Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius kaip pajungti sildomas sedynes?
sarasssss5
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1033
Įstojęs: 26.07.11
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-17 20:42
sveiki, tokios temos neradau tik nuotrupas tad manau ji nepamiasis:) tad nusipirkau sildomas sedynes kaip ir noreciau jas pasijungti, tad db turiu sedynes su iseinanciais is kiekvienos 6laidais ir du jungtukus. tad iskylo klausimai keli:
1. sedyneje yra 6 laidai ir ant jungtuko 6sios jungys kiek suprantu todel kad 6sios padedys tad prie kur + jungi?:) ar prie kiekvieno?;DDDDD
2. ant jungtuko yra gale suzymeta jungciu skaiciai o ant fyskes prie sedynes nera tad kaip zinoti kuri laida prie ko jungt?:)
3. ir ar man nereiks plius dar kokiu papildomu pirkiniu kad jas pajungciau, pvz relyciu ar pan?:)



Redaguotas sarasssss5 2012-03-17 20:52
Autorius RE: kaip pajungti sildomas sedynes?
Doncekazzz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 878
Įstojęs: 06.12.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A6 Allroad
Parašyta 2012-03-17 20:54
sarasssss5 parašė:
sveiki, tokios temos neradau tik nuotrupas tad manau ji nepamiasis:) tad nusipirkau sildomas sedynes kaip ir noreciau jas pasijungti, tad db turiu sedynes su iseinanciais is kiekvienos 6laidais ir du jungtukus. tad iskylo klausimai keli:
1. sedyneje yra 6 laidai ir ant jungtuko 6sios jungys kiek suprantu todel kad 6sios padedys tad prie kur + jungi?:) ar prie kiekvieno?;DDDDD
2. ant jungtuko yra gale suzymeta jungciu skaiciai o ant fyskes prie sedynes nera tad kaip zinoti kuri laida prie ko jungt?:)
3. ir ar man nereiks plius dar kokiu papildomu pirkiniu kad jas pajungciau, pvz relyciu ar pan?:)

Apie sedynes yra labai daug temu..Reikejo per paieska paziureti ;) Va is audiklubo imetu gera nuoroda gal pades :) http://www.audiklubas.com/forumas/v8-skyrelis/instaliuojam-sedyni-sildyma-gale/msg922925/#msg922925


Su Audi nesnaudi, kiek nori, tiek spaudi, Nes Audi nečiaudi, kai gazo užspaudi !!!
_________________________________________________
Dabar Audi A6 allroad 2.5TDI
Buvo Audi 100(C4) 2.5TDI
Autorius RE: kaip pajungti sildomas sedynes?
sarasssss5
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1033
Įstojęs: 26.07.11
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-20 11:05
temu nera lb daug o ir esmes ko as noriu ten nerandu...:) sia nuoroda buwau rades ziurejau bet vistiek man nlb aisku, ne elektrikas esu tad ir tos chemos nlb man aiskios.
jei kas nezinot tai nesipykitnkit ir nerasykit newarkit:) gal kas tai daret esat susidure tad prasau pdet:)


Autorius RE: kaip pajungti sildomas sedynes?
tarakashkinas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3765
Įstojęs: 27.03.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-20 12:33
sveikas. parasyk klubieciui toto. jis man pajunge el sedynes. pravede pravodke, sustate saugiklius ir visa kita kaip turi buti. Jis tikrai gales kazkuom patarti.


Autorius RE: kaip pajungti sildomas sedynes?
sarasssss5
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1033
Įstojęs: 26.07.11
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-03-20 14:00
Tarakashkinas parašė:
sveikas. parasyk klubieciui toto. jis man pajunge el sedynes. pravede pravodke, sustate saugiklius ir visa kita kaip turi buti. Jis tikrai gales kazkuom patarti.

aciu:)


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn