Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A6, S6, RS6
Autorius Audi A6 C5 1.8T AWT
Urbanas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 3
Įstojęs: 21.01.15
Miestas: Vilnius
Parašyta 2018-04-26 09:07
Sveiki forumiečiai, rašau su tokiu klausimu: užvedus automobili pagazavus ir atleidus gaza girdisi grandines barškėjimas, bei užgesinant taip pat ji subarška. Buvau nuėmęs dangtelį, nusiėmiau grandinės įtempėją ir kur stovi grandinės įtempėjo tarpinė, tai ji buvo uždėta kreivai, uždengė 50% tepalo padavimo skylės į įtempėją, ant išorės prihujarinta hermetiko, kad neleistu tepalo, bet aišku jį leido. Pakeičiau grandinę, nes vaikščiojo į šonus ir laikant horizontaliai nusvyra į apačia, labai minimaliai buvo paraižyta įsiurbimo velenėlio žvaigždutė. Pakeičiau įtempėjo tarpine, surinkau viską, pakeičiau tepalus Meguin 5w30, bet po remonto toks įspūdis jog ji dar labiau barška. Užvedus automobilį pakurenau 10 min ant laisvų, atsukus tepalo užpildimo propke žiūrint į vidų atrodo labai nedaug tepalo, silpnai kyla iš po velenėlio esančių skilučių(Aišku nežinau kaip turėtų būti). Ka man toliau daryti ? Matuoti tepalo spaudimą ir jei jis geras keisti grandinės įtempėją ?

Taip pat turiu b5 passat 1.8t AEB, kuriam stovi tas pats įtempėjas, bet per metus laiko jokių bėdų nekilo.

Beje 2.8 variklio grandinės įtempėjas toks pats kaip 1.8t ?
Redaguotas Urbanas 2018-04-26 11:30
Autorius RE: Audi A6 C5 1.8T AWT
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-26 11:58
šliaužikai itempejo geri? grandine tikrai tinkama? hermetiko netepei ? itempeja buvai isardes? gal viduj siuksliu kokiu yra


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi A6 C5 1.8T AWT
Urbanas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 3
Įstojęs: 21.01.15
Miestas: Vilnius
Parašyta 2018-04-26 18:09
Jokio hermetiko, spec tarpinikė 6 eurai, šliaužikai nekliba, o šrotini pirkau klebėjo, tai net nedejom nieko iš šrotinio. O del ardymo tai tik viršutini štoka su šliaužiku išemėm , buvo švaru viduje, o daugiau neaišku ar jis ten ardosi. Tepalo slėgį pamatavome šendien, 2 ant laisvu ir 4,3 nuo 2k/rmp. Pasiseke, gavau galva ADR kodu už 40 euru, nudegę keli vožtuvai, atrodo dar visai neblogai, be to pas mane jau patrinta žvaigždutė įsiurbimo. Reikės pasikeist velenėlį su įtempėju, gal sumačys.

https://drive.google.com/open?id=1U52ek0vltW_rtbQAA7Z3BQ_DgYdaxHuS

be to minėjau, jog tarška atleidus gaza ir kai užgesinu, tai turbūt įtempėjas slėgio nebelaiko arba gal latakai iki įtempėjo užsikiše, nes elektrinė dalis veikia.
Redaguotas Urbanas 2018-04-26 18:12
Autorius RE: Audi A6 C5 1.8T AWT
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-26 20:57
adr atmosferikasd arba pirmasis 1,8turbininis variklis,o kam galva pirkai? keisi ar siaip kazkokiu veiksmu planas galvoje? pas mane irgi tarska iskeiciau visas imanomas dalis jokio efekto,tiesa garsas labai nezimus,apart manes nelb kas girdi bet norisi davest iki idealumo.youtubej yra video kai ziuri ar tepalas daeina iki itempejo nuemus dangteli ir sukant starteriu per skyle turi saudyt tepala,netikrinai? pas mane visa galva saudo bet per ta skyle labai mazai.itariu kanalo usikisima bet paputus slegiu viskas ok,tepalo spaudimas matuotas galvoj,bloke viskas normoje
Autorius RE: Audi A6 C5 1.8T AWT
Urbanas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 3
Įstojęs: 21.01.15
Miestas: Vilnius
Parašyta 2018-05-03 08:28
Nebežinau kur ieškoti bėdos. bandysiu dar tepalus 5w40 pilti
Redaguotas Urbanas 2018-05-07 11:43
Autorius RE: Audi A6 C5 1.8T AWT
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-05-07 20:47
Na idomu sio variklio priesistore. Kai man tarskejo grandine tai meistras rado ankstesnio meistro kliauza, kad sliauzikus su stumokliukais buvo sudejes nuo paprasto itempejo, nevaldomo elektra, o jie pasirodo skiriasi. Ir slegis ant laisvu turi but 2 barai? Pas mane 0.9 baro. Jei pats atlieki remonta tai patarciau ta katika itempeja idet pabandymui


uz audi yra geriau tik audi quattro
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Dr@iver, Tewux, Jizzbo, Aurimac, dainiusass, vygintas112, Evelina

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn