Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-27 15:05
Sveiki,

Kadangi mano prieš metus pirktai bulkai pradejo šiek tiek barškėti pakaba nusprendžiau ją atsinaujinti. Kadangi jau galiu sau leisti dėti normalias dalis dairiausi Lemforder firmos. Bet esmė tame kad tokiom auto nekiekvienoj pardėj rasi Lemforder dalių. Tanagros elektroninėj pardėj radau viską ko man reikia, kainos irgi man pasirodė padorios, o perkant internetu dar nurėžia 2-9lt nuo kiekvienos dalies kainos.

pvz:
Priekinės šakės sailentblokas 9,39lt, internetu 7,09lt
Galinio tilto sailentblokas 17,22lt, internetu 13,19lt
Atraminis guolis 38,94lt, internetu 29,66lt
Variklio pagalve 23,68lt internetu 17,10lt

Buvau šitas ir dar kelias kainas užsirašęs, nuvariau i gariūnus pažiūrėt kokios ten kainos. Kai kurios kainos maždaug atitko, bet gariunuose vistiek viskas buvo brangiau.

Pvz:
Priekinės šakės sailentblokas 12,50lt
Galinio tilto sailentblokas 15lt
Atraminis guolis 50lt ar kazkas panasaus...

Kol kas nieko nepirkau tik stabilizatoriaus gumeles nes tanagroj kažkaip jau nebėra šios firmos gumu tai sumokėjau po 5lt gariūnuose nors Tanagroj buvo 3 su centais internetu perkant.

O kai kurias kainas pamatęs pardavėjas išvis sakė kad negali būti tokios Lemforder kainos.

Tai vat galvoju pasidomėt, gal kas nors perkat iš Tanagros ar šiaip žinot, kaip ten yra su tom dalim? Daug visko esu prisiklausęs apie paddielkas ir panašiai...
Jei žinočiau kur yra geros dalys tai kelių litų skirtumas nėra toks baisus, bet už tą patį daiktą mokėti daugiau irgi nesinori.

Dar nustebino vienas čiudnas žmogelis gariūnkėj, sako: "Kam tau Lemforderio dalys bulkai, brangios taigi jos, nieks neperka bulkai lemforderio"
Nu nafik galvoju, ateinu pas jį, noriu išleist babkes, tas nenori jų imt... :D
Matyt ant tiek įpratę jie, kad visi tik kitaiskas dalis iš jų perka.
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
pucinis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1192
Įstojęs: 24.11.10
Miestas: Molėtai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-27 15:15
niekas i bulkas nieko padoraus nededa, netam masina skirta zmonems :D smiley
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-27 15:22
Nu va va, noriu bulkai geras dalis sudet tai visi kaip i durniu koki ziuri :D
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-04-27 15:24
aš pvz imu lemfą, tik kad jau atraminio kaina kosminė, aš pardėj po 25 lt su nuolaida gaunu.
Šiaip lemfas gerai, bet iš patirties galiu pasakyt, kad atraminiai mūsų keliais laiko tiek pat kiek ir febi, , šarnyrai irgi panašiai, tai kai kur tiesiog neapsimoka jo dėt


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-04-27 15:40
Galiu tau tik tiek pasakyti, kad pats savo audems dalis perku tik dviejose vietose tai Kaune Aleksoto turguje, bet ten stengiuosi pirkti tik smulkmenas, o visas kitas vaziuokles dalis tik Tanagroje, nes ten bent jau gaunu tikrai geras dalis ir stengiuosi visas vaziuokles dalis deti Lemforderio firmos, nes tik lemforderio detales man laiko visos, kitos firmos nekazka, nors teko kalbeti su zmonemis, kurie tuo paciu Lemforderiu prekiauja tai pasake taip kad ir ta tikra Lemforderi dabar gauti labai sunku ir tai yra tiesa, nes jeigu nusiperki Lemforderio detale ir ant jos nera jokio zenkliuko, ar uzraso ir ant pacios pakuotes uzrasyta Made in China ir detales pati guma labai minskta tai zinok ten padielka ir iki tikro Lemforderio labai toli, o jeigu randi ant detales trikampiuka, arba uzrasus ir ant pacios pakuotes parasyta Slovakija arba Brazilija ir tarkim sailenbloko guma kietoka tai bus tikras Lemforderis ir isidejes pamirsi tos detales keitima 3m tikrai. Tik sakau neapsigauk prekeiviai su Lemforderiu labai apgaudineti pradejo zmones, nes prisiperka pakuociu lemforderio, o detales i vidu deta Kiniecio, o kaina moki, kaip uz tikra Lemforderi.


Mano Audi b2
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-27 15:44
kostia, nu turesiu omeny. Dar kiek žiūrinėjau tai pakabos detales be Lemforder rekomenduoja ir Ruvile, daugumoj atvejų skiriasi kaina keliais litais, bet kai kuriais tai lemforder nežinau ar imčiau nes Ruvile ar Febi vos ne dvigubai pigesnės čia konkrečiai stabilizatoriaus traukės.
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-27 15:57
Martynai,

Nu tokias kaip nupasakojai paddielkas gavęs tai ko gero susiprasciau kad kazkas ne to. Dekui už info beje. Bet man pažįstamas pasakojo kad jam turguj dave 2 lemforder sailentblokus ant abieju Germany parasyta vizualiai neatskirsi, bet sako viena tikra o kita kitaiska. Vat tokiu paddielku aš bijau :D
Turguj aš irgi stengiuos tik smulkmenas pirkti- chamutus visokius, gumas duslintuvui kabint ir pan...
Nu ir jei sakai kad tanogroj ok dalys tai ko gero ten reiks ir pirkt, tuo labiau kad pigiau nei turguj gaunas.
Kadangi per metus po 7, max 10 stuku nuvaziuoju tai noris nupirkt kazka gero ir daugiau ten nelysti. :)
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
von
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 715
Įstojęs: 27.03.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2014-04-27 16:37
Kazkur servise uzmaciau smiley




Audi A3 (8L) 1.9TDI
Audi A4 (B6) 1.9TDI
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-04-27 17:29
tik wurth ir rašyt tokius šūkius, kai pas juos pusė asortimento super, o kita pusė net į šūdo sąvoką netelpa:D


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
artistas98
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 122
Įstojęs: 08.07.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-04-27 17:48
Visada perku dalis tanagroi ant savo perechodo , priekiniai sailentblokai laikė du metus važinėjant rally style ir dar buvo gyvi, bet keičiau dėl to kad buvau nupirkes ir technikinė atejo ši kartą sudėjau viską kas imanoma iš lemforder

Atraminai ir šarnyrai neturi skirtumo lemforder ar kita kokia firma laiko tiek pat
Redaguotas artistas98 2014-04-27 17:50
Autorius RE: Audi 80 B3 Lemforder dalys iš Tanagros
zhvyras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 58
Įstojęs: 23.06.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-04-28 08:46
Nu va, užsakiau bišky dalių tanagroj. Žiūrėsiu kas atvažiuos. :)
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn