Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius Šiokia tokia avarija
asnormalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 339
Įstojęs: 02.10.09
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-16 10:56
Sveiki, katik diedas įlenkė man keleivio pusės dureles, eikštlėje stumdamas atgal.. Nėra labai baisiai, bet neatsidaro. Buvau paprotintas, kad draudimas gali neapmokėti iki keliu šimtų smulkų įvykį ir gali tekti tvarkytis pačiam, todel paėmeiau 250lt. Nežinau kainų ,bet manau ,kad per mažai bus... Bet nieko nebepakeisi, gal kas nors gali papasakoti kaip yra su tai draudimais?
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
Gediminas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 387
Įstojęs: 25.11.09
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-16 11:21
sutvarkymui manau 250 uzteks jei dazys be perejimu. o draudima reikejo surasyt, diedas bet kokiu atveju kaltas nes vaziavo atbulas, kaip matau masina a4 tai ir metai neblogi bus, todel galima kreiptis i nepriklausoma vertintoja kuris ivertintu zala proto ribose bet kur kas daugiau nei draudikas. Na aisku pasielgei zmogiskai dieduko atzvilgiu. Sutvarkymui turetu uztekt manau, jei foto butu daugiau pasakyciau ar uztektu.
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
Zdanys
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 118
Įstojęs: 07.02.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-16 11:23
civilinis viska apmoka, kasko tik turi francize ir pagal ja ii tam tikros sumos neapmoka
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-12-16 11:23
kundrotas parašė:
Sveiki, katik diedas įlenkė man keleivio pusės dureles, eikštlėje stumdamas atgal.. Nėra labai baisiai, bet neatsidaro. Buvau paprotintas, kad draudimas gali neapmokėti iki keliu šimtų smulkų įvykį ir gali tekti tvarkytis pačiam, todel paėmeiau 250lt. Nežinau kainų ,bet manau ,kad per mažai bus... Bet nieko nebepakeisi, gal kas nors gali papasakoti kaip yra su tai draudimais?


o galiu paprotint, viskas labai paprasta, kadangi kaltininkas senis, turesi kreiptis i jo draudima, pries tai turejai uzfiksuoti ivyki policijoje, arba uzpildyti auto ivykio deklaracija su abieju vairuotoju parasais, tada skambini jo draudimui, jeigu automobilis vaziuoja, jie turetu tave pakviest i savo bustine, kad ivertintu ekspertai zala, nofotkintu, suformintu ir panasei, tada belieka laukti, ir paskambinus siulo, tavo atveju turbut siulys servisa kuriam jie tvarko savo masinas, arba pinigus, ju siulomus, geriausia imk servisa, tagul sutvarko jie, tai padaro tikrai kokybiskai, bent jau ergo draudimas, bet jei tu paemei lt ir nepadarei nei deklaracijos su kaltininku sito autoivykio, tos kur buna prisekta prie draudimo, nei policijoj neuzregistravai, o tiesiog paemei litus, tai gali but zopa, nes tas senis gali tave psiust ant triju raidziu, i policija kreiptis beprasmiska, nes jau nera autoivykio vietos, nieko neirodysi, o deklaracijos vienas irgi neuzpildysi, nes reikes senio parasu ir draudimo duomenu, taigi dar kart sakau jis gali tave pasiust, aisku jei saziningas zmogus kazkaip sutarsit, kad jis apmoketu remonta ar pn.sekmes:)


www.yahoo.com
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
asnormalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 339
Įstojęs: 02.10.09
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-16 11:33
Tai aš nenoriu niekur daugiau kreiptis ar kažką dar daryti ir taip aišku, kad nieko nebegalima padaryti. Šiaip įdomu, kad ateityje būtų daugiau patirties tokiuose dalykuose. Tai vat vat kaip vienas žmogus parašė, kad kasko tik turi frančizę, reiškia reikėjo viską įforminti ir būtų rami galva. :)
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
zilva
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1854
Įstojęs: 07.01.10
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-12-16 11:51
kundrotas parašė:
Sveiki, katik diedas įlenkė man keleivio pusės dureles, eikštlėje stumdamas atgal.. Nėra labai baisiai, bet neatsidaro. Buvau paprotintas, kad draudimas gali neapmokėti iki keliu šimtų smulkų įvykį ir gali tekti tvarkytis pačiam, todel paėmeiau 250lt. Nežinau kainų ,bet manau ,kad per mažai bus... Bet nieko nebepakeisi, gal kas nors gali papasakoti kaip yra su tai draudimais?


manau kad dabar jau saukstai po pietu :) viskas ivyko tarpusavio susitarimu, babkes paimtos, is yvikio vietos seniai pasisalinta, senis atras liudininku kad tu i ji ilekiai :D, kameru aplink nera, deklaracijos nepildytos, parasu nera :)

cia tokiais atvejais reik gal is karto zala ivertint be gailescio kaltinykui, bo paskui visalaik ir gaunas taip, arba formint ivyki smiley



Redaguotas zilva 2010-12-16 11:52
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
marijonas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 163
Įstojęs: 02.01.10
Parašyta 2010-12-16 12:28
jei esi apsidraudes tai ir naudokis draudimu patarimas.man kaip buvo diedas yvaziaves galu, ylenke keleivio puses dureles ,atsidarinejo viskas tvarkoj buvo tik ybrezimas ir ylenkta buvo.siule man 300 lt.nesutikau.uzpildziau deklaracija.draudimas man pervede 900 lt.tai vat.
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
asnormalus
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 339
Įstojęs: 02.10.09
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-12-16 12:32
ou wow. Nu iš klaidų mokomės kaip sakant, aš būčiau ir formines viską, tik kai paskambinau pažystamam, sako, kad jei smulkiai ten kažkas tai geriau susitart ir tiek, nes draudimas gali turėt frančizę ir negausi nieko paskui, sako paskambink draudikei savo ir pakalbėk, bet kadangi neprisiskambinau taip ir gavosi .
Autorius RE: Šiokia tokia avarija
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-12-16 12:38
nieko kita karta su kaupu numelsi kanors, seip servise kur nuvares pasidomek kokios remonto kainos, tada kito ivykio metu busi labiau apsisvietes, man kai ikale, tai pasiklausinejau ir tarkim zinau kad vienos dalies, sparno ar duru dazymas kainuoja apie 150, o kur dar lyginimas, spaklius,tai mazdaug gaudaisi kiek galetu kainuot, bet tavo atveju tai jauciu duris kitas geriausia det.nu supratai ka norejau pasakyt.tikiuosi:D


www.yahoo.com
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: unis, Jamtas, cizikaz, gutis22, pit_bull, donisgud, Porkis, Vaidikas, Mazysta, Dovis999, norkus69, Bruno

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn