Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Audi a4 perjungiant pavara subilda
dzedas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 05.11.12
Miestas: Žiežmariai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-06 15:14
Kas galėtu būti, išmynus sankaba subilda ir įjungus kita pavarą atleisdinėjant sankaba vėl subilda, bet tas girdisi iš 1 jungiant į 2 ir iš 2 į trečią. Kas galėtų būti aš galvoju variklio arba greičių dėžės pagalves numiro, kaip jus galvojat ??
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-11-06 15:17
o gal plaukiojantis smagratis baladojas smiley


^^
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-06 15:17
o kelinti metai masinos? gal quattro? nes gali but smagratis, kuris eina nuo 97m a4-tose berots, gali but kazkas su transmisija


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
dzedas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 05.11.12
Miestas: Žiežmariai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-06 15:54
1999 metu, kaip pirkau sakė kad keitė sankaba nes labai aukštai sankaba kabina. Ne quattro. 1.9 tdi 81 kw.
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-06 16:54
tai tau dbr labai aukstoj pedalo padety sankaba sukimba ar pries keiciant ? gali but kad su sankaba kazkas arba smagratis


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2012-11-06 17:33
sankabos aukstis nepriklauso nuo drebejimo.pakeiciau as cilindriuka tai irgi aukstokai dabar sankaba kabina, bet pora dienu ir pripranti ir nebejauti nepatogumu.


Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
dzedas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 05.11.12
Miestas: Žiežmariai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-06 18:29
iš žmogaus kur pirkau tai dėl aukštos padėties sankabos galvojo kad baiginėjasi sankaba tai keitė, man tai gal ir aukštokai, bet labai problemų neturiu, pas tėvą irgi a4 tik kad 1996 tai anksčiau pradeda kabinti, bet dėlto tai nesuku galvos tas man bildesys svarbiau. Be to čia gal sutapo tie bildesiai pradėjo girdėtis po ratų pakeitimo į žieminius. Ir tie bildesiai nevisą laiką būna, o tuo labiau jei pastovi masina ilgiau, pradedant važiuoti nebūna nieko poto pradeda.
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Darinetas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1
Įstojęs: 15.11.12
Parašyta 2012-11-19 21:47
Sveiki,

Man ta pati problema mano 1.8 turbo quatro, irgi bilda kai perjungineju begius arba kai tiesiog vaziuojant atleidziu gaza, kame problema nesuprantu. Galit gal kas padet ?
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-11-19 23:50
tau gal galinio reduktoriaus gumos dauzos
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-20 00:33
darinetas, kiek ieskojau info tai yra ivairiausiu variantu: gumos, kardano pakabinamas guolis, granatos, kardanas.bet prieita mazdaug isvada, kad arba galinio reduktoriaus isdilimas arba torsenas, esantis pavaru dezeje.reduktoriuje reikia tiesiog panaikint laisvumus dedant saibas, bet tuo turbut niekas neuzsiima lt, nebent pavieniai zmones darosi sau. zodziu beveik prakeikimas tas dungsejimas... beje, pas mane irgi 1.8tq, taip kad likimo broliai mes smiley


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
pukid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 807
Įstojęs: 03.07.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-20 11:08
edmasss parašė:
darinetas, kiek ieskojau info tai yra ivairiausiu variantu: gumos, kardano pakabinamas guolis, granatos, kardanas.bet prieita mazdaug isvada, kad arba galinio reduktoriaus isdilimas arba torsenas, esantis pavaru dezeje.reduktoriuje reikia tiesiog panaikint laisvumus dedant saibas, bet tuo turbut niekas neuzsiima lt, nebent pavieniai zmones darosi sau. zodziu beveik prakeikimas tas dungsejimas... beje, pas mane irgi 1.8tq, taip kad likimo broliai mes smiley

kaip manai kad reikalingas smagratis plaukiojantis ? na as atsakysiu tam kad panaikinti perdavimo smugius i pavaru deze tuo paciu torsenas kardanas ir reduktorius eina ant tos pacios asies,nes atkreipk demesi jai labai svelniai atleisi sankaba jokiu bildejimu nebus....taigi logiskai mastant kaltas yra plaukiojantis smagratis nes jis paskaiciuotas yra ant 200k km vaziuojant normaliai arba 100staigiu sankabos atleidimu (ddragai,burnoutai ant asfaltoir t.t.) kadangi as keiciau sankaba neperseniausiai tai teko ciupineti ta smagrati savo ir nauja (aisku jo nekeiciau :D )tai patikek naujas juda gal tik po kelis mm su rankom judinant o mano iki 10cm tai kur nebus to dunksejimo :) Nu esme aiski tik ant Q jie pareina daug dazniau nei ant paprastos masinos del savaime suprantamu priezasciu nes varo 4 ratai ir i smagrati apkrova eina 3x didesne.tai vat tiek ziniu


#200
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
pukid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 807
Įstojęs: 03.07.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-20 11:09
Dar sekanciai noreciau pasakyti kad nekeiciant smagracio yra didele tikimybe kad po kiek laiko teks deze arba torsena keisti nes apkrovos ten nemazos gaunas ant tu mazu dantuku ir saibu


#200
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-11-20 12:02
greiciau smugiai
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
dzedas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 05.11.12
Miestas: Žiežmariai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-20 12:07
pas mane ne quattro bet girdisi bildesys bet iš galo kaires puses ir tikrai ne visada
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-20 14:11
pukid, tikrai netikiu,kad del smagracio, nes ir ant b3, b4 dunksedavo,o ten nera plaukiojancio smagracio.beje,man dungsejimas lyg ir is galo pareina.vadinasi laisvumas tarp reduktoriaus,kardano, torseno.zdz nesutinku su tavim:)


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Mariu_S
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2297
Įstojęs: 03.07.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-20 14:15
Va va, man irgi šitas klausimas pasistojo. :) Plaukiojančio B4 tai nėra, esmė būtų tame, kad tas dunksėjimas nekenktų tada galima jį ir pakentėti. :)


Quattro is more than just a technology – quattro is a philosophy!
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-20 14:49
O kam jis kenkia? Man tai nervam kenkia ir diskomfortas,nes laisvumas aiskus yra ir letai vaziuojant kartais pradeda tampyt.zdz vakar bmw forume ziurejau tai pas juos irgi dungsi ir neranda atsakymo.matyt reduktoriu isdilimas kaltas


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
pukid
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 807
Įstojęs: 03.07.09
Miestas: Klaipėda
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-20 15:06
edmasss parašė:
pukid, tikrai netikiu,kad del smagracio, nes ir ant b3, b4 dunksedavo,o ten nera plaukiojancio smagracio.beje,man dungsejimas lyg ir is galo pareina.vadinasi laisvumas tarp reduktoriaus,kardano, torseno.zdz nesutinku su tavim:)


Nu tai ten ir dungsi is gamyklos jau :D ne rimciau tai ten eina sankabos diskas su spiruoklem originaliai eina 2X spiruokles po to keicia i 1x minkstesnes nes px visiem bele pigiau tredzdaliu.esme tame kad neiskart dungseti juk pradeda o po kazkiek laiko kai pareina smagratis gaunasi aprova ant veleno ir t.t. tada pradeda dilti torsenas smarkiau ir guoliai is to paskui ir atsiranda tas dunksejimas,bet daveda iki to neprieziura ir kaip tycia neprieziura atsiranda lt :D kazkas pirko c5 is DK jokio bildejimo nera vaziuoji kaip su nauja masina


#200
Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
dzedas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 05.11.12
Miestas: Žiežmariai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-12-02 01:02
Na pas mane va tokia beda buvo, pasikeitus garsai dingo.
dzedas prisegtas paveikslas:

Autorius RE: Audi a4 perjungiant pavara subilda
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-12-02 01:33
Cia kieno pagalve?


uz audi yra geriau tik audi quattro
Redaguotas Edmasss 2012-12-02 01:44
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn