Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Audi - 100, 200, 5000 ir kt.
Autorius potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 14:06
Gal kas esat reguliavę ar darę diagnostiką ke3 jetronic „lėkštės“ potenciometrui? Jei taip, pasidalinkit patirtim, kokiu stebuklingu būdu tą potenciometrą pastatyti į teisingą padėtį ir priveržti, jei prie jo neįmanoma prieiti. Vos ne sukištas į sparną. Dozatoriaus išėmimas laukan irgi ne variantas, nes reguliavimas ir matavimas turi būti atliekamas dirbant varikliui
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 14:32
Kad prie jo preit reiks kraba nukelinejau as, nu dar sparna gali atsukinet jai nori :D .
Redaguotas Golded 2016-07-06 14:37
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 14:41
net ir atsukus sparną vienos potenciometro pusės varžtelius užstoja rėmas. Blin, tai kaip tada normaliai sureguliuot įtampą ant jo jei variklis nedirbs :D Aš net pamatuot dabartinės negaliu. Pir6tai matyt per stori ir per trumpi. Nepasiekiu fyškę numaut :D
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 14:46
O kraba nukeliai? nes as nukelinejau kraba kad prie jo preit o ne sparna atsukinejau smiley .
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 14:52
Nekėliau. Nesinori judint jį iš viso. Žadėjau viską kartu nuo oro filtro dėžės atsukt ir pakelt, bet nepavyko. Kažkas vistiek laikė tai neplėšiau iš jėgos. Reikėtų iš viso pamatuot ar normos ribose ir jei ne, tai nebevargt su reguliavimu (mažai tikėtina, kad kas pavyks, nes jau būna sudilę takeliai), o tą potenciometrą atjungt ir keist į emuliatorių nebesukant galvos
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 14:56
Nu tai cia paprasciausias variantas yra o pats ten bala zino ka prisigalvoji. Nukelinejau kraba ir uzdejau kita potencionometra dbr be problemu vazineju.
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 15:51
Pasisekė, kad radai nesudilusį pakeitimui. Sveikų 26 m amžiaus potenciometrų vienetai likę. Rast beveik neįmanoma. Aš tai kito varianto, kaip emuliatorius nebematau. Tik kad brangoka. Apie 100e išeitų su siuntimu. Užtat nieko nereikėtų keist. Fiškę nuo potenciometro užmeti ant emuliatoriaus, vakuuma prijungi ir viskas, net reguliuot dažniausiai nereikia.
O kaip reguliavai, kai pakeitei? Variklis normaliai nedirbs jei taip paprastai paimsi ir uždėsi.
Redaguotas samotomas 2016-07-06 15:53
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 15:58
As nuiemiau uzdejau ir vazineju paprastai . Ji keiciau del to kad silta nesikurdavo laukt reikedavo kad , atsaltu variklis kazkiek ir salto paleidimo voztuvas uzvestu motora, ziema dar nieko budavo greit atvesdavo per salcius. O jai reikdavo trumpam nueit tai net negesindavau masinos. Beje naujas Potencionometras apie 200e+ kainuoja.
Redaguotas Golded 2016-07-06 16:05
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 16:08
Ir padėjo? :) Man pirma mintis būtų temperatūros daviklis tokiu atveju :D Pas mane tai kuriasi tiek šalta tiek karšta. Būna, kad kartais karštą reikia porą sekundžių ilgiau pasukt, bet užsiveda. O va ant laisvų nebedirba normaliai. Apsukos šaltą užvedus per žemos laikosi ir net nesukelia apsukų automatiškai virš 1000, kad pašiltų variklis. O kai variklis sušyla apsukos pakyla iki 1000 Ir pulsuot pradeda. Kartais nedaug, o kartais tiesiog mosuoja apsukų rodyklė :D Taip gaunasi, lyg viskas atvirkščiai būtų. Karštam varikliui apsukos kaip šaltam, o šaltam - kaip karštam. Daviklius, laisvos eigos vožtuvą tikrinau, keičiau, vakuuma 10 kartu peržiūrėjau. Nerandu kodėl taip
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 16:11
Golded parašė:
Beje naujas Potencionometras apie 200e+ kainuoja.

Tai negi naują pirkai?
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 16:33
A tu visai? sena gera paimiau ir tiek . Tik tau kaina pasakiau , tai potencionometras ir skaitosi kaip is dalies temperaturinis daviklis nes jis atsakingas uz karsto variklio uzvedima ,o salto paleidimo purkstukas uz salto variklio paleidima pas mane duju nera tai neiseitu dujom vest ir vaziuoti. Padejo dbr vedasi karsta ir salta be bedu tai tiek ziniu .
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 17:07
Na su tokia bėda jei lėkštė tvarkingai atsidaro, turint dujas šiltą motorą aišku užsivestum. Man benzinu šaltas motoras žiemą gal savaitą nuo -10 buvo pradėję nesivest. Tai irgi vesdavau ant dujų ir perjungdavau ant benzo iškart. Bet su skaudančia širdim tą darydavau :D Ant dujų vedasi nors ir -20, bet gaila motoro, ne tas žodis.
Aš ir pamaniau, nesamonė imt naują. :D Kiek žinau jie su visa oro srauto matuokle komplekte eina. Naujų atskirai nėra. Esu radęs, kur rusai pardavinėja tuos potenciometrus atrestauruotus. Kažkaip iš naujo padengia grafitinius takelius nauja danga. Bet irgi nepigiai. Be to reikalauja seną atiduot :D Reikėtų siųst į rusiją. Geriau jau tas emuliatorius. Įdedi ir pamiršti.
Aš irgi jau kiek laiko galvą suku. Visi galai veda į potenciometrą, nes visa kita jau patikrinau.
Autorius RE: potenciometras
Golded
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 741
Įstojęs: 11.10.14
Vairuoja: Audi 200
Parašyta 2016-07-06 17:12
A nenori paieskot normalaus gero o ne restauruoto? zinau ta restauravimo buda , nesizaidziau radau kita ir ramu. Yra ir nauju atskirai. Tai statyk emuliatoriu ir vazinek kokios bedos tau? .
Redaguotas Golded 2016-07-06 17:25
Autorius RE: potenciometras
samotomas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 99
Įstojęs: 06.04.14
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2016-07-06 17:27
Ieškojau jau šiek tiek. Nuo kelių ardomų buvau nusiėmęs tai jau irgi metalas blizga per takelį. Neapsimoka tokių imt. Gal ir veiks, bet po kokių 10000 km irgi labai tikėtina, kad užsilenks. Čia nebent radus ardomą mašiną su maža rida. Tie potenciometrai įprastai ne daugiau 200 000 km darbo atlaiko.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: laurius24, deiviss, tautisx, limitted, justelisru, melinas, Mindozas, accept

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn