Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A6, S6, RS6
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Audi A6 apie Traukas,elektros mechanizmus,salona.
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-30 23:26
Sveiki,turiu problemu su trauka audi 2.5 v6 110kW skaiciau daug temu visose mineta diagnostika tai ji buvo padaryta turbina netolygiai pucia tad ji buvo isvalyta automobilis pradejo uzkelt daugiu apsuku ir jas mieliau priimt ant laisvu sukiu.. Bet trasoj automobilis lupa iki 1500rmp o nuo ju iki 3000rmp kazkoks laaaagas atsiranda toks vaizdas,kad masina oro normaliai negauna ar dar ko.. Filtrai visi pakeisti gaudo siek tiek oro kuro sistemoj nes pataikiau ant gero "meistriuko" Turiu tai pat n75 voztuva pakeitus ji pakitimu nepajutau.. Diagnostika parode tik turbinos netolygu daba,manau beliko tik OSM nes minejo meistas,kad jos klaida rodo tik tada kai ji visiskai nusproksta... Bent pas ji ant diagnostikos programos,kokie jusu butu varijantai ir kaip patikrint ar osm gera ar ne? buvau bandes ir praplaut ja ir buvau atjunges automobilio trauka atjungus nepakinta.. Gal tik taip atrodo gal siek tiek geriau traukia vos vos,bet nezymiai,bet neesu garantuotas.. Turbina siek tiek pradedu jaust prie 3000rmp
Redaguotas Pasisiausias 2011-10-28 00:42
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-30 23:28
Tai pogi diagnostika padarius meistras minejo,kad jos trauka normali ir atsiranda nuo 3000rmp... Paspaudus staigiau pedala jokiu stebuklu nepajauciu nebent 3pav laikau ant 50km/h paspaudus jauciasi trauka ir taip neispudinga,pav deze Mechanine.
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2011-08-30 23:53
tai geras meistras tada jei nemoka patikrint osm.. Paprasciausiai padarai loga ir ziuri kiek yra requested ir kiek yra actual tas maf sensorius :) o siaip pasidaryk normalia diagnostika bus aiskiau.


^^
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-31 00:31
Meistras iskart man pabreze,kad jo srytis ne ta del to is mane ne lt nepaeme ir jis pasake,kad pas mane diagnostika nerodys arba as nzn kaip paziuret OSM,bet pagrindines bedas rodo :) sakau reikia vaziuojanciai daryt ziuret gyvus parametrus tai iskart pasake vaziuok pas toki,toki ir daryk ten nes as tikrai cia ne specas man reikalinga tai tik degimui nustatyti ar pagrindinem bedom rast :)
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-31 00:46
GTA parašė:
tai geras meistras tada jei nemoka patikrint osm.. Paprasciausiai padarai loga ir ziuri kiek yra requested ir kiek yra actual tas maf sensorius :) o siaip pasidaryk normalia diagnostika bus aiskiau.
Tai jeigu gerai suprantu tai reikia pacia OSM pajungt ir nuskaityt ja?
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Audi4ever
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 224
Įstojęs: 29.02.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-08-31 01:47
Važiuojančiai mašinai daryk diagnostiką normalią, o ne pas meistrą, kur nieko nesupranta :) esu įsitikinęs 90%, kad ir bus OSM, nes draugui identiška problema buvo, pakeitė matuoklę ir viskas ok dabar. Pasikartosiu ir pritarsiu GTA, kad normalią diagnostiką pas normalų meistrą pasidaryk ;) beje, kad normali trauka jos atsiranda nuo 3000rpm, tai tikrai nesamonė :D


Audi A4, 1.9TDI ;) 100kw, 320Nmb)
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2011-08-31 02:22
FAU990 parašė:
GTA parašė:
tai geras meistras tada jei nemoka patikrint osm.. Paprasciausiai padarai loga ir ziuri kiek yra requested ir kiek yra actual tas maf sensorius :) o siaip pasidaryk normalia diagnostika bus aiskiau.
Tai jeigu gerai suprantu tai reikia pacia OSM pajungt ir nuskaityt ja?


Blogai supranti ;) padaryt loga reikia :) turbo putima ir osm bei ipurskima


^^
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-31 19:19
Audi4ever parašė:
Važiuojančiai mašinai daryk diagnostiką normalią, o ne pas meistrą, kur nieko nesupranta :) esu įsitikinęs 90%, kad ir bus OSM, nes draugui identiška problema buvo, pakeitė matuoklę ir viskas ok dabar. Pasikartosiu ir pritarsiu GTA, kad normalią diagnostiką pas normalų meistrą pasidaryk ;) beje, kad normali trauka jos atsiranda nuo 3000rpm, tai tikrai nesamonė :D
Trauka yra iki 1500rmp ir iki 3000rmp basta glusa apsol.. po to nuo 3000rmp jau jauti,kad kazka auto sugeba :) kai as jauciu savo auto tai duodu pvz 3 pav pasiekiu 50km/h glusa apsol atleidziu gaza vos vos ir vel spaudziu mygom ji pasiima 100km/h ir prie sedyniu jaucias ka losia :) darysim vimotoj greitu metu diagnostika i vsio ;)
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
erney
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 697
Įstojęs: 29.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-08-31 19:25
gali buti kad turbo geometrija uzsikisus, pas drauga beda buwo kad iki 3 tik apsukos pakyldavo ir tai neispudingai, po to nekele nors tu ka, isvalius geometrija turbinos tai kaip i kita mashina atsisedi :D


#108
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Arni
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1956
Įstojęs: 28.02.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-08-31 19:35
atjung fishke nuo osm jejgu apsukas geriau rinks tada blogai veikia osm,o siaip kai turejau tokia audi,ji visomis apsukomis traukdavo prie sediniu o nuo 3000rpm tarsi dar jegos atsirasdavo,bet kai osm blogai pradejo veikti jau dingsta ta trauka:(
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-01 12:56
Erney parašė:
gali buti kad turbo geometrija uzsikisus, pas drauga beda buwo kad iki 3 tik apsukos pakyldavo ir tai neispudingai, po to nekele nors tu ka, isvalius geometrija turbinos tai kaip i kita mashina atsisedi :D
Turbo geometrija isvalyta,pries 2 sav,pirmam poste minejau... Nes ji tikrai strigo,po isvalymo apsukas smagiau kelt pradejo tiek ant laisvu tiek ir trasoj.
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-01 13:01
Arni parašė:
atjung fishke nuo osm jejgu apsukas geriau rinks tada blogai veikia osm,o siaip kai turejau tokia audi,ji visomis apsukomis traukdavo prie sediniu o nuo 3000rpm tarsi dar jegos atsirasdavo,bet kai osm blogai pradejo veikti jau dingsta ta trauka:(
Tai vat,kad ta audi savo eiga begejasi jokiu prie sodyniu lupimo nera aiskaus.. nebent zemom pavarom ir normaliu greiciu uzmynus kazka pajauti siokio tokio... Jeigu i automata isedi tai tikrai jis man geriau traukia negu mechanas mano... O nupirkus audine buvo ta trauka tikrai gera praejus ziemai su ja ramiai vazinejau visada pasildydavau rytais,mylejau viska :D po to atejus pavasariui ji pradejo man nevalint istraukem ta OSM buvo tos vielikes juodos nuvaliau as jas graziai su rankom... Po to paemes seimos ''meistrelis'' kuris jau per negus gavo merke i bendzina ir praskalavo ir taip nekarta yra daryta... Man antrodo jai cia paskutinioji.. Tik nenoriu aklai kitos pirkt,butu geriausiai kita paimt kur tikrai gera ir pralekt su ja ne diagnostikos daryt gal nereiktu :) Atjungus OSM fyske trauka arba tokia pati arba geresne,tikrai ne blogesne... Skritumo didelio nejauciu :)
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
vytoksas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 370
Įstojęs: 29.04.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-09-01 14:16
Ot megstat per forumus slieku ieskot :) diagnostika tikrai paprasciau pasidaryt, nei rast, kas osm paskolins.


Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
zenius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1329
Įstojęs: 16.10.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-01 17:08
smiley:D:D:D:D cia jau tikrai
vytoksas parašė:
Ot megstat per forumus slieku ieskot :) diagnostika tikrai paprasciau pasidaryt, nei rast, kas osm paskolins.
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-01 23:26
vytoksas parašė:
Ot megstat per forumus slieku ieskot :) diagnostika tikrai paprasciau pasidaryt, nei rast, kas osm paskolins.
Mes taip lietuviai guodziames :DD diagnostika bus rimta padaryta arba jeigu OSM negausiu kitos pabandymui :)
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
vytoksas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 370
Įstojęs: 29.04.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-09-05 15:52
Jei rasi is ko OSM pasiskolint, pakviesk ir mane, as noriu paziuret, ar verta man nauja pirkt :D


Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-10 01:47
Blemba pas viena meistra nulekiu sakau ar padarai normalia diangostika apart to istrint ir nuskaityt klaidas? sako jo aisku... Mhm nemato oro srauto matuokles.. Zdz,bet kiek pasidomejau tai sitikruju jeigu Oro srautas geras yra tai atjungus fyskia trauka sublogeja jaigu atvirksciai jokiu pokyciu arba geriau... Tai pas mane jokiu pokyciu... O tam gale neturiu pas ka rimtos diagnostikos pasidaryt nors juoku mirk :D
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
zenius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1329
Įstojęs: 16.10.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-10 10:15
butum senai ant kuro nepagailejas ir nulekes pas normaliu meistru o tai plistai is tuscio i kiaura
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
duba
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8608
Įstojęs: 20.08.07
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-10 10:26
Jei variklio kompas nemato OSM,tai betkokiu atveju reik tvarkyti sita problema.Reik ziuret maitinimus ar ateina i OSM jungti,tikrinti laidus. Jei laidai ok-keisti OSM.



Redaguotas duba 2011-09-10 10:27
Autorius RE: A6 V6 TDI traukos problemytes
Pasisiausias
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 323
Įstojęs: 26.04.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-09-10 11:09
Ne tai cia meistras nemato osm ir nesugeba logo padaryt jai sako neva sito men masinai labai sunku prieit pr jos kompo ir viska paziuret... :D nu tai vat :) daug reikalu ir taip su ta masina nes buvo ir eismo ivykis teko tvarkyt kebula nes biski pilietis paglamze sona :)
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn