Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
Player
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 15
Įstojęs: 19.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-06 18:13
Zodziu sian vaziuojant i darba ir atgal 2-3-4 begiu. Masina pradejo trukciot ir visiskai dingo trauka, pedalas iki dugno, o greitejimo jokio. Pastebejau kad si problema dingo kai variklis isilo.
Kame problema jusu manimu?
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
doncia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 884
Įstojęs: 24.06.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-12-06 19:56
sudreko laidai. pradejo durniuot kibirkstis del to gali ir trauka dingt ir trukciojimas atsirast nuo ne dinamisko cilindru darbo. man ant simtines taip buna tai pakeiti zvakes gal skriejika gal laidus ir kai elektrine dalis buna gera nieks netrukcioja... plius pries ziema misiny visada susireguliuoju tada dar maziau bedu buna
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
Player
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 15
Įstojęs: 19.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-08 11:34
Aišku, reikės tada žiūrėt laidus, nes žvakės pakeistos buvo prieš savaitę laiko.
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
guzas93
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1
Įstojęs: 02.12.13
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2013-12-08 11:42
Sveiki, Audieciai. As esu naujas narys. ir esu visiskai zalias siame forume. Turiu problema. Audi a4 1.9tdi 81kw ispjoviau katalizatoriu ir pastebejau kad 4 begiu vaziuojant ir pakelus iki 2.5 apsuku dingsta trauka, o 5 begiu 140 km/h (irgi apie 2.7 apsuku) irgi dingsta. 1- 3 begiais galima vaziuot kiek nori.
Girdejau kazka kalbant kad perpucia turbina ir isijungia i avarini rezima( todel uzgesinus ir uzkurus varikli velk traukia). Kiti kad jau viskas ieskok turbinos. dar kiti sako kad reik turbinos valdymo kazkoki dacikeli pakeist (kuris pas mane ant sutrauku kazkaip maciau pakabintas :D)
kaip jus manot, gal kas esate susidure, kaip viskas pasidaro ir uz kiek viskas pasidaro. gal net patartumet kur viska padaro? aciu :)
Redaguotas guzas93 2013-12-08 11:44
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
Drasius
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 128
Įstojęs: 20.09.10
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-08 15:23
guzas93,

Labas, ir man buvo lygiai ta pati problema (tik aš nepjoviau katalizatoriaus ir kažin ar čia tas išpjovimas tau galėjo duoti įtakos). Vos visų plaukų nuo galvos nenusiroviau kiek visko išbandžiau kol problema buvo išspręsta. Net nežinau nuo ko pradėti.

1. Vožtuvai n75, n18.
2. Map sensorius (jeigu toks yra pas tave).
3. Egr, užglušink šlangutę, pažiūrėk gal padės.
4. Oro srauto matuoklė.
5. Vakuuminės šlangutės.
6. Ar vaikšto turbinos kojelė? Galbūt ji nevaikšto?

Jeigu varysi pas elektrikus tau mes tą pačią klaidą... nieko konkretaus neparodys, tad net nesivargink :) O pradėk ieškot problemos vakuume.

Man asmeniškai buvo susidėvėjusi intercoolerio žarna, kuri yra mašinos priekyje pačiam viršuje dešinėje pusėje, atsidarius kapotą stovi tiesiai po akimis. :) Iš apačios buvo visiškai susidėvėjusi o iš viršaus labai gražu. Ten ji tvirtinama tik 2 chamutais, tad patariu nusiimti ir gerai ją apžiūrėti.

T.y kas tau liepia ieškoti turbinos ar ją valyti, tai galimai yra buki žmonės. Nes tau spėju net nedūmija, ir turbina čia tikrai neproblema, kadangi užgesinus variklį ir užkūrus ji vėl dirba.
Redaguotas Drasius 2013-12-08 15:25
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
Rusla
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1649
Įstojęs: 24.08.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-08 15:43
Drasius, geriau nieko nerasytum apie bukus zmones, jei nezinai kodel turbina po uzgesinimo ir uzkurus vel dirba smiley



Ruslos CES888
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
Player
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 15
Įstojęs: 19.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-12-08 17:29
Dar prie to pacio, sugedo trumpu sviesu jungiklis. Nuvaziavau i srota nusipirkau kita, isidejau ir dabar meta AIR BAG klaida prietaisu skydeli, nes teko nuimti vaira. Kaip ta klaida dabar pasalint?
Autorius RE: Dingsta trauka, trukcioja. Audi a4 b5
virsininkas88
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2646
Įstojęs: 16.02.11
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2013-12-08 17:51
ištrint klaidą airbag valdiklyje.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn