Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius audi ismetimas
marxomo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 48
Įstojęs: 17.08.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-05 17:41
sveiki norejau pasiklaust nes forume nieko tokio neradau :S o googlei tj ir lempas meto
Tai va pas mane a4b5 1.8t noriu ismetima pakoreguot kad greiciau ismestu dumeli ir garsas biski solidesnis pasidarytu. ka reiktu nuveikti man? ispjaut kataliza, vidurini bakeli pasalint ir galini bakeli sportini det? ar uztektu bent kataliza ispjaut? ir kuom ji pakeist? kokiu patarimu duotumet?smiley
Autorius RE: audi ismetimas
Aivaras_Gdr
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1093
Įstojęs: 17.04.11
Miestas: Molėtai
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2013-05-05 18:09
Žinau, kad katalizatorių keičia į kažkokius rezonatorius. Bet iš mano pusės būtų patarimas palikti katalizatorių, jei jis yra funkcionuojantis ir pakeisti tik galinį bakelį į kokį mandresnį. Aš nemanau, kad verta dėl tų sutaupytų mililitrų benzino išmesti gerą daiktą. :) Pvz pas mane išmėsinėtas visas galinis bakelis, paliktas tik korys, tai garso užtenka per akis. toks duslesnis ir baisesnis pasidarė. :p


http://aivaras-begins.tumblr.com
Autorius RE: audi ismetimas
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-05-05 20:11
marxomo parašė: Tai va pas mane a4b5 1.8t noriu ismetima pakoreguot kad greiciau ismestu dumeli ir garsas biski solidesnis pasidarytu. kokiu patarimu duotumet?smiley

Mano patarimas tai toks, - reikia palaukt kol protelis taps solidesnis, tada viskas bus OK ir su gamykliniu išmetimu. smiley
Sorry, bet kam gadint mašiną...


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Redaguotas Bamperis 2013-05-05 20:42
Autorius RE: audi ismetimas
marxomo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 48
Įstojęs: 17.08.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-05 22:34
bameris as jos negadinu o ir noriu pasiklaust kaip ka pasidaryt kad butu geriau o neprimalt nesamoniu kad paskiau butu geda vazinet :D o vistiek norisi kad masina smagiau skambetu pvz kaip aivaras pasake jog jo bakelis visas skiletas man kaskodel nekyla rankos jo viso greziot ir t.t.. man idomu ar pasikeistu garsas ir pageretu ismetimas jaj pasikeiciau bakeli i sportini
Autorius RE: audi ismetimas
marxomo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 48
Įstojęs: 17.08.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-07 22:16
na daugiau niekas neturit jokiu pasiulimu?:(:|
Autorius RE: audi ismetimas
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-05-08 07:13
marxomo parašė: na daugiau niekas neturit jokiu pasiulimu?:(:|
Turim ką pasakyt.
Konstruktoriai kovoja su triukšmu, o tu nori padidinti. Dar nežinia ką pasakys po to TA kontrolierius. :)




Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: audi ismetimas
nitrometanas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 641
Įstojęs: 10.01.10
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-05-08 07:40
niekas ten nieko neziuro. pas teva ant a90 palikes tik katalizatoriu ir galini bakeli o vidurinio nera ir nieko nesake. tas draudimas konstrukciniams pakeitimams tik bauginimas . buna ir rimtesniu problemu be ismetimo.


You can never call yourself a real enthusiast when you judge. When you mix the immature and mature. You get this car scene we have today. No matter what, every car is wining in their own ways. If you don't like a certain vehicle. Just keep your mouth shut. No one needs to hear your negative comments. Just enjoy everyone.
85' AUDI 90 2.2 85kw
86' AUDI 80 1.8 66+kw
www.facebook.com/Ilutes.jis
Autorius RE: audi ismetimas
marxomo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 48
Įstojęs: 17.08.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-08 09:19
na tai jaj galini bakeli pasikeisiu nieko baisaus neturetu but? tik wa reik susiziuret ar katalizatorius normalus nes kiek zinau jaj jau jis uzsiterses tai jis uzkemsa ismetimo anga ir sunkiau iseina ismetamos dujos?
Autorius RE: audi ismetimas
wsed
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 5
Įstojęs: 14.05.13
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2013-05-14 21:20
Ispjovus tik katalizatoriu garsas i "solidesni" nepasikeis, tik turesi prie 2,5k aps. skarbonkes garsa. Rezonatorius irgi nepades. Jeigu nori isniekinti audi inzinieriu darba ir triuksmauti, tai bandyk ziureti i tuos "sportinius" bakelius.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: zhaibass, Pankas, ERB963, 2se, rivero

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn