Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 17:47
Esme ta kad yra gundantis pasiulymas: a4 tdi, 96 metuku, turi kondiske/klima, el.langai-tik nezinau ar 4 ar 2, el. veidrodziai, sedanas, lietuvoj 1.5 metu, pakeista dirzai, tepalai, tech.iki 2010, kasko eina i pabaiga. Restauruoti visi priekiniai sarnyrai. Zmogelis myli masina, priziuri. Bet va gal praso savotiskai nemazai, ka manot 3200eu???
Butu idomu suzinot Jusu nuomone ar verta tiek moket siais laikais? Papasakokit gal kas nesenai pirkot kazka panasaus ir kiek Jums tas dziaugsmas atsistojo :)
nes cia tik reikia popierius persirasyt ir varai i trasa :)
dekui visiems
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Jau0
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 951
Įstojęs: 18.01.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 18:16
tai kad cia normali kaina


Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 18:22
ne vyrai ir gal keletas mergicku :)
as visai rimtai nejuokaukit, nes atsidarau ta juobana interneta o ten kaina vaiksto nuo 2500, o nuo 3000 jau ir metu 98 eina, tai va ir galvoju kas per blin, kodel tokia kaina, sakau gal apgaudineja mane.
Tai daugiau nuomoniu noreciau isgirsti,
aciu.
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-05-10 18:30
Supranti vaiksto tai vaiksto iki 3000 eu :) bet visi kainas leidzia nes reikia jomis atsikratyti, prekyba nevyksta, sustojus.
Jeigu sis automobilis yra idealiame (tikraja ta zodzio prasme sedi vaziuoji) stovyje, tai kodelgi jos nenuspirkti.
P.s. as isvis A4 sau vazineti nepirkciau ;)
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 18:35
Giedrunskis parašė:
Supranti vaiksto tai vaiksto iki 3000 eu :) bet visi kainas leidzia nes reikia jomis atsikratyti, prekyba nevyksta, sustojus.
Jeigu sis automobilis yra idealiame (tikraja ta zodzio prasme sedi vaziuoji) stovyje, tai kodelgi jos nenuspirkti.
P.s. as isvis A4 sau vazineti nepirkciau ;)


aha o kodel sakai nepirktum? kuom minusai, padek man as ir noriu zinot.
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-05-10 18:47
Neesu ekspertas kazkoks, bet va kai ieskojau sau audines (irgi galvojau apie A4 modeli) nuvares pas dede man paaiskino, kad nu nelabai apsimoka, nes vaziuokle tai nekazikas, o ir detales ne is pigiausiu :) (dede dirba servise velniai zino kiek metu (visa gyvenima) :D). Tevas varo masinas velniai zino kiek metu :) tas irgi nepatare pirkti :) geriau sake pasieskoti optimalesnio varianto ir kalbejau kas turi audi A4, tai nesiskundzia jomis, bet va kai pradeda byreti tai nesurinksi praktiskai.
Na bet cia aisku prasides peikimas kas turi A4 is audifanu, bet tiek jau to :)
Modelis sis tikrai grazus, bet nelabai vykes (kas liecia vaziuokle) :)
O jeigu ir "pompeduze" ta prasme su dviem raudonom raidem, tai ir detales variklio brangios, jei dar jas rasi :) nes pvz B5 pompeduziai tai ragai i prieki taip sakant :)
Tiek mano nuomones, kiek zmoniu tiek nuomoniu, nesupykit jei kas isizeide ar pns. ;) sekmes.
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 18:58
Giedrunskis parašė:
Neesu ekspertas kazkoks, bet va kai ieskojau sau audines (irgi galvojau apie A4 modeli) nuvares pas dede man paaiskino, kad nu nelabai apsimoka, nes vaziuokle tai nekazikas, o ir detales ne is pigiausiu :) (dede dirba servise velniai zino kiek metu (visa gyvenima) :D). Tevas varo masinas velniai zino kiek metu :) tas irgi nepatare pirkti :) geriau sake pasieskoti optimalesnio varianto ir kalbejau kas turi audi A4, tai nesiskundzia jomis, bet va kai pradeda byreti tai nesurinksi praktiskai.
Na bet cia aisku prasides peikimas kas turi A4 is audifanu, bet tiek jau to :)
Modelis sis tikrai grazus, bet nelabai vykes (kas liecia vaziuokle) :)
O jeigu ir "pompeduze" ta prasme su dviem raudonom raidem, tai ir detales variklio brangios, jei dar jas rasi :) nes pvz B5 pompeduziai tai ragai i prieki taip sakant :)
Tiek mano nuomones, kiek zmoniu tiek nuomoniu, nesupykit jei kas isizeide ar pns. ;) sekmes.


gerbemas kolega, del vaziuokles esu daug girdejes ir tikrai nieko gero, te stiprus minusas, nedadarymas kaip sakant. O siaip kokie kiti blogi dalykai? pas paty cshke? kaip ji?
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
rymis17
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 284
Įstojęs: 14.09.08
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 19:21
3200 eu uz 96smileysmiley cia zmogus senom kainom pardavineja uz tokia kaina gali paimt 98m su visais navarotaismiley
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 19:28
rymis17 parašė:
3200 eu uz 96smileysmiley cia zmogus senom kainom pardavineja uz tokia kaina gali paimt 98m su visais navarotaismiley



matai cia sedi ir vaziuoji, bent taip tikiuos :), Tai kaip nuderet kaina blin, prie ko kabintis? IR KIEK TOKIU METU GALETU KAINUOT TAVO MANYMU?
Dekui uz ats,.
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 19:40
Nahalas parašė:
supranti kekvienas tevas nesupranta to kad masina turi nusideveti kristi jos kaina nesvarbu kad kisi i ja pinigus remontui ir panasiai jos kaina krenta ( aisku nebent antikvaras yra ) :) turguje kai pasiziuri senesne masina turguje laiko auksta kaina palyginus su ~99-01metu masina :) senesnes dazniausiai buna jau pabuvojusios lietuvoje ir i jas sukista daug pinigu tad ir bandoma ismelzti kad nebutu tiek i minusa sukrista :)


supratau, cia mintis apie nusidevejima gera. Kaip manai kokia reali kaina galetu but sito varianto apie kuri rasiau? Kiek pats moketum?
Redaguotas pirtisantratu 2009-05-10 19:41
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Tdikas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1152
Įstojęs: 25.04.07
Parašyta 2009-05-10 19:45
Jei sutvarkyta viskas tai beveik ir apsimoka dar nuderink kokia 200 uz 3000E pasimsi. SEip kad ten kainos po 2500 eina tia neziurek, reiketu nusipirkt ir pradetai vazinet apziurinet tas autopliuse piges ir nieko gero neisirinktai, nes ten jau aparatai nugrezti buna. Dabar tik kad maziau perka zmones tai uztat kainos pakrite, bet kas gera pardavineja ir neskuba tai nelabai ir kaina numazina


Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 19:50
Tdikas parašė:
Jei sutvarkyta viskas tai beveik ir apsimoka dar nuderink kokia 200 uz 3000E pasimsi. SEip kad ten kainos po 2500 eina tia neziurek, reiketu nusipirkt ir pradetai vazinet apziurinet tas autopliuse piges ir nieko gero neisirinktai, nes ten jau aparatai nugrezti buna. Dabar tik kad maziau perka zmones tai uztat kainos pakrite, bet kas gera pardavineja ir neskuba tai nelabai ir kaina numazina


vava tu visiskai teisus, kad neskuba nuleidinet, o su siuo zmogeliu tai bus sunku ir tuos 200 nusideret, o taip noretusi.

Gal zinot kokiu gudrybiu ant pasiderejimo?
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-05-10 20:04
Parprastas veiksmas :D metiai babkes ant kapoto ir sakai vaziuojam tvarkyti dokumentu, jei nesutinka pasiimi tas babkes ir eini :D dazniai zmones apsigalvoja ir sako, pyzdu imk :D
Nezinau kokios dar blogybes, bet man uzteko tiek, kiek man paciam paaiskino del vaziuokles ir varikliu :)
Pas mane pati ceske (automatas) ispradziu nenoriai pirkau as ja :) delto jog automatas, dabar nieko kito net nebenoriu isskyrus autmato :D
Pirkau per pazystamus, kaip sake kas jei yra tai taip ir buvo :) reikejo pasikeisti tik viena amrtika, bet pakeiciau abu :) persirinkau suporta ir fsio, vaziuoja kaip ledas :) (tiesa, pas mane benzinas/dujos). :) su tom irgi nera problemu :)
vaziuokle paprasta ir nera brangi :) o konfortas tikrai nera mazas :) patogu, smagu, man patinka ;) Kaip pirkau tiktais reikejo siektiek atsveisti visa salona (nebuvo labai siaubingas, bet megstu svara idealia) :p
NEuzkalnu tureciau fotkes gauti, tai ir as savaja aprodysiu :) daugiau apie ja nerasysiu, nes paskui nei paciam neidomu bus :D
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 20:08
Nahalas parašė:
ziurek vaziuokle ;) nera taip viskas idealu kaip kad sakai ;) masina ne pirmos jaunystes, o tai kam parduoti ta masina jei viskas idealu pas ta zmogeli ? negi ka geresnio nusipirks tokiais laikais :) jei ziuri autopliusa tai ziurek lt nebuvusiu masinu ;) ir nebus tu problemu tiek jau


matai reikia didesnes jam, neketino pardavinet, uzklausiau, tai ir paskaiciavo jis tiek pradzioj sake 3800 :D sakau juokinga, tai tada dar perskaiciavo....
sakai vaziuokme, matai as ne specas, tai reiktu i serviziuka manau varyt.
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 20:14
Giedrunskis parašė:
Parprastas veiksmas :D metiai babkes ant kapoto ir sakai vaziuojam tvarkyti dokumentu, jei nesutinka pasiimi tas babkes ir eini :D dazniai zmones apsigalvoja ir sako, pyzdu imk :D
Nezinau kokios dar blogybes, bet man uzteko tiek, kiek man paciam paaiskino del vaziuokles ir varikliu :)
Pas mane pati ceske (automatas) ispradziu nenoriai pirkau as ja :) delto jog automatas, dabar nieko kito net nebenoriu isskyrus autmato :D
Pirkau per pazystamus, kaip sake kas jei yra tai taip ir buvo :) reikejo pasikeisti tik viena amrtika, bet pakeiciau abu :) persirinkau suporta ir fsio, vaziuoja kaip ledas :) (tiesa, pas mane benzinas/dujos). :) su tom irgi nera problemu :)
vaziuokle paprasta ir nera brangi :) o konfortas tikrai nera mazas :) patogu, smagu, man patinka ;) Kaip pirkau tiktais reikejo siektiek atsveisti visa salona (nebuvo labai siaubingas, bet megstu svara idealia) :p
NEuzkalnu tureciau fotkes gauti, tai ir as savaja aprodysiu :) daugiau apie ja nerasysiu, nes paskui nei paciam neidomu bus :D


saunu kad tau pavyko, matai mane dyzeliukai domina, o chske 2.5 tai zinai kaip tai nelimpa siais laikais :) daugoka.
Na o tas bajaris su bapkiu metymu tai cia idomu, verta pabandyt, tik kad paskui savininkui noras parduot nedingtu :) kai cia jam taip pametysiu :)
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 20:27
Nahalas parašė:
dyzeliui ziurek varikli nesj u remontas nepigus ;) tepalo gali paieskoti :) pries pusantru metu ta a4 kainavo tiek kiek jis tau paskaiciavo ;) bent musu is serviso prase 4200 ar 4800e uz benza turbo 95-12-05 dienos :) visi dokumentai is italijos lt nebuvusi lt :) tavo vietoje ieskociausi pigiau... remonto kainos dabar yra kritusios jei ir bus kas blogai susirades pigiau susitvarkysi ir tada bus nauja ir pats zinosi kas jai daryta o ne mokesi uz zodzius kad sutvarkyta yra smiley



ne tai matai 3200 praso o ne 4200 ir dyzelis cia, del variklio supratau, ziuresiu, matai norisi tik va brangoka atrodo, bet cia snekanciu yra kad visai normaliai ta kaina, tai ir velniai zino ka daryt. Faktas kad deretis reikia, bet iki kiek realiai nezinau ;( :(
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2009-05-10 20:30
na matai realiai iki kiek :D tavo nuoziura uz kiek tu ja noretum nupirkti :) tu jam siulai savo kaina, jam netinka, apejas dar kelis ratukus aplink ja, pasiulai dar viena kaina :) jei vel netinka velkis i kokias diskusijas su juo :) o tada parodyk tuos pinigus kiek duodi, gal susigundys pamates juos :Dsmiley
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 20:44
Giedrunskis parašė:
na matai realiai iki kiek :D tavo nuoziura uz kiek tu ja noretum nupirkti :) tu jam siulai savo kaina, jam netinka, apejas dar kelis ratukus aplink ja, pasiulai dar viena kaina :) jei vel netinka velkis i kokias diskusijas su juo :) o tada parodyk tuos pinigus kiek duodi, gal susigundys pamates juos :Dsmiley


gerai tu cia sakai, gal pabandyt teks, as pats nzn realiai kiek siulyt taip, kad poto uzkelt kiek galeciau. Manau jei pasiulyciau 2800, nuo jo 3200 tai cia butu jau per mazai turbut? Nzn kokiam depazone derybos vyksta :|
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-10 21:01
na jo jus teisus, bet va nemazai pasaket i ka kreipt demesi ir uz tai dekui
Autorius RE: Banalu,bet: 96m. A4 TDI uz 3200 Euru???
medziotojas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 506
Įstojęs: 22.11.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2009-05-11 01:14
As pries 6men A4 pirkau tdi 95m uz 3600e:D (Lietuvoje nevazineta) paklausau jusu, tai ooo...cia kosmine kaina:o Autopliuse ar pan ziuri, tai atrodo, kad geri metai, grazi, bet nuvaziuok paziuret, tai atsoks fantazija;) Kai ieskojau, turguje rades buvau 2.5tdi 98m uz 3600e, bet kas is to? Paziuri i varikli...visas apsi...smiley Vieni metai ten ar ten... Viskas priklauso, kaip uzlaikyta masina:) Bet kiekvienam savi kriterijai;)b)
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn