Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius audi a4 b5 vairo stiprintuvas
kebabasuastriu
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 26.03.17
Parašyta 2017-03-28 17:24
Sveiki zodziu po pilnai susukto vairo ir gero pagazavimo nebeveikia vairo stiprintuvas.Vaziuojant imynus sankaba vairas beveik nesisuka ,vaziuojant ant begio sukinejasi ,gal numanote kas gali but?
Autorius RE: audi a4 b5 vairo stiprintuvas
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2017-03-29 00:02
Turbūt prie didesnių apsukų jis dar veikia bet prie laisvų jau nesukelia tinkamo slėgio. Išeitys dvi- pastoviai gazuot sukant vairą arba pasikeist stiprintuvo siurblį. Man meistras aiškino,kad perkant siurblį, reikia atkreipt dėmesį į lentelę ant siurblio. Ir istikruju, buvau nupirkęs 110 bar su žalia lentele o pas mane senasis buvo su juoda ir siurblys neveikė. Ar dėl skirtingų parametrų ar sugedęs buvo, nezinau. Nupirkau kita su tokia pat juoda lentele ir veikia.



uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: audi a4 b5 vairo stiprintuvas
sigista
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2026
Įstojęs: 09.02.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2017-03-29 04:52
Gal važiuoklė restauruota? Būna kaip pilnai atrestauruoja važiuoklė,stipriai užspaudžia šarnyrus traukėse irgi būna sunkus vairas.


#221
Autorius RE: audi a4 b5 vairo stiprintuvas
kebabasuastriu
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 26.03.17
Parašyta 2017-03-29 17:14
Edmasss parašė:
Turbūt prie didesnių apsukų jis dar veikia bet prie laisvų jau nesukelia tinkamo slėgio. Išeitys dvi- pastoviai gazuot sukant vairą arba pasikeist stiprintuvo siurblį. Man meistras aiškino,kad perkant siurblį, reikia atkreipt dėmesį į lentelę ant siurblio. Ir istikruju, buvau nupirkęs 110 bar su žalia lentele o pas mane senasis buvo su juoda ir siurblys neveikė. Ar dėl skirtingų parametrų ar sugedęs buvo, nezinau. Nupirkau kita su tokia pat juoda lentele ir veikia.
tu teisus pabandziau ant laisvo paspaudus gaza pasukineti sukas,nespaudziant nesisuka,matyt tada bandysiu ieskoti kito siurbliuko,o ar dabar galiu vazineti ? Ta prasme daugiau jau nesugadinsiu ko nors ?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: ballfan, Zivilis, Romiress, soulseec, VardenisPavardenis, Evaldereo

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn