Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius A4 1.8t įvairios problemos
Alius1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 14.11.17
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2017-11-15 10:05
Sveiki.esu naujokas ir noriu jūsų patarimų.turiu bėdų su savo Audi. A 4 1.8 t 110 kW
:)
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
Alius1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 14.11.17
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2017-11-15 10:31
Pradėsiu nuo mažesnės problemos.:) Klimato kontrolėje auto režimas off bet užvedus auto pati didina pūtimo jėgą.sumazinu ir ji vėl pati kyla ir taip kokį 5 kartus kol ploto lieka mano norimoje padėti.ar tai normalu ? Ar taip turi būti?
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
Alius1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 14.11.17
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2017-11-15 10:52
Ir svarbiausia problema motoro darbas . Nėra traukos ,turbo pučia ,srauto matuoklės keiteliotos ,n75 keistas.,slėgio daviklis irgi keistas .buvau nusukias nuo turbos katalyza,palikęs tarpelį ,nieko ..visada kaip su priekaba vaziuociau . Turbo turi gan nemaža klibejima,turiu jau kitą nupirkęs ,bet ar gali nuo jos taip būti?,nlb tikiu.vakumai lyg ir geri, snypstimo nesigirdi,tatukas manau nėra kiaurą kažkas.buvo įtartinai droseline sklendė,išvalius pagerėjo darbas,bet ji vistiek netokia.dar šiltą , darbinėje temp. Meta garą visada ,o kvapas toks lb. Įdomus,nei tepalo nei kuro,gumos kažkokios ,suodžių toks
Nzn ką dar daryt jai .....
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2017-11-15 17:28
Na uzduosiu gal ir durna klausima, bet kaip tavo galiniai suportai gerai vaiksto ir neuzstrige? nes man taip buvo eme ir pradejo viena diena nebetraukti masina, vaziuoja, bet jausmas, kad kokia sunkia priekaba traukciau, o pasirodo, kad vieno rato galinis suportas mirtinai uzstriges ir ten viskas ziauriai uzkaito, todel kartais tereikia pradeti ieskoti problemos nuo paprastesniu dalyku, jeigu jau variklio skyriuje daug ka pakeitei, o rezultato taip ir nera.


Mano Audi b2
Redaguotas Martynas29 2017-11-15 17:29
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2017-11-15 18:46
Slangos i interculeri geros? Man jas pakeitus viskas atsigavo
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
Alius1
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4
Įstojęs: 14.11.17
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2017-11-15 21:50
Nu kaip tik keičiausi kaladėles tai persirinkau suportus ten viskas oki:) nu slangos oki.seip sakau jau perėjau visą . Seip LB daug visokių klaidų būna kai užsidega čekas ,bet atjungus akuma dingsta . Klaidos: oro srautas,mišinys,lemdozondas ,purkštukai ir t.t ištrinti leidžia. Elektrikas valandą laiko kankino sako toks įtarimas kad degimas blogai sustatytos .bet ji kaip žiurejau viskas oki. Rodo kompas kad viskas dirba kaip priklauso iš elektros .bet motoras neprijama oro ir ant sūkių vakumas pradeda durniuot .tai va tokia mano mįslė .seip neesu važiavęs su tokia auto ar turinčią tokį motorą ,negaliu palyginti traukos .bet nuo 100 penktu bėgių paspaudi nu ir po 5km pasiekiamas 120 :) ir va apsukos ant laisvo nuspaudus iki dugno žiauriai lėtai krenta atgal ,ar taip turi būti nzn .ačiū jums :yes:
Autorius RE: A4 1.8t įvairios problemos
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2017-11-23 18:11
kazkas ne taip, begejas tikrai greiciau - sunku pasakyt, bet cia toks tas greitis, kad nuo 100 pamynei ir jau eina ant 120. O apsuku ant laisvo iki dugno nespaudziau, bet jos krenta atgal normaliai. Kokias tu oro srauto matuokles keitaliojai? senas? Pas mane buvo atvejis, kad greiciau vaziuojant, atleidus gaza arba ijungus laisva pavara, letai apsukos krisdavo. Valiau ir savo droseline gazo sklende, taip pat pakeiciau 4 is sroto - rezultatas budavo tas pats. Viskas susitvarke, kai isidejau nauja originalia vdo
Redaguotas zilva 2017-11-23 18:19
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: romeo999, audi19tdi, zygissss, Neriux, Murloc992, Dziozis

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn