Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 21:37
a4 2003 130bhp,dirbant varikliui ant laisvu apsuku supurto masina,nera skirtumo ar variklis karstas ar saltas purto per abu variantus,kas cia galetu buti???smiley
Autorius RE: ant laisvu supurto
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-02-26 21:40
cia kai suprantu apie dyzeli kalbama :] buna jos pasipurto, kaikurios del smakracio, kaikurios del veikiancio kondicionierius, o dar kitos ir del nesureguliuotu purkstuku ;] Tas pats EGR gali priverst susipurtyt ;] neimciau perdaug i galva ;] nes gana daznas dyzelis taip daro ;]


^^
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 21:42
aha dyzelismiley,aisku dekui;)
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 22:33
cia dar klausimas butu GTA;),uzkurtam karstam varikliui atidarius tepalo dangtely eina dumas,nesmarkiai bet dumija,ar cia labai blogaismiley
Autorius RE: ant laisvu supurto
Dzigit
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1154
Įstojęs: 18.03.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-02-26 22:42
Man atrodo, sito jau klausei, net atskira tema esi sukures. Uzsikimes alsuoklis, arba, ziedai i pabaiga. Arba galimi abu variantai kartu. Bet siaip ar taip kazkas negerai, nes ir alsuoklis be priezasties neuzsikemsa.



Autorius RE: ant laisvu supurto
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-02-26 22:54
Bastunas parašė:
cia dar klausimas butu GTA;),uzkurtam karstam varikliui atidarius tepalo dangtely eina dumas,nesmarkiai bet dumija,ar cia labai blogaismiley


Neimk i galva :) viskas cia ok :) kiek ziurejas dyzeliu pardavimuose ir panasiai :] visiem atsukus ta propke pasirodydavo baltas garelis ;] Situs 1.9tdi sunku uzmust :) jei kas ir mirsta tai purkstukai nuo lievo kuro :) arba turbakai :) visa kita neuzmusi :] O siaip pasidaryk diagnostika bus aiskiau kas per variklio bukle :]


^^
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 23:03
dekui;),aha buvau klauses,bet ten daug nuomoniu buvo,ir konkreciu ats nemaciau,nepykit kad dar karta paklausiau,tiesiog daug pralekus mano audike,jaudinuossmiley
Autorius RE: ant laisvu supurto
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-02-26 23:06
kiek tas daug? :) mano pazystamo 400k prasukes :) tai dar ir pachipavau :) vaziuoja be vargo ;) aisku, purkstukai gal jau pakeisti :)


^^
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 23:12
210000 myliu,kazkur 340000km,bet trauka nesiskundziu,tepalu nevalgo,nedumija,smagi masinike,pirma karta dyzeli turiu,visos kitos benzas buvo,bet eina smagiau nei benzai kurias turejau:D
Autorius RE: ant laisvu supurto
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-02-26 23:18
nebaisiai :) jei purkstukai ok, tai vaziuosi ir vaziuosi :)


^^
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-26 23:49
buvau junges prie kompo nemete del purkstuku jokiu problemu,tik kitu buvo bedu,su relem,sensoriais,tik reiktu kompresija patikrint,bet nzn kur rast kas tikrina,uk esu,anglai brangiai manau nuples:o
Autorius RE: ant laisvu supurto
Canbus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 6211
Įstojęs: 04.08.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A5
Parašyta 2012-02-26 23:58
Reik varyt pas litvinus, kas uzsiima :) Na jei uzsikurus salta nesipurto variklis ir garsu neleidzia tai nesuk galvos ;) cia neperseniausiai vienas draugas nusipirko, su pavargusiais purkstukais, tai tik uzkurus visas automobilis siubuojas :) aisku po to issilygina :) nes kazkuris purkstukas, kompensuoja ta kuris sh mala :) Kompresija galvoju nebus pabegus ;) tai matuodamas tik bapkes ismes :) Nezinau kaip pas jus uk, bet pas mus toks pd, varikliukas ~400-500 euru ;)


^^
Autorius RE: ant laisvu supurto
Bastunas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 45
Įstojęs: 16.12.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-02-27 00:42
padevetas 900£ is anglo,o is salono naujas 2000£, klausiau vieno lt meistro,nes jis dirba servize bosch pas anglus,sake anglai netvarko,ima naujus,keicia ir lekia:),siaip visai protingai,naujas motoras nulis myliu leki ir vargo nematai,pas mane truputi kai uzkuri ant salto papurto,bet nesmarkiai,po to aprimsta,ir vel supurto,ir tai kartojasi pastoviai,garsu nesigirdi pasaliniu,meistras sake kad jau variklio pagalve viena jau mirus kita jau prie pabaigos,gal pagalviu sudilimas duoda kebului vibravimo,nu vienaip ar kitaip dekui GTA uz ats i mano klausimus;)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: pumaxam, audiA6, Tadiausas, Erikas ADF, toredo, Nilee, karolis88, Remove, MantelisSM

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn