Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-22 09:53
Sveiki visi, turiu tokią problemėlę, įsigijau depo firmos A4 b5 žibintus halogenams su linze, bet jie ten ilgai sotvėję sandėlyje, pridulkėję viduj. Pabandžiau vieną praplauti distiliuotu vandeniu, bet nieko nenusiplovė tik dar labiau tas nesvarumų sluoksnis išryškėjo ant chromo, neatspindi dabar beveik nieko. :( Vienintelis variantas arba nuiminėti stiklą ir švlniai pravalyti arba išvis ieškoti naujo. Bet gaila senąjį mesti, o ir surasti abejoju ar pavyktų tokio tipo depo žibintą, nes visur kur paklausi turi vientisus faceliftinei vėlesnei A4 modifikacijai arbna xenonam.
Gal kas susidūrę su tokiais dalykais, stiklas kiek mačiau ant juodo hermetiko pasodintas, ar namų salygom galima nuimti ir kuo chromą tada valyti, nes visi gazdina, kad jokių skudurėlių ir pan..
Gal kas kokius kontaktus turi, kas turi patirties šioj srityje.
Dėkingas už bet kokią mintį iš anksto
Autorius RE: Problemos su žibintais
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-01-22 20:29
jei jau tas chromas ant tiek apsineses, kad nieko neatspindi - tai ar siaip, ar taip jau batai. Bandyk svelniai nubrauktii tas dulkes su slapia, permirkyta vata, nupilk su vandeniu. Braukdamas per chroma nespausk visai, nes nusitrins. Galima tas dulkes isvalyt, bet reikia dirbt kaip daktarui :)
Autorius RE: Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-22 20:58
Bet kokiu atveju aš jau pasiruošęs tikrai operacijai, nes neturiu kur dėtis. :| Pasidomėjau, nelabai kas čia užsiima, visi tik labai "krūtais" originaliais žibintais užsiiminėja. Aišku besiskelbiančių remontuojantys yra, bet tai tik jei parodysi kąžką rimto. O mane su depo pasiunčia "gražiuoju". Nors tie depo tikrai nemanau, kad toks jau visiškas yra...Bent jau vienintelis variantas, pasikeisti įgrysusius niauktus langus kažku šiuolaikiškesniu. Realiai jie atspindi šį tą ir dabar, bet aptraukti apnašų plėvele, tad jei pavyks ją su daktaro kruopštumu apvalyti, turėtų atsidengti blizgesnis paviršius ir taip sugrąžinčiau gyvybę savo taivaniškom gėrybėm. Šiaip kadangi trumposios šviesos su lindze, tai aš įsivaizduoju, kad reflektorius, kaip švieso pernešėjas ant kelio net nėra pirmo būtinumo šituose žibintuose. Bet vis tik nesinori priplėkusius susidėti.
Procedūra manau bus tokia - pakaitinsiu plytelėj, iki kokio 100-120 penketą dešimtį minučių (kažin gal kas žino, kokią tem. standartinis plastikas gali atlaikyti pašildant jo šonelius, nes baisoka, kad ne hermetikas, o plastikas praskys:), ir tada gal su atsuktuvu arba įsigijus spec. reples - plėtiklius atsilipinsiu pamažu, o toliau jau su reflektoriais žiūrėsim. Spiritas ir vatos valikliai prigriebti iš antros pusės turėtų padėti, plius noras ir dauk kantrybės smiley
Aišku parašysiu, kokie viso to rezultatai bus, gal kam bus įdomu ir pravers susidūrus su tokiom bėdom.
Autorius RE: Problemos su žibintais
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-01-22 21:06
Del spirito, tai suabejociau, ar bus gerai su juo valyt. Savo valiau vien tik su vandeniu
Autorius RE: Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-22 21:31
Bet naudojai vandenį turbū distiliuotą, ar iš krano? O vatą naudojai paprastą ar kažkokią spec. Gal čia kažką mikrofibros tipo kaip akinių valymui irgi galima, nes neaišku, kas mažiau palieka mikro visokio šlamšto ant paviršiaus. Dėl spirito nežinau, man patinka, kad jis išgaruoja nepalikdamas kažko, bet, kaip jis veikia chromo dažų sluoksnį - nežinia. Man bet kokiu atveju kažkiek reikės užkabinti nes kitaip tas sluoksnis nenusiims. Kitose vietose ant žibinto irgi padengtose su vandeniu skalavau neliesdamas - nudžiuvos ir nieko nenusiimė, ir tik perbraukus švelniai atsidengia paviršius švarus. Žodžiu čia bus bandymų akštelė :)
Autorius RE: Problemos su žibintais
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-01-23 20:48
valiau su paprasta vata, pesama is ruloniuko, labai slapia, sumirkyta vandeny, labai svelniai braukdamas per pavirsiu, karts nuo karto nuplaudamas vandeniu is po krano. Ten tas blizgutis jautrus braizymams ir trynimams. Galima ji pazeist jei kiek stipriau patrinsi su kuo siurkstesniu.Kai jau rezultatas mane tenkino, ispurciau, ispuciau is reflektoriaus vandeni, tol kol nebeliko lasu ir leidau isdziut. Nepasiliko jokiu zymiu nuo to krano vandens. Svarbu tik trinant nepazeist pacios dangos
Autorius RE: Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-28 12:02
Dėkui už patarimus, aš valiau sausai su vatos blynais moteriškais skirtais veidui, tai puikiai nusivalė, kaip naujas tas chromas. Kai ten atseit profai gazdino mane - galiu iš patirties pasakyti, kad niekas ten nieko nenusitrynė, atsargiai pravaliau ir sudėjau atgal. Jokių įbrėžimų. Kitas reikalas. Ir nemokamai, o visokie profai iš vienos garsios xenonų led žibintų tvarkymo įmonės, jei skaitysit žinokit, kad esat žiopliai ir neišmanėliai. Praradot progą paimti lengvus eurus, nes atseit pagal jus pradės luptis chromas bevalant. Tai vat ateičiai žinosiu, kokie "profai" dirba pas mus Vilniuje ir kad tikėti geriau savo rankomis, o ne tokiais neišmanėliais. O šiaip mašina 20 metų atjaunėjo :D Beje gal žinai, ar pažibinčių lemputės turi degti kartu su trumposiomis? Nes dabartiniuose depo žibintuose dega kartu, ansčiau kažkaip neatkreipdavau dėmesio, nes stiklas nebuvos skaidrus nesimatė ar ten dega kartu ar kai uždegi trumpąsias, stovėjimo pažibinčiai užgęsta.
Autorius RE: Problemos su žibintais
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2018-01-28 13:30
pazibinciai turi degti ir su trumpom ir su ilgom
Autorius RE: Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-28 15:06
Tai vadinasi tada gerai, dėkui. Bandysiu dar su aukščiais pažaisti, minusas kad šitie žibintis neturi varikliuko, kad galėtum aukštį reguliuoti elektriniu būdu, kaip su senais valeo.
Gal kur tokie varikliukai ir parsiduoda. Žiūrėsim
Autorius RE: Problemos su žibintais
zippo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2531
Įstojęs: 29.04.09
Miestas: Druskininkai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2018-01-29 11:53
Persidek is senu lempu juos :)
Autorius RE: Problemos su žibintais
MariusAB
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 9
Įstojęs: 17.01.18
Parašyta 2018-01-30 15:00
Tai kad gerai būtų jei tiktų, bet pas mane senos standartinės valeo lempos, o tas motorėlis nepanašu kad tiktų mano dabartiniam DEPO žibintui (jo kaip ir forma lyg kitokia ir dar kažkodėl nenusilupa. Bandžiau per jėgą, bet neaišku, kaip jis ten užtupdytas. smiley jeigu klystu tai pataisykit, nes šitoj vietoj su žibintais kiekvienas dalykas vis atradimas :)
Bent jau kažkokiam agregatui uždėti vieta yra ant depo žibinto tai kažkas turėtų montuotis.:|
Autorius RE: Problemos su žibintais
zippo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2531
Įstojęs: 29.04.09
Miestas: Druskininkai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2018-02-02 13:54
Kad man rods turi jie tikti, jie ten visi praktiskai vienodi tu metu buvo.... :) Nufotkink seno zibinto varikliuka ir jeigu turi foto naujo paziuresim kas ten gaunasi :)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn