Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius lengvesnis smagratis
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-18 14:27
tai va iskilo toks klausimas kokia nauda-zala gali duot lengvesnis smagratis,permeciau nete lb daug priestaringu nuomoniu todel butu idomu suzinoti daugiau info...nes pavz 1.8 (4cil)korbo smagratis 2kart lengvesnis uz 2.3(5cil) ir 2.2t 20v smagratis sunkesnis uz 2.2t10v...kad i gazo paspaudima geriau reguoja lengvesniu smagrciu tai isitikinau pats bet kaip toliau kas,didesniais sukiais ir pan...sankabos patvarumas ir pan.
Autorius RE: lengvesnis smagratis
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-18 14:33
nedaryk tu to lengvinto smagračio, jei nežadi daugiau nieko keist, ir ypač kadienei mašinai, ant laisvos pavaros ir šiaip labai tamposi po to. Kitas dalykas, tik lengvintas smagratis, nelengvinus alkūnkės ir stūmų su švaistikliais , neduos pilno norimo efekto


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Autorius RE: lengvesnis smagratis
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-18 14:38
na esme ta,turiu 2.5 5cil standarte smagratis sveria +- 14kg as idejau nuo 2.2t 10v 8kg sankaba 2.3ng viskas tavrkoj masina vaziuoja kaip priklauso i gaza reguoja taip pat geriau nei standartas(nors cia del to kad benzinine deze imesta),man idomu kaip nuo aukstu sukiu ir didesnes galios ar neprades sankabos nusukinet?
Redaguotas auditankas 2011-09-18 14:50
Autorius RE: lengvesnis smagratis
q u a t t r o
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1816
Įstojęs: 19.06.10
Šalis: Rusija
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2011-09-18 22:42
Lengvesnio smagracio inercijos momentas mazestis, todel geriau reaguoja variklis paspaudus akseleratoriu. Apsukos miklesnes. O ar verta ji lengvinti negaliu pasakyti. Sutikciau su kostia. Minimalu efekta duotu.


Autorius RE: lengvesnis smagratis
dog4life
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4611
Įstojęs: 02.03.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2011-09-18 23:19
cia (mano galva) tinkamas varinatas greitiems rpm'u surinkimams ir (galbut) siektiek stabdziu kompensavimui,nes nebera tos galios rezervo,kuri suteikia smagracio svoris.taip kad,jei nesiruosi rimtai trasoj statyt,kasdieninej masinai variantas nelb reikalingas.pataisykit,jei ka ne taip pasakiau,bet manau butent taip;)


be penkiu minuciu esas
87' a90 Q 2,2 169 kw++// 07' a3 2,0 tdi sline
maximum attack
Autorius RE: lengvesnis smagratis
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-19 21:18
mano masina ten ziemos malonumams taip kad su ja ilgu kelioniu nesirusiu vazinet,bet iki pusnu reiks kaskaip nusigaut:p:D:D:D lengvint tai nieks ir nelengvins daug ten maklios reik,paskui balancuot ir pan...neuzsiimsiu as tokiais dalykais tiesiog idomu koky efekta duoda...cia jauciu pan kaip sport oro filtras nauda tokia kad is jo ir arkliu kaimene prideda nesveika tik kazkaip nesijaucia:p:D:D:D
Autorius RE: lengvesnis smagratis
dog4life
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4611
Įstojęs: 02.03.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2011-09-19 22:36
tu zapaske ir visokias nesamones is masinos ismetyk ir bus tu arkliu:D


be penkiu minuciu esas
87' a90 Q 2,2 169 kw++// 07' a3 2,0 tdi sline
maximum attack
Autorius RE: lengvesnis smagratis
ropke
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 717
Įstojęs: 24.01.09
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2011-09-20 06:52
Sutikciau su kostia. Kazkokio jauciamo efekto labai nebus, jausi tik kad ant laisvu apsukos pulsuos, ir tiek :D


867655564
Autorius RE: lengvesnis smagratis
MatasK
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 310
Įstojęs: 04.04.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-09-20 09:31
Man dabar biski paaiskinkit nes as nesuprantu, islengvini, bet efekto neduos. Tai pvz jei as ateinu i posuki 4 begiu, posukyje noriu permesti 3 bet kad apsukos butent tuo posukio metu butu ant 6( nes max sukimo momentas). Pries pat posuki ismynes sankaba paspaudziu gaza, tuo paciu metu permetu begi ir realiai posukio metu as turiu 3 begio 6k rpmus. TAI man realiai tos apsukos greiciau atsistos ten kur as noriu su lengvesniu smagraciu? Siuo atveju 6krpm.


Audi 90 2.0 b2
Redaguotas MatasK 2011-09-20 10:02
Autorius RE: lengvesnis smagratis
dog4life
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4611
Įstojęs: 02.03.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2011-09-20 09:37
MatasK parašė:
Man dabar biski paaiskinkit nes as nesuprantu, islengvini, bet efekto neduos. Tai pvz jei as ateinu i posuki 4 begiu, posukyje noriu permesti 3 bet kad apsukos butent tuo posukio metu butu ant 6( nes max rpm). Pries pat posuki ismynes sankaba paspaudziu gaza, tuo paciu metu permetu begi ir realiai posukio metu as turiu 3 begio 6k rpmus. TAI man realiai tos apsukos greiciau atsistos ten kur as noriu su lengvesniu smagraciu? Siuo atveju 6krpm.

laisvam begy jauciu nelb kazkoki dideli skirtuma pajaustum


be penkiu minuciu esas
87' a90 Q 2,2 169 kw++// 07' a3 2,0 tdi sline
maximum attack
Autorius RE: lengvesnis smagratis
Biturbo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2563
Įstojęs: 05.03.08
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi S2
Parašyta 2011-09-20 10:18
Buvau as isidejas neplaukuojanti smagrakti i savo a6 tai jis truputi man uze iki kazkur 2500rpm.Seip. pastebejau kad truputi greiciau apsukas renka nei priestai buves plaukiojantis zymiai sunkesnis.Bet ant didelie sukiu skirtumo nepajauciau.Masina kasdiena vazinejau tai atsinodo tas uzimas isidejau sena plaukiojanti atgal ir pajauciau tada kad zymiai minksciau begius perjungineja.Jai masina ne kasdienai tai apsimoka detis,ir dar pamirsau pamineti kad tuo paciu metu dejau ir keramine sankaba,kuri pasibaige po 10000km kasdieninio vazinejimo


Nr.77
402m per 9.75s
60ft per 1.34s
137mph
Autorius RE: lengvesnis smagratis
dog4life
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4611
Įstojęs: 02.03.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi Quattro
Parašyta 2011-09-20 10:26
Biturbo parašė:
Buvau as isidejas neplaukuojanti smagrakti i savo a6 tai jis truputi man uze iki kazkur 2500rpm.Seip. pastebejau kad truputi greiciau apsukas renka nei priestai buves plaukiojantis zymiai sunkesnis.Bet ant didelie sukiu skirtumo nepajauciau.Masina kasdiena vazinejau tai atsinodo tas uzimas isidejau sena plaukiojanti atgal ir pajauciau tada kad zymiai minksciau begius perjungineja.Jai masina ne kasdienai tai apsimoka detis,ir dar pamirsau pamineti kad tuo paciu metu dejau ir keramine sankaba,kuri pasibaige po 10000km kasdieninio vazinejimo

cia net neturetu kilt klausimai apie tokius dalykus kasdieninei masinai


be penkiu minuciu esas
87' a90 Q 2,2 169 kw++// 07' a3 2,0 tdi sline
maximum attack
Autorius RE: lengvesnis smagratis
auditankas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4057
Įstojęs: 15.05.08
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-09-20 21:11
na zodziu reiskias viskas ok,ir va dar gera zinia kad keramikos neverta det...geriau jau pastiprint diskatoriu ir bus jauciu zymei geriau:D
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn