Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 14:56
Sveiki fanaismiley padekit apsisprest ar det zeminancias spyruokles man i b4 avant?suzeminus bus nicesmiley ir dar bus stabilesne ant kelio. bijau tik keliu dalyku , kad gali but lb kieta vaziuot ir kad ziema bus batai kitaip sakant , nes ziema ir su stock vargstu labai.ratai r-15 185x65.laukiu patarimu:)


QUATTRO TDI POWER #145
MarkoTDI prisegtas paveikslas:

Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 14:58
kaip ir matot , kad priekis lb zemas o galas aukstas nors ir visos stock spyruokles.


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 15:42
egs parašė:
bijai vilko neik i miska, tai cia lygiai tas pats, jei zemint tai zemint ir nebijot to kietumo. ir dar, pas tave padangos "desros" tai dek tas spyruokles drasiai.

del padangu ir del ratu taj man sake kad nebus jokio kietumo. nebent kokius r-17 uzsideciau su zemomis padangomis tada taj kaip vezimas butu.ant paprastu dujiniu amortizatoriu galima det spyruokles zemintas ar reikia amortizatoriu su zemintu stoku?


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
mindatofas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5220
Įstojęs: 28.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-06-20 15:54
markotdi parašė:
egs parašė:
bijai vilko neik i miska, tai cia lygiai tas pats, jei zemint tai zemint ir nebijot to kietumo. ir dar, pas tave padangos "desros" tai dek tas spyruokles drasiai.

del padangu ir del ratu taj man sake kad nebus jokio kietumo. nebent kokius r-17 uzsideciau su zemomis padangomis tada taj kaip vezimas butu.ant paprastu dujiniu amortizatoriu galima det spyruokles zemintas ar reikia amortizatoriu su zemintu stoku?


geriau trumpintu stoku
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 16:09
mindatofas parašė:
markotdi parašė:
egs parašė:
bijai vilko neik i miska, tai cia lygiai tas pats, jei zemint tai zemint ir nebijot to kietumo. ir dar, pas tave padangos "desros" tai dek tas spyruokles drasiai.

del padangu ir del ratu taj man sake kad nebus jokio kietumo. nebent kokius r-17 uzsideciau su zemomis padangomis tada taj kaip vezimas butu.ant paprastu dujiniu amortizatoriu galima det spyruokles zemintas ar reikia amortizatoriu su zemintu stoku?


geriau trumpintu stoku

taj tie trumpintu stoku taj vadinami sportiniai? o b3 galiniai amortizatoriai (iskyrus spyruokles) tinka i b4 avant?


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
Poderis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 564
Įstojęs: 24.10.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-06-20 16:26
Jokio tu kietumo ir diskomforto nejausi.. Vienintelis minusas kad kai buna kelio kokios bangeles, tai susups ir pasokines masina kaip kartingas, nes nebus amortizacijos skaityk. Svarbiausia rast tinkama dropa sau. Mano nuomone (koki as isidejau) geriausias toks, kad jokiu gulinciu mentu ir provezu neliecia. Nes tada turesi vazinet isitempes.

Toliau.. Stovejimas ant kelio. Na bent man suzeminus jei atvirai nieks nepasikeite, nes iki tol vazinejau su 225 plocio padangom, kurios man ir dave visa stovejima ir kibima. Esme padangu plotis, protektoriaus sukibimas ir aisku kad nebutu desros, nes ant ju ir supasi.

Dropas vaizdo tikrai negadina, masina atrodo prigulus, platesne, tikrai labai grazu :)

Toliau.. mano atveju ideta: gale Apex sport ir spyruokles ir amortizatoriai. Priekyje tik sport spyruokle, o amortikas orginalus. Prancuzas jau vazinejo savo beskej tokiu komplektu, dabar as vazineju. O amortikas dar gamyklinis, tai manau laiko ir netrumpintas stokas. Aisku as neralineju per duobes, masina saugau, gal del to. Bet vasarai dropa detis - neabejotinai verta.

Dabar del ziemos.. Mano nuomone nesamone, nes as puseje Kauno gatviu guleciau ant pilvo pasikabines, nes daznai buna tik vezios like. Pasidares komplekta spyruokliu ir amortiku zieminiu / vasariniu. Aisku gal kvailokai atrodo, bet man taip gerai. Va ateis jau ruduo, prasides blogi orai, nepilna valanda garaze ir vel as su allroadu :)

Gale 4 varstai virsuje, ir vienas apacioje - juoku darbas.
Priekyje siek tiek daugiau zaidimu, atsukt traukes, slanguciu laikikliukus, poto tinkamai atramini priverzt. Na bet bent as ziema tikrai vazinet noriu be problemu, todel dropas bus isimtas.

Jei svarstai, tai dek kuo greiciau, kad spetum pasidziaugt vasara dar. Del ziemos - tikrai nepatariu.

Jei vis kaip svajoju padarytume lietuvos avantu meet'a galetum apsizet ir padaryt savo isvadas - tau to reikia, ar ne :)


Mano šeima:

Audi 80 Avant (B4) - 1995-08 - 1,9 TDI - 66 kW

Audi A4 Avant - 1999-02 - 2,5 TDI V6 - 110 kW
www.poderis.com/
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 16:40
Poderis parašė:
Jokio tu kietumo ir diskomforto nejausi.. Vienintelis minusas kad kai buna kelio kokios bangeles, tai susups ir pasokines masina kaip kartingas, nes nebus amortizacijos skaityk. Svarbiausia rast tinkama dropa sau. Mano nuomone (koki as isidejau) geriausias toks, kad jokiu gulinciu mentu ir provezu neliecia. Nes tada turesi vazinet isitempes.

Toliau.. Stovejimas ant kelio. Na bent man suzeminus jei atvirai nieks nepasikeite, nes iki tol vazinejau su 225 plocio padangom, kurios man ir dave visa stovejima ir kibima. Esme padangu plotis, protektoriaus sukibimas ir aisku kad nebutu desros, nes ant ju ir supasi.

Dropas vaizdo tikrai negadina, masina atrodo prigulus, platesne, tikrai labai grazu :)

Toliau.. mano atveju ideta: gale Apex sport ir spyruokles ir amortizatoriai. Priekyje tik sport spyruokle, o amortikas orginalus. Prancuzas jau vazinejo savo beskej tokiu komplektu, dabar as vazineju. O amortikas dar gamyklinis, tai manau laiko ir netrumpintas stokas. Aisku as neralineju per duobes, masina saugau, gal del to. Bet vasarai dropa detis - neabejotinai verta.

Dabar del ziemos.. Mano nuomone nesamone, nes as puseje Kauno gatviu guleciau ant pilvo pasikabines, nes daznai buna tik vezios like. Pasidares komplekta spyruokliu ir amortiku zieminiu / vasariniu. Aisku gal kvailokai atrodo, bet man taip gerai. Va ateis jau ruduo, prasides blogi orai, nepilna valanda garaze ir vel as su allroadu :)

Gale 4 varstai virsuje, ir vienas apacioje - juoku darbas.
Priekyje siek tiek daugiau zaidimu, atsukt traukes, slanguciu laikikliukus, poto tinkamai atramini priverzt. Na bet bent as ziema tikrai vazinet noriu be problemu, todel dropas bus isimtas.

Jei svarstai, tai dek kuo greiciau, kad spetum pasidziaugt vasara dar. Del ziemos - tikrai nepatariu.

Jei vis kaip svajoju padarytume lietuvos avantu meet'a galetum apsizet ir padaryt savo isvadas - tau to reikia, ar ne :)

dekoju tau uz patarimussmileysmileysmileysmiley priekyje jau buvau keites ir mortizus ir spyruokles taj zinau kaip keiciasi o gale net neisivaizduoju kaip ten kas.o kur avant gale randasi virsutinis varztas? taj ar b3 i b4 avant tinka galiniai amortizatoriai (iskyrus spyruokles)?


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
Poderis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 564
Įstojęs: 24.10.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-06-20 17:23
Ziurek:



Sitie 4 varstai, cia juos rasi rata nuemes, virsuje. Nebus uzkerpeja tikrai, atsuksi lengvai :) O kitas - 5tas varstas tai apacioje sukasi. 1 ilgas persisuka ar kaip cia pasakyt, and visos asies galines, bet ji lengviau sukt is duobes tarkim nes jis yra uz stebules (vidineje puseje) :)

Sekmes darant!


Mano šeima:

Audi 80 Avant (B4) - 1995-08 - 1,9 TDI - 66 kW

Audi A4 Avant - 1999-02 - 2,5 TDI V6 - 110 kW
www.poderis.com/
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 18:04
Poderis parašė:
Ziurek:



Sitie 4 varstai, cia juos rasi rata nuemes, virsuje. Nebus uzkerpeja tikrai, atsuksi lengvai :) O kitas - 5tas varstas tai apacioje sukasi. 1 ilgas persisuka ar kaip cia pasakyt, and visos asies galines, bet ji lengviau sukt is duobes tarkim nes jis yra uz stebules (vidineje puseje) :)

Sekmes darant!
supratau.taj zinau kur jis randasi ant balkes apacioj.o taj cia netaip kaip b3 kad reikia virsutini dar varzta atsukt?:) taj cia tada paprasta lb.


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-20 22:55
zodziu apmasciau kad nedesiu as spyruokliu, nes:
1.mortizai netrumpintu stoku todel jokio efekto
2.padangos kudos ir ratai skardos
3.ziema jei su stock vaziuokle uzsip..... su kastuvu taj su zeminta bus amen:(
bet dar cia negalutinis tikslas.gal sumastysiu susidet.smiley



QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-06-20 23:05
Trumpintas ar netrumpintas tas stockas efektas tas pats... isbandyta,,, ziemai visad galima stock isidet :)


Autorius RE: b4 avant drop
sashoxx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5168
Įstojęs: 22.10.08
Šalis: Airija
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-06-21 01:20
kupa 9cm sutupdes buvau, su stokiniais amortikas. dejau monroe dujinius. puse metu ir ne viena tukstanti kilometru pravazineja ir jokiu bedu nenutiko, man asmeniskai masina suketejo. ir nesakykit kad nepasidaro stabilesne, nebera tokio palinkimo kai i posuki lauzi didesniu greiciu.
su dropu


be dropo



Autorius RE: b4 avant drop
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-06-21 09:48
markotdi parašė:
zodziu apmasciau kad nedesiu as spyruokliu, nes:
1.mortizai netrumpintu stoku todel jokio efekto
2.padangos kudos ir ratai skardos
3.ziema jei su stock vaziuokle uzsip..... su kastuvu taj su zeminta bus amen:(
bet dar cia negalutinis tikslas.gal sumastysiu susidet.smiley


zodziu dek ir nesuk galvos nes: :D:D:D:D
1. pribure tau kazkas kad jei netrumpintu stoku, tai nebus jokio efekto, efektas bus 100 procentu.
2.nu ir kas kad ratai kudi ir skardos? as ir rudeni ir pavasary kol dar zieminemis vazineju su skardom aukstom padangom, viskas ten gerai niekas ten nesisupa, galit nesvaikt.galiu pasakyt, kad kai susizeminau, nesvardu su kokiom padangom vaziuoju, db posukius galiu isiimt didesniu greiciu, nes masina daug maziau supasi ant posukiu.
3.nezinau kur jus su ta stock vaziuokle uzsiknisat ziema, padangas padoresnias pirkit ar ka darykit.pas mane padangos bouhofe pirktos po simta litu uz vnt, ziema vazineju su zeminanciom spiruoklem ir praejusius naujus metus svenciau kaime, kur niekas kelio nevalo,kelias provezuotas, masina dar plius su apsauga po varikliu, nuvariavau as i ta kaima, niekur nestrigau, nepasikabinau nieko,variklio apsaugos nesulauziau, tik kieme reikejo atsikast sniega nes iki langu masinos buvo prisnigta :D:D:D:D o jus mieste stringat.keista man cia.viena vieninteli karta striges buvau univere prie barako naujaj prisnigtoj aikstelej, ant dregnoko sniego.islipau is masinos pasiemiau savo mini siupeli, 4 kausus is po apsaugos variklio istraukiau ir laimingas nuvaziavau...:D:D:D:D:D

sekmes apsisprendziant.:)
va ziema maniske taip atrodo ir nestringu ir niekas ten nesisupa smiley:):)

Redaguotas endrius 2011-06-21 09:52
www.yahoo.com
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-21 09:53
endrius parašė:
markotdi parašė:
zodziu apmasciau kad nedesiu as spyruokliu, nes:
1.mortizai netrumpintu stoku todel jokio efekto
2.padangos kudos ir ratai skardos
3.ziema jei su stock vaziuokle uzsip..... su kastuvu taj su zeminta bus amen:(
bet dar cia negalutinis tikslas.gal sumastysiu susidet.smiley


zodziu dek ir nesuk galvos nes: :D:D:D:D
1. pribure tau kazkas kad jei netrumpintu stoku, tai nebus jokio efekto, efektas bus 100 procentu.
2.nu ir kas kad ratai kudi ir skardos? as ir rudeni ir pavasary kol dar zieminemis vazineju su skardom aukstom padangom, viskas ten gerai niekas ten nesisupa, galit nesvaikt.galiu pasakyt, kad kai susizeminau, nesvardu su kokiom padangom vaziuoju, db posukius galiu isiimt didesniu greiciu, nes masina daug maziau supasi ant posukiu.
3.nezinau kur jus su ta stock vaziuokle uzsiknisat ziema, padangas padoresnias pirkit ar ka darykit.pas mane padangos bouhofe pirktos po simta litu uz vnt, ziema vazineju su zeminanciom spiruoklem ir praejusius naujus metus svenciau kaime, kur niekas kelio nevalo,kelias provezuotas, masina dar plius su apsauga po varikliu, nuvariavau as i ta kaima, niekur nestrigau, nepasikabinau nieko,variklio apsaugos nesulauziau, tik kieme reikejo atsikast sniega nes iki langu masinos buvo prisnigta :D:D:D:D o jus mieste stringat.keista man cia.viena vieninteli karta striges buvau univere prie barako naujaj prisnigtoj aikstelej, ant dregnoko sniego.islipau is masinos pasiemiau savo mini siupeli, 4 kausus is po apsaugos variklio istraukiau ir laimingas nuvaziavau...:D:D:D:D:D

sekmes apsisprendziant.:)
va ziema maniske taip atrodo ir nestringu ir niekas ten nesisupa smiley:):)

100proc sutinku su tavimismileysmileysmiley


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-21 09:58
noras taj yra didelis jas susidetsmiley pribure ten man vienam forume visokiu pasaku taj ir susimasciau.


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-06-21 10:10
zinok galiu duot patarima, man ir visi bure oj susizeminsi, niekur nenuvaziuosi, nei prie ezero niekur, irgi buvau susimastes, bet viena diena pagalvoju, nu ir kas, nu susidesiu pabandymui, nepatiks isimsiu, juk cia ne kazkoks modas kury idejus jau negali jo isimti.nu ir susidejau ir patenkintas ir atrodo graziai ir vaziuoja laisviau ir prie ezeru privaziuoju visur, kur kiti verke kad neprivaziuosiu, jokiu bedu nematau, dek ir viskas, nepatiks issimsi, parduosi.ziurek ko pats nori, o ne ka kiti is pavydo sako:D:D:D:D
www.yahoo.com
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-21 10:16
endrius parašė:
zinok galiu duot patarima, man ir visi bure oj susizeminsi, niekur nenuvaziuosi, nei prie ezero niekur, irgi buvau susimastes, bet viena diena pagalvoju, nu ir kas, nu susidesiu pabandymui, nepatiks isimsiu, juk cia ne kazkoks modas kury idejus jau negali jo isimti.nu ir susidejau ir patenkintas ir atrodo graziai ir vaziuoja laisviau ir prie ezeru privaziuoju visur, kur kiti verke kad neprivaziuosiu, jokiu bedu nematau, dek ir viskas, nepatiks issimsi, parduosi.ziurek ko pats nori, o ne ka kiti is pavydo sako:D:D:D:D

o ziema kaip pravazumas?taj desiu desiu va paklausysiu nuomoniu geriau kaip tavo ir kitu fanu kurie zino o ne tu kurie ten kitam forume bure.


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-06-21 10:31
as pirmai jau rasiau jokiu man bedu ziema nera, as ir taip paciai gyvenu daugiabti, kiemas provezuotas buna kol nenusikasam, ir i kaima kaip pasakojau nuvarau.nu nzn, gal man tik sekasi, bet kolkas nesiskundziu ir man gerai ir ziema suzeminta, jokiu bedu neturiu.:)
www.yahoo.com
Autorius RE: b4 avant drop
MarkoTDI
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 5180
Įstojęs: 07.11.10
Miestas: Zarasai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-06-21 10:35
smileysmileysmileysmileysmileysmiley


QUATTRO TDI POWER #145
Autorius RE: b4 avant drop
pauliustumenas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 596
Įstojęs: 07.03.11
Miestas: Utena
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-08-20 21:15
tai pasdarei drop?


And on the 8th day god created AUDI
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Dr@iver, Tewux, Jizzbo, Aurimac, dainiusass, vygintas112, Evelina

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn