Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-13 18:32
Sveiki, noriu keist b5 1.9 85kw 2000m sankabos komplekta, nes labai dreba sujungiant sankaba ir kilo mintis apie 6 pavaru deze, kadangi kazdien vaziuojama uzmiestyje. Paieskoje radau visokiu temu, bet apie b5 nieko. Kaip suprantu , kad aktualu yra dezes perdavimai,o ne pavaru skaicius, bet jei radus 6 pavaru deze su tinkamais perdavimais, tai butu super, nes dabar trasoj kartais imu ieskot sios pavaros del variklio uzimo. Dabar kyla klausimas nuo kokio modelio tiktu deze? Kaip tada su sankaba? Pagal deze ja reiktu pirkt? Zodziu reikia naudingos info, kad isardzius nereiketu burt.


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-04-13 19:10
sankaba visa pilnai deze pusasiai (gal) starteris kulisa, perdavimai tie patis o det gali ir nuo 2.5 tdi variklio tvirtinimas tinka tik kronsteinas atrodo kitas bus


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
Redaguotas Pauliukas 2018-04-13 19:11
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-13 19:55
Pauliukas, tai kazko burt nereikes kaip suprantu, kronsteinas tikt turi nuo 2.5. As galvojau gal b6-tos nuo 1.9 tiktu? O su perdavimais ir 6 pavara nuo 2.5 islosiu? Nes pas mane b6 1.8t 6 pavaru tai tik kokiais 2-300 apsisukimu maziau, zdz galetu but ilgesne. Cia lyginu su 5 begiu. Sankaba irgi turi eit nuk 2.5 o smagratis kieno? Kazin kaip kainos tu 2.5 deziu


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-04-13 21:04
as matai kisau B6 varikli vieto 2.5 i 1.9 tai deze tiko idealiai.seip tdi sukiai kitokie eina nei benzo


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2018-04-14 00:04
kažin apie kokius užmiesčius ir ūžimus pasakoji, tdi dėžė aukščiausia pavara prie 140km/h dažniausiai turi 3000 motoro apsukų.
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-14 12:20
Pauliukas, zibau, kad tdi kiti perdavimai ir mazesni sukiai, tirsiog galvoju jei su 6 pavara tarkim tik 2 ar 300 apsuku pamazinsiu tai nelabai ji ir reikalinga.
Virsininkas, sesk salia ir paklausysim :D istikruju tai noriu pamazint apsukas, kad maziau uztu variklis - daugiau komforto. Uzmiesciu vadinu kelia, kuriuo reikia kasdien vaziuot apie 30 km. Zdz nesvarbu tai. Reikes dometis 2.5 dezes kainom ir pagal tai sprest ar verta ja pirkt. Dekui uz infosmiley


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-04-15 10:08
iki tiek neisklosi sumazinsi bet nekazka


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-26 12:03
nu ok, apsispresta palikt seną dėžę ir keist tik sankabą. Dabar klausimas kokie nenetikėtumai laukia ? keičiant centruojasi diskatorius ? klausimas kokiu būdu ?


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-04-26 18:09
keiiant centruojasi diskelis, o ne diskatorius. diskatorius prisiverzia varztais i tas pacias skyles smagraty. as bent uzsidedu diskeli, tada uzmetu diskatoriu ir iki galo nepriverziu. tada pastatau diskeli i viena su prailginta galva ir tada priverziu diskatoriu. kolkas nei kart sitas metodas nepavede :D
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-27 01:04
Dėkui, reiks bandyt. Girdejau kazkokie centravimo irankiai yra, o bet taigi-isvis ka ten centruot jei sankabos diskas maunasi ant slicu? Prisiziurejau lietuviu youtube, tai issigandau, kad nauja sankaba galiu sugadint:D


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-04-27 10:37
snakaba prisisuka prie motoro (smagratis+diskatorius), o diskelis ant slicu i deze.... del to ir centruot reik
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-04-27 12:52
Ok, bandysiu keist. Isardysiu ir bus aiskiau. Supratima turiu, manau pavyks, beda ta kad tik automatines dezes esu keites, tai ten paprasciau manau, o va mechaniniu neteko.


uz audi yra geriau tik audi quattro
Redaguotas Edmasss 2018-04-27 12:52
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-05-05 00:34
Dalinuosi patirtimi su kitais, kurie nori keistis sankaba. Patirtis tokia, kad geriau varyt meistram si darba atlikt. Daug reikalu, nepatogu prieit prie dezes viršutinių varztu. Taip pat labai sunku vienam deze uzdet duobeje. Asmeniskai man atrodo viskas pavyko. Kazkodel buvau pastriges su dezes uzdejimu. Liko 7mm tarpas tarp dezes ir variklio ir niekaip nesugebejau pristumt iki galo. Maniau galbut busiu sankabos disko centro nepagaves ir dezes velenas nepataiko i alkuninio guoliuka. nors atrodo iscentraves buvau. Teko ant varztu pritempt deze, nors prisiverze nesunkiai. Ir galvoju, kad jei tarpas tik 7mm tai jau velenas i centra turejo but truputi iejęs. Zdz kolkas masina vaziuoja, kolkas jauciuosi sutaupes 100 euru, neskaitant isgerto alaus ir praleisto laiko garaze. Tik dbr visokiu garsu bijau vaziuodamas :D


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Dezes keitimas is 5 i 6 pavaru
BULZEYE
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1661
Įstojęs: 24.10.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2018-05-05 11:23
nors ir pataikai kartais sunku iki galo ja paciam pristumt. o aplamai vienam tai atlikt yra persuknu kaikuriais atvejais
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: romeo999, audi19tdi, zygissss, Neriux, Murloc992, Dziozis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn