Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Teisininko konsultacijos
Autorius gavau pretenzija is draudiku biuro zalai atlyginti
diodor
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 879
Įstojęs: 29.09.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-07 15:31
siandien atsiemiau is pasto laiska, is draudiku biuro, ten reikalauja apmoket per 15 dienu nemaza sumele uz padaryta zala. lygiai pries 2 metus buvau padares avarija, kurioje buvau kaltas, ta diena neturejau draudimo, jau kaip ir buvau pamirses apie ta ivyki, taciau tik dabar priskaiciavo uz apgadinta merso moldinga su parktroniku ir numerio remeli ne daug nei mazai - beveik 2000 litu :D kaip minejau apmoket reikia per 15 dienu, kitaip bus kreipiamasi i teisma ir t.t. zodziu klausimas: kokie gali but varijantai? moket, nemoket, dabar ar veliau, visa suma ar galima kazkaip susitart dalymis? sumos kaip suprantu sumazint irgi jau nesigaus? realiai praktiskai nedirbandys esu, 1/8 etato :D ka nors as sioje salyje isvis galiu ar belieka tik moket, moket, moket? :D aciu uz kantrybe, laukiu atsakymo :|


Autorius RE: gavau pretenzija is draudiku biuro zalai atlyginti
Vadia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 278
Įstojęs: 10.03.11
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-07 15:55
kiek buvau susidures, tai kai kartais galima dalimis moketi, tik reikia kuo greiciau vaziuoti i shitra draudima ir tartis: paishkinti, kad sutinki moketi, bet prashai dalimis, kadangi neturi galimybes sumoket visa suma. Stenkis, kad reikalas nenuetu i teisma, nes ten dar daugiau nervu ir pinigeliu isheis. Sakau: varyk ir bandyk kalbeti vietoj. Sekmes
P.S. Moket bet kokiu atveju reikes. Nebent pabegsi i kita shali :D
Redaguotas Vadia 2011-09-07 15:58
Autorius RE: gavau pretenzija is draudiku biuro zalai atlyginti
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2011-09-08 12:19
1/8 etato tai čia šimtas litų per mėnesį, gali lygtais 20-25 procentų atskaičiuot, tai kas mėnesį po 20-25lt. per 8 metus išsimokėsi. :D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: svajuxxx, Andrej1985, audifane, sonjeta, vairas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn