Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-02-20 14:59
Pries kelias dienas pradejo 'grybauti' turbinos slegis (ant borto kompo). Uzkurus rodo 0,2bar. Vaziujant 100 km/h - 0,3bar. Gerai paspaudus uzkyla iki 1,1 bar. Tuo paciu dingsta trauka. Kartais atsigauna ir pradeda normaliai rodyt. Dar vienas dalykas, kad ant laisvu kazkiek pulsuoja apsukos (ar tai gali tureti rysi). Kokios galetu buti bedos?


Audi nečiaudi
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
esas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 62
Įstojęs: 26.09.08
Vairuoja: Audi S8
Parašyta 2010-02-21 13:08
tu atmosferini slegi ce jau parasei ar ka rodo borto kompe ??? borto kompe turetu tau rodyt 2.1 arba 2.0 tam tikra laika overboost tipo. o po to nukrist iki 1.9. o ant laisvu apie 0.4 arba 0.5 turetu buti. ieskok kazkur slangose turbinos skyliu , chamutus interkulerio visus patikrink. ziurek gal n75 voztuvas grybauja jis yra po turbinos slangele is sono toks maziukas sudelis jei veikia jis turetu klakset prie akumo su dviem laidukais pajungi i matysi veikia ar ne .
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-02-22 21:49
esas parašė:
tu atmosferini slegi ce jau parasei ar ka rodo borto kompe ??? borto kompe turetu tau rodyt 2.1 arba 2.0 tam tikra laika overboost tipo. o po to nukrist iki 1.9. o ant laisvu apie 0.4 arba 0.5 turetu buti. ieskok kazkur slangose turbinos skyliu , chamutus interkulerio visus patikrink. ziurek gal n75 voztuvas grybauja jis yra po turbinos slangele is sono toks maziukas sudelis jei veikia jis turetu klakset prie akumo su dviem laidukais pajungi i matysi veikia ar ne .

Cia parasiau borto kompo rodoma slegi. N75 neseniai pakeiciau. Dar vienas dalykas, neseniai isidejau reguliuojama recirkuliacini bov'a (ten virsuje yra varstas, kuris reguliuoja spyruokle). Gali del jo grybauti? As ten lygtais ji atreguliavau. Man geriausiu atveju pucia 1,7. Kur ieskot bedos. Slangos 100 kartu peziuretos...
Gali oro srauto matuokle ar dar kazkas grybauti?


Audi nečiaudi
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
esas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 62
Įstojęs: 26.09.08
Vairuoja: Audi S8
Parašyta 2010-03-10 19:15
http://img235.imageshack.us/img235/3291/vubva09e9c2cbf2d0ccfa43.jpg
pasiziurek sita slangele buna nusimauna ar is po to metaliuko pabega ir praleidzia ten :) srauto matuokle ta siuliuka gali su carb cleaner nupurksti purvus. bet su purskiamu ir flakoneliu. tik atsargiai kad nenutruktu tas siuliukas. bet sunkus atvejis del srauto matuokles kad. jei srauto matuokle butu parejus tau blogai dirbtu motoras. bova ziurek gal jis nesulaiko slegio sugedes yra ir visuomet isleidzia slegi lauk is sistemos.
Redaguotas esas 2010-03-10 19:18
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-03-10 23:47
esas parašė:
http://img235.imageshack.us/img235/3291/vubva09e9c2cbf2d0ccfa43.jpg
pasiziurek sita slangele buna nusimauna ar is po to metaliuko pabega ir praleidzia ten :) srauto matuokle ta siuliuka gali su carb cleaner nupurksti purvus. bet su purskiamu ir flakoneliu. tik atsargiai kad nenutruktu tas siuliukas. bet sunkus atvejis del srauto matuokles kad. jei srauto matuokle butu parejus tau blogai dirbtu motoras. bova ziurek gal jis nesulaiko slegio sugedes yra ir visuomet isleidzia slegi lauk is sistemos.

Tos visos slangutes perziuretos N kartu, net itartinus chamutus pakeiciau. Va su bovu gali buti, nes isisdejau nauja reguliuojama. Gal blogai sureguliavau. Siaip kol salta masina, pucia lyg ir gerai. Kai pasyla, pradeda durniuoti. Reiks rytoj prie bovo pasikrapstyti ir slangutes dar karta pertikrinti:|


Audi nečiaudi
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
esas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 62
Įstojęs: 26.09.08
Vairuoja: Audi S8
Parašyta 2010-03-11 09:24
pamegink isideti originalu bov ta plastmasini ir bus aisku ar bovas kaltas ar ne :) pas mane pvz seniau borto kompas rodydavo 2.2 uzmynus gaza overboost ir laikydavos. bet vienas zmogelis patare pasukinet westgeito varzta tai po pasukinejimi max man berodo 2.0 tai va dabar ieskausi kito wg is audi s6 sveiko su plomba ir tt :) buvau rades uz 50 lt bet vln neradau kaip is ten parsivezt ji tai ir esu be norm wg db . o tie bovai kaip tu kad isidejai tipo kad garsas butu tai ne i nauda tavo masinai :) geriausia palikt stock bova ir viskas. jei nori kad garsas butu kaip bov tai patariu issimk oro filtro deze ir uzsidek sportini filtra tik pertvara pasidaryk nuo turbinos kad karscio negaudytu taip filtras ir bus tas pats kaip su bovu pamatysi :) buvau as taip pasidares :) dar siulymas pasiziuret wg membrana ar nebus tik prakiurus.
Redaguotas esas 2010-03-11 09:34
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-03-12 18:33
esas parašė:
pamegink isideti originalu bov ta plastmasini ir bus aisku ar bovas kaltas ar ne :) pas mane pvz seniau borto kompas rodydavo 2.2 uzmynus gaza overboost ir laikydavos. bet vienas zmogelis patare pasukinet westgeito varzta tai po pasukinejimi max man berodo 2.0 tai va dabar ieskausi kito wg is audi s6 sveiko su plomba ir tt :) buvau rades uz 50 lt bet vln neradau kaip is ten parsivezt ji tai ir esu be norm wg db . o tie bovai kaip tu kad isidejai tipo kad garsas butu tai ne i nauda tavo masinai :) geriausia palikt stock bova ir viskas. jei nori kad garsas butu kaip bov tai patariu issimk oro filtro deze ir uzsidek sportini filtra tik pertvara pasidaryk nuo turbinos kad karscio negaudytu taip filtras ir bus tas pats kaip su bovu pamatysi :) buvau as taip pasidares :) dar siulymas pasiziuret wg membrana ar nebus tik prakiurus.

Pas mane jau remontuotas wg, gal ten kas netaip priburta. Kuri varzta reikia reguliuoti ant wg?Membrana lyg ir keista, bet nera suplysusi. As pirkau masina man borto kompas rodydavo max iki 1,4bar. Keiciau N75 tai dabar iki 1,7bar. Vistiek mazai. Bovas idetas recirkuliacinis, pssssss nedaro. Originalus bov nebesidarinedavo.


Audi nečiaudi
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
esas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 62
Įstojęs: 26.09.08
Vairuoja: Audi S8
Parašyta 2010-03-15 07:59
qnt wg virsaus yra plomba ja pragrezus yra varztas sesiakampis. su juo galima spiruokle spaust atleist bet geriau nesukinet jo . :)
Autorius RE: S4 2.2 tq 92m beda su turbinos slegiu
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-03-16 23:12
esas parašė:
qnt wg virsaus yra plomba ja pragrezus yra varztas sesiakampis. su juo galima spiruokle spaust atleist bet geriau nesukinet jo . :)

Gal padetu pasukinejus? juk visada galima atrasti pradine padeti. Tik reikia kantrybes. Dar bandysiu savais metodais ziureti slangutes, nes daug kur yra sukietejusios ir prasosi pakeiciamos. Tik reikia trisakiu nusipirkti, nes kitur maciau trisakiai neardomi-gamykliski.


Audi nečiaudi
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: diedukas123, magaizeris, LukasA4, andrelis170, Deividas321, oploza, vacka1, PilkAudi

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn