Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A6, S6, RS6
Autorius Audi a6 c5 1.9 81kw el. ventiliatorius
Donis7
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 01.09.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2014-12-23 23:43
Sveiki fanai
pas mane elektrinis ventiliatorius sukasi wisada uzvedus varikli ir nesupratau kodel taip yra, bet wiena karta isjungiau klimato kontrole ir ventiliatorius sustojo. a cia pas visas A6 taip yra? nes pas pasatu ant tu paciu varikliu tai nesisuka ventiliatoriai. ir man atrodo kad jei maximuma padarai temperatura klimatronike jis irgi sustoja nebesisuka. padariau diagnostika tai nera klaidu, temperaturas davikliai rodo geras tai idomu pasidare.
Autorius RE: Audi a6 c5 1.9 81kw el. ventiliatorius
jazz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 377
Įstojęs: 20.12.09
Miestas: Šilalė
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2014-12-24 00:46
man taippat buwo,,yra tokia dezute po buferiu vairuotojo puseje priekyje ten yra kazkoks varzynas,man ten buwo susitrumpine ir pastoviai sukdawosi ventiliatorius,net ir uzgesinus auto,ta dalyka pakeiciau ir viskas buwo gerai,tawo atveju siulyciau pasitikrinti ta varzyna,galbut jis kaltas


quattro, the best....
Autorius RE: Audi a6 c5 1.9 81kw el. ventiliatorius
Donis7
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 01.09.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2014-12-27 14:18
issiaiskinta viskas kas per bajeriai :) pagal nutylejima pas audines visada kondiske ijungta tik ijungus ECON jis isjungiamas :)) pirma karta turiu audi ir apie tokius dalykus negirdejas. pas visu kitu auto reik kondiske ijungt atskirai o cia visai kitaip. taip iseina metus vazinejau su kondiske.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: s6turbo_quattro, Romkis Trakai, Aleksanderis, Ainiux, dipper

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn