Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Pasidaryk pats
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 17:41
sveiki,

sumasciau isideti LED lemputes i posukius, nes girdejau jos daug geriau ir maziau energijos valgo kaip ir buityje.
Cia sioks toks aprasymas kaip ir ka dariau..

1. pirkau LED lemputes Autoaibeje, kadangi pas mane skaidrus lempu stiklai tiek priekyje tiek gale tai nusipirkau oranzines LED lemputes.
2. isistato jos tiek gale tiek priekyje gana lengvai, tik tie fiksatoriai ant LED lemputes stovi kiek kitose vietose nei ant paprastos lemputes bet be didelio vargo imanoma jas tvirtai istatyti. (ir nereikia ju nulyginti/nuslifuoti. kaip kad patarima dave parduotuves darbuotojas).
3. istacius lemputes ir isbandzius, pastebeta kad LED lemputes blyksi dazniau nei paprastos. pasitarus su keleta audi fanu suzinojau kad LED lemputes duoda maziau apkrovos posukio relei ir del to rele dirba greiciau.
isspresti sia problema sulaukiau keletos patarimu, pvz kad reikia lituoti prie laidu kazkokias apkrovos varzas kad sudarytu ta pakankama apkrova relei, bet sito nedariau ir laidu negadinau, sulaukiau pasiulymo kad yra pirkt tokia LED posukio rele tai nusprendziau paieskoti jos internete.
4. LED posukio rele radau pirkti EBAY.COM pasirodo yra ju netgi audi 80 B3 modeliui. Rele yra trieju kontaktu (kaip ir orginali rele).

5. kadangi nesu joks auto mechanikas, tik megstu pasikrapstyti prie savo audikes tai visada visu pirma galvojau, kad rele stovi variklio skyriuje (saugyklineje) nes kai ijungi posuki saugyklineje dirba viena rele (parasysiu jos pav veliau) kai ja isemiau ji buvo 4 kontaktu. tai maniau kad ta kuria nusipirkau netinka audinei, mm bet kilo mintis atsidaryti elektros skyriu po vairu ir ten radau rele (pav veliau irasysiu) kuri irgi dirba ijungus posuki ir atitiko kontaktu skaiciu (3) bei ju isdestyma releje.
6. sita rele stovi visai atskirai nuo kitu reliu ir yra istatyta paneleje netoli oro angos. (nuotrauka ikelsiu veliau).
7. istacius rele viskas puikiai dirba tiek avarinis tiek posukiai.
Patenkintas, kad nereikejo gadinti laidu, o tiesiog pakeisti viena rele bei lemputes.

tai tiek, nuotraukas ikelsiu kai tik jas padarysiu, vertinkit, komentuokit, kritikuokit, jei ka informacija patikslinsiu. ACIU uz demesi ir gero jums LED"u keitimo.
Redaguotas Marsix 2015-01-27 02:10
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 17:42
Led Lemputes ir kaitrines skiriasi varza uztai ir mirgsi dazniau nes rele supranta aip perdegusi lempa. RReikia det papaildoma varza tarp + ir - ir tada mirgses normaliai


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 18:00
nu as nusipirkau LED rele, ja idejau vietoj tos orginalios, ir dirba dabar normaliai, tada nereikia jokiu varzu det :) ir maziau darbo :)
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 18:17
su varzom irgi nereikia daug knistis, sudedi prie posukio lemputes ir dzin


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 18:22
na man patinka viskas orginaliau, kuo maziau visokiu mazgu, jungciu tuo mazesne tikimybe kad kazkas suges..
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
sigista
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2026
Įstojęs: 09.02.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 18:24
Matosi kad patinka viskas kas originalu:o Led lemputės original nr.1smiley B3 modelyje


#221
Redaguotas sigista 2015-01-26 18:25
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 18:27
Jai originalu tai pasidomek kokia masina isvaziavo is gamyklos tokia ir laikyk. Juokingos frazes originalu bet dedu viska kas nepriklauso. Jai masina be VDO, temp davikliu sildomu sediniu tai cia skaitosi originalu o ne susidejau BET ORIGINALU


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 18:36
gerai, gal zodis "orginalu" ir netinka, persiprasau as jusu, bet man pjaustyti laidu nepatinka ir seip jei jum gerai su tom varzom tai tada super, man gerai su LED rele ir tiek :D
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 18:41
o kas apie pjaustyma sneka? yra spec klipsai kurie uzslaudzia kontakta ant laido nei pjaustymo nei dar kazko


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 18:47
na kaip matau yra keletas alternatyvu, kekvienas renkasi savo buda :) man maniskis atrodo paprastesnis, nereikia ieskoti kazkokiu tai varzu ir klipsu, ir pakeisti rele atrodo lengviau. :)) o dar paprasciau bus tai padaryti su sios temos pagalba. :))
Redaguotas Marsix 2015-01-26 18:54
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Justinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 873
Įstojęs: 17.03.09
Šalis: Danija
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2015-01-26 22:43
Pauliukas parašė:
Led Lemputes ir kaitrines skiriasi varza uztai ir mirgsi dazniau nes rele supranta aip perdegusi lempa. RReikia det papaildoma varza tarp + ir - ir tada mirgses normaliai

O su varža nebus tas pats el suvartojimas kaip su kaitrine lempute?


www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,98640.0.html
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
tankist
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 746
Įstojęs: 02.03.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 22:53
Bus. Norejau temos autoriaus paklausti kiek ir ko tamsta zadat sutaupyt? kuro? kilovatvalandziu? gal yra preliminarus skaiciavimai kada mazdaug atsipirks tos posukiu reles ir lemputes?


Golf mk2 > Audi 100 c4 TDI > Audi A6 c4 TDI > Ford Galaxy TDI > Audi A6 c4 TDI quattro > Audi A4 b5 TDI
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 22:59
Justinas parašė:
Pauliukas parašė:
Led Lemputes ir kaitrines skiriasi varza uztai ir mirgsi dazniau nes rele supranta aip perdegusi lempa. RReikia det papaildoma varza tarp + ir - ir tada mirgses normaliai

O su varža nebus tas pats el suvartojimas kaip su kaitrine lempute?


o tu moki uz elektra ar kaip? seip LED dedasi del grozio o ne to kad kazka taupytu


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-26 23:05
Posūkių LED žibintai niekada neatsipirks. Čia tik skonio reikalas. Dienos žibintai, - taip. Vien apie baudą už važiavimą be šviesų pagalvojus, jau man atsiperka. :D O kur dar kiti teigiami dalykai. :)


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
tankist
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 746
Įstojęs: 02.03.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 23:07
Pauliukas parašė:
Justinas parašė:
Pauliukas parašė:
Led Lemputes ir kaitrines skiriasi varza uztai ir mirgsi dazniau nes rele supranta aip perdegusi lempa. RReikia det papaildoma varza tarp + ir - ir tada mirgses normaliai

O su varža nebus tas pats el suvartojimas kaip su kaitrine lempute?


o tu moki uz elektra ar kaip? seip LED dedasi del grozio o ne to kad kazka taupytu


Pauliukas o elektra is kur masinoj atsiranda pagal tave?


Golf mk2 > Audi 100 c4 TDI > Audi A6 c4 TDI > Ford Galaxy TDI > Audi A6 c4 TDI quattro > Audi A4 b5 TDI
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Justinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 873
Įstojęs: 17.03.09
Šalis: Danija
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2015-01-26 23:08
Posūkiuose kažko gal ir nesutaupysi, bet kitur gali.


www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,98640.0.html
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 23:45
tankist parašė:
Pauliukas parašė:
Justinas parašė:
Pauliukas parašė:
Led Lemputes ir kaitrines skiriasi varza uztai ir mirgsi dazniau nes rele supranta aip perdegusi lempa. RReikia det papaildoma varza tarp + ir - ir tada mirgses normaliai

O su varža nebus tas pats el suvartojimas kaip su kaitrine lempute?


o tu moki uz elektra ar kaip? seip LED dedasi del grozio o ne to kad kazka taupytu


Pauliukas o elektra is kur masinoj atsiranda pagal tave?


Seip generatorius ar taip ar taip sukasi taip kad o tiek tu naudoji posuki tai........


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
tankist
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 746
Įstojęs: 02.03.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-01-26 23:54
nu o generatoriu suka variklis, kuris vartoja kura :D ir kuo daugiau prijungta irenginiu tuo daugiau kuro suvartoja, bet posukiams tai cia aisku kad nepritaupysi :D


Golf mk2 > Audi 100 c4 TDI > Audi A6 c4 TDI > Ford Galaxy TDI > Audi A6 c4 TDI quattro > Audi A4 b5 TDI
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-27 00:52
tankist parašė:
Bus. Norejau temos autoriaus paklausti kiek ir ko tamsta zadat sutaupyt? kuro? kilovatvalandziu? gal yra preliminarus skaiciavimai kada mazdaug atsipirks tos posukiu reles ir lemputes?




taip naiviai galiu pasakyti kad nieko nesitikiu sutaupyti :D
bet seip pagalvojus jeigu lempute ima maziau energijos tai tada ir akumai maziau senka to eigoje generatoriui maziau darbo taipogi ir varikliui, na ir maziau sanaudu. :D na kad visa tai cia efektyvu tai aisku kad nelb, bet mazytis pokytis automobiliui vistiek manau kad yra :)
na esme tai kad mazesne generatoriaus apkrova palengvina variklio darba.

vistiek kai vaziuoji su masina neskaiciuoji kiek tu posukiu darai, bet ju reikia kkevienoje sankryzoje, lenkiant automobili, + avarinio naudojimas
taip kad manau vistiek susidaro kazkoks tai energijos naudojimas

tai ne pabaiga, kitam kartui I gabaritines galines lempas statysiu ledus, tada tikrai bus efektyviau nei posukiai :)
Autorius RE: audi 80 B3 LED posukiai
Marsix
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 180
Įstojęs: 05.05.12
Miestas: Skuodas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-01-27 00:57
Led lempas kilo mintis detis todel kad dienos metu skaidrus posukiai nelb matesi.. nes buvau susidejes tas paprastas pilka spalva padengtais stiklais lemputes kurios sviete oranzine spalva. o oranziniu lempu detis I baltas skaidrias lempas nesinorejo vien del isvaizdos :D, tai tada ir kilo mintis susideti ledus I posukius :D

Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dilde2, robkiookass, Eimantas99, Zyrka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn