Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Autorius Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-06-28 20:28
Sveiki, audi 1.9 turbo su mechaniniu siurbliu, dyzelis.

Nesikuria iš starterio niekaip nei šiltas, nei šaltas. Bandau sukt, tai atrodo nori kabint, bet atrodo tik kas kokį 4 cilindrą griebia ir nieko, vėl bando griebt, bėl nebando, bando, vėl ne. Žvakės visos geros. Užsikuria iškart užtempus su 2 bėgiu, iškart, tik ratas prasisuka ir dirba gražiai tolygiai. Net pats galiu užsistumt. Išstumiu iki kiek sugebu, įšoku, sankabą ant 2 bėgio atleidžiu ir po sekundės vėl įminu, ir dirba, tiek užtenka. BEt tik tik užgęsinus, jį galima užkurt su starteriu, pasukus kokias 3 sekundes, purtosi purtosi ir paima, o po 2min jau be šansų su starteriu, purtosi, purtosi, purtosi.. Galvojau gal prie mažų apsukų per mažas slėgis kuro. NEatmetu varianto, bet kai pas mane mechaninis siurblys, tai patikrindamas sumažinau apsukas, vos vos, kad tik suktųsi, nu gražiai tolygiai variklis sukasi. Siurblys sausas, nesisunkia niekur. Seniau būdavo nusėdą kuras ilgiau pastovėjus, bet pasuki starteriu ir pritraukia, dabar su pilna sistema nepaima visų cilindrų.

Čia gali būti siurblys, purkštukai? , bet gal kam buvo šitaip?


Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
dj_explorer
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-28 21:31
kompresija matavai?smiley starteriu sukant saudo stipriai kura pro atleista vamzdeli?


Verkia žmona ir vaikai - kam tu audi nupirkai :)
Redaguotas dj_explorer 2011-06-28 21:32
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-06-28 22:24
nematavau, bet gal ir kompresija... Todėl į tą pačią pusę: O dėl vieno velenėlio dantuko pabėgusio į kurią nors pusę, jau turėtų liest vožtuvus? šiaip dabar nekliūna, bet buvo proga kada jam pasisukt. Visada prasuku su raktu. bet jei dėl vieno nekliūna dar, tai gal rimtai nesandaru :|


Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
dj_explorer
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3595
Įstojęs: 22.01.09
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-28 22:31
prie ko cia db degimas jei vos pastumus uzkuri?:) nelies del vieno dantuko


Verkia žmona ir vaikai - kam tu audi nupirkai :)
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-06-28 22:35
o kai psu dumais ? nemeta jokio dumo ? Beskem nera bedos su pagrindiniu skyvu ? kazkaip nesusiduriau, man vw buvo panasiai, kai skyva ant veleno prasuko smiley ir tada POKST ir islindo saskaita is bardacioko prasom susimoket 560 lt ir bandyti dar karta ;)


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.

Redaguotas Direktorius 2011-06-28 22:35
www.google.lt
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-06-28 22:59
Beškėm turėtų būt ta pati bėda su pagr škyvu, nes jei VW 1.9TD, tai tas pats. Pas mane čia jis dar nuo bulkos nepatobulėjęs. Bet aš nelabai ten žinau tą bėdą. smiley

o dėl ko velenėliai galėtų būt, tai aš bandau prisimint kada tai prasidėjo. nes tiesiog mašina stovėjo ilgą laiką dėl šitos bėdos. Nu ir prisiminiau kai ką. Kad buvo šalta kažkada , gal sausis ar vasaris koks buvo, mane užtempinėjo nu ir užsikūrė... bet klaksėjo, apsukų neima, nu per ankstyvas degimas. Aš tada per vieną dantį atgal siurblį nu ir velenėlį, nes primečiau, kad turbūt tiesiog peršoko apačioj. Tada dar buvo akumas nusėdęs, nebandžiau kurt pats, tai vėl užtempė. pavažynėjau šiaip tada po miestą ir pastačiau atgal, gal kokiom 2sav mašiną, ir po to jau neužkūriau, pagalvojau, kad šalta, gal žvakės, visgi ant lauko stovi, man mokslai, tai ir palikau tada.



O dūmint tai padumina, nes aš atsukęs kuro, kad daugiau duotų.



Redaguotas shvinas 2011-06-28 23:01
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-06-29 09:43
tai patariu pasiziuret veleno skyva tada, patikrink ar varztas priverztas, nes nupasakojai beveik identiskai kas man buvo. Siaip per salcius dazniausiai ji ir prasuka, tepalas susales, didesne apkrova skyvui, o jei jis laisvas tai ir nusuka, man pradzioj tik judejo, delto degimo kampas keisdavosi, tai kaldavo, tai ne, bet nedaejo paziuret skyvo :( o kai ryte prie -20 pirma karta sukau griebe ir poto nebe, jau iskarto surpatau tada kad kazka kazkur prasuko, tada pasimate kad skyvas tabaluojasi... ir sumale visa kita kas gali but sumalama variklyje


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.
www.google.lt
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-07-18 20:52
o negali būt tiesiog kaltas siurblys? smiley Su škyvu viskas gerai, kompresijos tikrai turėtų užtekt, nes sukinėjau su raktu ir vamzdžiu variklį smiley


Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-07-19 15:03
starteri bandyk perrinkt, namie vienai audi 100 irgi seniau labbai sunkiai kuresi, viska isbandem, galu gale uzlinko starteris, pakeitem nauju, tai dabar idealiai vedasi, pasirodo nepakakdavo issukimo ,nors atrode labai gerai suka


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.
www.google.lt
Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-07-23 14:10
Starteris geras. Pradžioj tai aš jį jungiau prie kroviklio su didelia A srove, tai suko gerokai stipriau, nei nuo akumuliatoriaus. Variklis tik purtėsi, bet negriebė, kol galiausiai pradėjo lėtai sukt.. Tai aišku, kuris starteris tiek atlaikytų, ilgo ir tokio sukimo. Tai perrinkau, jau vėl taip kaip buvo suka.

Su laiku išsiaiškinsiu ir parašysiu. Tik dabar kol vasara, labai gerai ir motociklu važynėt.


Autorius RE: Nesikuria iš starterio, nei šiltas, nei šaltas .dyzel.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2011-09-11 20:20
šiandien išardžiau tą TD variklį, tai trijų stumoklių antras kompresijos žiedas lūžęs, o vieno - jis užkepęs. ir dar kažkuris stumoklis sulūžęs :D Bet per visą vasarą važynėjau su juo dar :D

Nusipirkau TDI variklį, dedu vietoj TD.


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn