Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A4, S4, RS4
Autorius keletas problemu A4 :)
eley
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 113
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-25 19:03
Sveiki visi

Paputus saltukui manoji pradejo keistai elgtis nebezinau ka daryti...

1. Siandien vaziuojant staiga vairas pradejo sunkiai sukiotis vos dviejomis rankomis pasukdavau vaira, sukelus apsukas viskas tuo momentu issispresdavo..... po kokiu 15 min nebepadejo ir tas vairas kaip kaulas.. kas tai ? vairo kalonele, vairo stiprintuvas ar ziema?? :) skaiciau kad reikia keisti skysti kas kazkiek laiko bet nuo nusipirkimo nekeiciau o jau antri metai vazineju.. :)

2. mano apsuku spidometro rodykle pati juda dauzosi su garsu :D zinau kad juokingai skamba bet isjungus degima ji kokiu 50 sec vis dar dauzosi , uzvedus masina niekas neiskeicia... atsigauna gal po kokiu 5 min trasoje.. gal tai vel kalta ziema? :) cia menka problema bet patikekit kaip erzina smiley


3. anksciau cia rasiau del keisto traskejimo desnei puseje (bet gal isiklausius gal ir is vidurio kazkur sklinda, sunku pasakyti :) visi saket kad granata reika keisti na taip ir padariau granata 180 pakeitimas 50 :) bet tas garsas nedingo... pasiekiant 80 km/h tas uzknisantis traskejimas vel atsiranda sunku ta garsa apibudinti, bet kazkas panasaus i deganti ir spoginejanti siferi :D idomus garsas toks pastovus retkarciais garsejantis... :) toks daugiau pauksejimas :)


4. ryte (sunkiai) uzvedus masina pypsi kazkas ir ant spidometro mirksi raudonas sauktukas.... ir gan ilgai :) sunkiai vedasi, bet uzvedus ir pasildius vos pora min gali gesinti ir vesis be jokiu sauktuku pipsejimu ir panasiai

tai va tokios problemos mane uzklupo paciu sunkiausiu metu.... :) gal kas patars man ka daryti ir kur cia bedos? :)






.



Redaguotas eley 2010-02-15 17:36
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-01-25 19:19
Lauk pavasario, ir bedos baigsis :D


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
eley
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 113
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-25 23:23
variau i rimta servisa padare diaknostika krate tampe ir t.t su kompu rado tik kad imobilaizeris klaida buvo ismetes ir kazkoks riboruvas buvo ant 140 km/h uzdetas ar kazkas tokio . ten jis 30 min kazka dare po to laiko pastebejau kad nebeveikia perspejimas kad kuras baigias nebemirski ta lepute kai pasieka raudona riba :D. buvau as pasisodines ta meistra kuris tvarke man vaziokle tai isgirdes ta keista traskejima jis pasake cituoju "*miau* neesu girdejes tokio debilisko garso per 20 metu kiek cia dirbu" :)

aciu visiem uz nuomones, tik nesupratau to posto "del vairo stiprintuvo gali but kad nuspjauna slangas o vairo skyscio ausintuvo pats esu susidures"

nuspjauna slangas??? jei nuspjautu pastebeciau tikriausiai ir skystis is sistemos butu isbeges :D


Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
Rencius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4332
Įstojęs: 10.06.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-01-25 23:32
del stiprintuvo tai ir pas mane nuo salcio zviegia, bet vairas normaliai sukinejasi. gal skystis buco uzsales ir siurbly supyle kad tas skyscio nebevarineja?? smiley


Quattro
rrrrrrrr
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
eley
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 113
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-25 23:39
nu bus matyt... bet jauciu kad stiprintuvas parejo , idomu kiek man tas malonumas kainuos :| restauruoti verta? pirkti padeveta? - kate maise :(



Redaguotas eley 2010-01-25 23:40
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
The King
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 250
Įstojęs: 27.07.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-30 05:19
1)Trumpai keisk visa vaziuokle dings visi garsai ir traskesiai 2)Parduok kuo greiciau3)Jei niekas nepirks padek per Jonines :D


Never explain yourself to anyone. Because the person who likes you doesn't need it.

And the person who dislikes you won't believe it...............
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
svajunas1
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 960
Įstojęs: 09.05.09
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-01-30 11:31
The King parašė:
1)Trumpai keisk visa vaziuokle dings visi garsai ir traskesiai 2)Parduok kuo greiciau3)Jei niekas nepirks padek per Jonines :D


nu bet ir kvailai i tokia tema parasei ,geriau patyletum...

zek del stiprintuvo tai nezinau cia keistai su a4 vairais teko vaziuot su keliom ir man tas vairas tai per lengvai tai per sunkiai sukasi manau pas meistrus teks vaziuot siuo klausimu.

o del to traskejimo gal vidine granata kalta kazkaip nesuprantu kaip tau servise nepasako ar tu nebuvai nuvares?
Autorius RE: keletas problemu su mano mergaite A4 :)
The King
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 250
Įstojęs: 27.07.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-01-30 19:44
Na kvailai ar ne kvailai bet paskaityk pacia pradzia cituoju cia lankausi tik tada kai kas sugenda ura
Apsuku rodykle dauzosi keisk skideli elektra kazka trumpina poto,sauktukas ziurek manuale ten viskas parodyta,del vairo sukimo gali buti dregmes ar dar kazko uzmeta ant dirzo ir nepasisuka yra tokiu bajeriu buve,del uzimo gali buti guolis bet kas


Never explain yourself to anyone. Because the person who likes you doesn't need it.

And the person who dislikes you won't believe it...............
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: pumaxam, audiA6, Tadiausas, Erikas ADF, toredo, Nilee, karolis88, Remove, MantelisSM

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn