nebent jie aišku man sumokėtu tuos 140 eurų, bet as labai abejoju. Tokius pat žibintus iš ebejaus galima nusipirkti uz 100 eurų dabar.Kaip viskas vyksta toliau jeigu draudimo kompanija neįvykdo savo įsipareigojimų ir žalos neatlygina laiku?
Autorius RE: Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
blindmole
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 134
Įstojęs: 08.09.12
Miestas: Širvintos
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-12 18:07
Šiaip mano teta dirba draudime ir sakė kad drudimui nerūpi kad tu isedejai lempas už 100euru gali nors ir už milijona juos isidet bet draudimas skaičiuoja viska nuo standartines komplektacijos tai yra nuo tokios kokia buvo gamykliškai
Autorius RE: Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-12 19:48
blindmole parašė:
Šiaip mano teta dirba draudime ir sakė kad drudimui nerūpi kad tu isedejai lempas už 100euru gali nors ir už milijona juos isidet bet draudimas skaičiuoja viska nuo standartines komplektacijos tai yra nuo tokios kokia buvo gamykliškai


Taip 100 proc tiesa jie ima standarta pas mane buvo s4 blenda o auto 100 c4 tai tiek sumokejo keik kainuoja 100 c4 faros . jiems nesvarbu ka ten isiskroves busi beprasmiska man buvo įrodinet nu gal jeigu saskaita faktura turi gal kas ir iseitu ir jeigu ant tu faru yra detales numeriai kurie sutampa su saskaitoj fakturoj esancias. Bet labai abejoju ar kas iseitu.


Autorius RE: Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-09-12 20:08
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/naujoves/briuselio-biurokratu-pasiulymas-giljotina-modifikuotiems-automobiliams-219-247279 va del ko tai nori padaryt, nes ir draudima tai liecia


QUATTRO TDI POWER #145
Redaguotas MarkoTDI 2012-09-12 20:08
Autorius RE: Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
asnormalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 339
Įstojęs: 02.10.09
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-13 14:25
Na pirma karta kai variau technikini tai jos nenorejo praleist, bet kandagi viskas buvo daryta legaliai ir rimtoj vokietijos fyrmoj visos detals turejo sertifikatus ir brezinius ir ttp, tai jie ten verte tos dokus ir siaip ne taip po puses dienos atsikabino ir praleido. Maskotdi straipsnis idomus, bet skamba visiskai debiliskai ir kazkaip netikiu, kad isigaliotu, manau per stipriai. O siaip tai kaip gali but nesvarbu, jeigu turi sask faktura, irodanti dokumenta kiek kainavo tos lempos, o ne siaip is turgaus pirktos jos. As zinau kad tos draudimu kompanijos kaip pasiute vilkai ir nenori moket daugiau nei jiem patinka. Pz draudimui neidomu :D jau skamba iskart labai kietai. tai tada man px tegu jie nemoka pinigu, bet sutvarko masina tokia kokia ji buvo. tai ka norit pasakyt kad jie man ides belekokias tas lempas ir sakys stai sutvarkyta? nemanau... gerai tegu jie neduoda man tu pinigu velniop, man ju ir nereikia man reikia zibintu. Blindmole paklausk tetos kas bus kai praejus ten 2 berods menesiam per kuriuos draudimas turi sutvarkyt man masina jos nesutvarko , nes lempu neranda pirkt, kas tada?
Autorius RE: Dėl draudimo žąlos atlyginimo.
blindmole
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 134
Įstojęs: 08.09.12
Miestas: Širvintos
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-09-13 14:53
gerai paklausiu, bet del lempu tai bejoju kad pavyks kažka padaryt, nes juk žiūri pagal mašinos koda kokios dalys gamykliškai buvo pagal tokias ir kompensuoja, nes sake kad buvo neseniai vienam su priekinem lempom panašiai tai jis gavo tiek kiek jie pasake ir daugiau nieko nepavyko išreikalaut nes tas žibintas jau buvo keistasi kita neoriginalu, taigi sekmes tau bandant pasiekt teisybes ;)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: awa, ArturasA6, gagenas, xsimonas, Arma, okis500, marijanasss2@, algimantas68, valdas4

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn