Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Audi A4 1999m 1.9TDI 81kW. Klausimas dėl borto kompo ir durniuojančio spidometro.
F16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 23
Įstojęs: 11.03.12
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-01 16:23
Sveiki,
prieš kuriant tema, perskaičiau daug temų, bet sau neradau tinkančios..
---------------
Spidometras
Taigi, pradėjau važiuoti mašina, greitis kyla, viską rodo, kilometrai sukasi.. Pasiekiu 50km/h pradeda trūkčioti greitis, ta prasme ne mašina, bet greičio rodymas, pati rodyklytė, dar daugiau paspaudi, nukrenta ant 0 km/h ir daugiau neberodo, vėl sumažini greiti arba sustoji, pradedi važiuoti, kartais pradeda reaguoti ir kilti iki 50km/h.. Taigi klausimas, kas čia gali būti ? Bėdos su kompiuteriu ? ar koks dačykas ar fiške einanti į pabaiga, kiek girdėjau ten dačikas prie greičiu dėžės jungiasi, negali būti koks nudyles ar kas dar ?

---------------------
Borto kompiuteris
Turiu 99m pabaigos audi, ir borto kompiuteris rodo tik kada į servisą važiuoti, kaladėliu info ir dar kažka, tai kaip spėju jis nerodys kiek suvalgo kuro ir pnš ? Youtube žiūrėjau, kad būna dvejopi borto kompai, pas mane didelis ekranas, bet perskirstas, dar kai kur mačiau, kad būna neperskirstas ir rodo daug info.. Papasakokit plačiau..

Ačiū.
http://ridas.raguvele.lt
Autorius RE: Audi A4 1999m 1.9TDI 81kW. Klausimas dėl borto kompo ir durniuojančio spidometro.
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-04-01 16:34
diagnostika darei? ;] man cia panasu i mirusi greicio dacika. Del kompo nzn, bet gal cia imestas auksarankiu ir kazkas nepajungta?


^^
Autorius RE: Audi A4 1999m 1.9TDI 81kW. Klausimas dėl borto kompo ir durniuojančio spidometro.
F16
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 23
Įstojęs: 11.03.12
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-04-01 16:56
Niu diagnostikos nedariau, tad ir klausiu, gal Jus žinote kame bėda, aš itariu, kad gal koks dačikas susidevėjęs ar kas.. Blogiausiu atveju vėl diagnostikon varyt ir LT mokėt..

P.s Ne taip supratai Mane..
Mano perskirstas borto kompas, na ne pilnas ekranas, per pusė toks. 1-oji nuotrauka.
http://ridas.raguvele.lt/foto/BortoKompas.jpg
http://ridas.raguvele.lt
Autorius RE: Audi A4 1999m 1.9TDI 81kW. Klausimas dėl borto kompo ir durniuojančio spidometro.
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-04-01 17:12
nu tai o ka siulai? vazinet be greicio? :D o del kompo niekad naturoj nemates kaip veikia tas perskeltas :)


^^
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn