Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Autorius del lempuciu
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-18 09:21
sveiki pas mane Audi B4 nusprendziau isideti H4 12V 90W vietoj 60/55W. gal kas zinote man niekas neperdegs?... is ankto dekoju uz info;)
ar verciau isideti 60/55W?
Autorius RE: del lempuciu
demonas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2166
Įstojęs: 22.08.10
Miestas: Tauragė
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-05-18 09:49
pabandyk ir tada parasyk ar perdege ar ne :D Bet siaip logiskai galvojant, jei perdedi i desimt kart silpnesne nieks neperdega, kodel turetu perdegt dedant stipresne?..


Angry Bunny isn't funny!
AUDI B2 DETALĖS 865492807
http://audi-lt.ucoz.com/
Autorius RE: del lempuciu
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-05-18 09:53
Demon jis deda stipresne sheiup jai galingumas daug nesiskiria tada ne nebent neatlaikys saugikliai o blogiausiu atveju prades laidai kepti


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: del lempuciu
demonas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2166
Įstojęs: 22.08.10
Miestas: Tauragė
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-05-18 09:59
laidam nera ko kept. srove nepareina didesne pakeitus tik lempute, tikiu nebent kad paciai lemputei kas gali but, ir tai cia nesamones butu jei viskas tvarkinga.


Angry Bunny isn't funny!
AUDI B2 DETALĖS 865492807
http://audi-lt.ucoz.com/
Autorius RE: del lempuciu
WiliuS
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 738
Įstojęs: 10.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-05-18 10:10
as girdejau kad lempu jungiklis svilti pradeda nes kaskaip pas beskes nerekaskkiu reliu lempom.nezinau ar ce tiesa bet man patare dedi standartines nes norejau 100wdetis lemtutes


buvo B4 dabar A6
Autorius RE: del lempuciu
demonas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2166
Įstojęs: 22.08.10
Miestas: Tauragė
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-05-18 10:14
Realiai tai siulau isbandyti patiem kam nors, nes tos kalbos tai zinot kad nieko konkretaus nepasakys :)
o tada ir cia parasyti kas gavos :)


Angry Bunny isn't funny!
AUDI B2 DETALĖS 865492807
http://audi-lt.ucoz.com/
Autorius RE: del lempuciu
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-05-18 10:17
pasiulymas kad niekas nedegtu ir nekeptu pasidarytit vos ne prie pacios lemputes reles ir fsio tegul rele jungineja lempas ir fsio as taip buvau padares su xenonais nei laidai kepe nei niekas


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: del lempuciu
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-18 11:11
pauliukas_xxx parašė: pasiulymas kad niekas nedegtu ir nekeptu pasidarytit vos ne prie pacios lemputes reles ir fsio tegul rele jungineja lempas
Pasiūlymas labai geras. Nuo to ir šviesų perjungėjui (kelmui) tik palengvės.


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: del lempuciu
WiliuS
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 738
Įstojęs: 10.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-05-18 11:18
pauliukas_xxx parašė:
pasiulymas kad niekas nedegtu ir nekeptu pasidarytit vos ne prie pacios lemputes reles ir fsio tegul rele jungineja lempas ir fsio as taip buvau padares su xenonais nei laidai kepe nei niekas

jo sita mintis geriausia butu ir meginti nereikes nieko ir nenukentes masina ar jos dalis


buvo B4 dabar A6
Autorius RE: del lempuciu
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2011-05-18 11:27
vat butent draugeliuj renuke taip su prieshruku padariau nes laidai ishkepe nes galingumas buvo per didelis ir padarem apsisaugojimuj


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Autorius RE: del lempuciu
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-05-18 14:45
demonas parašė:
laidam nera ko kept. srove nepareina didesne pakeitus tik lempute, tikiu nebent kad paciai lemputei kas gali but, ir tai cia nesamones butu jei viskas tvarkinga.


FAIL ,prasidaryk tamsoj kapota,laidus raudonus matysi ;DDD nuo tokiu lempuciu palyginkit reflektorius po puses metu,ten kur stovejo lempute 90w reflektorius nebeblizges,bus isdeges . Jungrukai nelaiko tokiu sroiu,gamykla paskaiciavo ant 55w . Kaip ir sake reikia det reles. Xenonam reliu nereikia, nes jie ima dar maziau sroves nei paprastos lemputes . Maciau yra pirkt lempuciu su 75w, na tokias dar galima is bedos ir be reliu det. bet 90ar 100w,cia vaiku ismislai, akinsis is priekio atvaziuojancius ir supalinsit savo elektros grandine ir jungtukus jei tinkamai neparuosit. Vazinejant su 100w sviesu jungtuka teko keist po 4 dienu. SUSVILO.


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.
www.google.lt
Autorius RE: del lempu
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-18 16:13
o kokio tipo reles deti? kiek vatu? cia reiktu detis abiejoms faroms?
Autorius RE: del lempuciu
tadaz69
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 11.08.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-18 16:37
Apie metus savo b4 naudoju 90/100w lemputes ir nieko :)
Autorius RE: del lempuciu
dzik
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 301
Įstojęs: 23.03.11
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-18 16:45
rimtai? niekas neperdege? as tai mokejau 30Lt. o Tu?
Autorius RE: del lempuciu
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-05-19 04:15
pagalvok zmogeliau vien apie akumuliatoriu,na nebent jie pas tave ant medzio auga. Kiaura para reikia vazinet su sviesomsi, tai kiek sroves tos lemputes ima... galima sakyt dvigubai.


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.
www.google.lt
Autorius RE: del lempuciu
ramaskinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3315
Įstojęs: 28.12.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2011-05-19 07:23
demonas parašė:
laidam nera ko kept. srove nepareina didesne pakeitus tik lempute, tikiu nebent kad paciai lemputei kas gali but, ir tai cia nesamones butu jei viskas tvarkinga.

Kaip srove nepraeina didesne? :D
Elektrikai jus, bent jau pasiskaitykis minimaliai pries rasydami.
Jei idesi be reliu, pirmiausiai sudegs jungikliai, paskui nuo karscio prades lydytis faroje plasmases apie lempute ir jungtis ant lemputes.


Signalizacijų montavimas, langų tamsinimas, elektros darbai, diagnostika. Avarinis signalizacijų atjungimas visą parą.
Tel. 861265422
www.saugosspektras.lt
http://www.saugosspektras.lt/
Autorius RE: del lempuciu
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-19 07:39
ramaskinas parašė:
Jei idesi be reliu, pirmiausiai sudegs jungikliai, paskui nuo karscio prades lydytis faroje plasmases apie lempute ir jungtis ant lemputes.
Su pirmu sakiniu visiškai sutinku. Dėl plastmasių apie lemputes ir jų jungčių, - norėčiau patikslinti. Relė šitų vietų neapsaugos, jei jos apskaičiuotos mažesnei lempučių galiai. Netgi atvirkščiai. Lemputės kais ir švies šiek tiek labiau negu be relių, nes bus mažesnis įtampos kritimas laiduose. smiley


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: del lempuciu
Direktorius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1044
Įstojęs: 31.01.11
Miestas: Virbalis
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2011-05-19 08:07
kazkuriam forume berods civiku yra sudetos foto kas buna kai pavazineji su simtinem lemputem :D vienai farai tik lempute priekepe prie lizdo amziams, kitai reflektorius tapo aprukes ir matinis... krc kaimo tiuningas , normali TA net nepraleis su sitom lemputem (aisku jei pamatuos sviesos srauta) nes cia kaip ir xenonai. Tik xenonai nenesa zalos automobiliui,o sitos lemputes viska tik ga(i)dina.


Amerikos forumas: Tu paklausi-tau visi atsako ir bando padėti.
Žydų forumas:Tu paklausi-taves irgi pradeda klausinėti.
Lietuviškas forumas:Tu paklausi-visi pradeda aiškinti koks tu esi kvailas.
www.google.lt
Autorius RE: del lempuciu
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-19 08:26
Direktorius parašė:
kazkuriam forume berods civiku yra sudetos foto kas buna kai pavazineji su simtinem lemputem :D vienai farai tik lempute priekepe prie lizdo amziams, kitai reflektorius tapo aprukes ir matinis... krc kaimo tiuningas , normali TA net nepraleis su sitom lemputem (aisku jei pamatuos sviesos srauta) nes cia kaip ir xenonai. Tik xenonai nenesa zalos automobiliui,o sitos lemputes viska tik ga(i)dina.
pirma cia ne civikas,o beske,antra t,a. del 100w dzin,trecia vazineju astuntus metus su bulka ,aisku sudejau reles ir 100w.,reflektoriai tokie patys,lempu laikikliai nepakite,aisku jungikli naudoju tik posukiam,nes sv.automatas,akumui ,kaip anskciau rasei, dzin.Daznai tenka remontuoti sv, perjungejus,klientui suyeikiu garantija,jei sutinka isidet reles.Daugiau su tokiu gedimu nesirodo.Negalima 100w det i lesines lempas,pvz.c4 a6,passat4 ir t.t.,nes lesiu reflektoriai plastmasiniai ir sujungime su lemputes laikikliu lydosi.Tiek ziniu.Tiesa,100 w laiko apie 1.5 metu vazinejant kasdien,jei perdega viena,geriau keist ir kita,nes ant dienu perdegs.Kainuoja po 8 lt,ne pinigai.Tiek ziniu.Zinovai pirmyn.
Autorius RE: del lempuciu
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2011-05-19 08:30
nu pas mane ne simtines, bet 85 atrodo, jau antra komplekta naudoju ir nieko, tiesa buvo kelmas sugedes tas prie vairo, bet cia neaisku del ko, kitiems ir be siu lempuciu jis sugenda, o ir pakeitus kelma, naudoju taspacias lemputes ir kolkas nieko.del 100w nezinau.nu o apie kaimo tiuninga tai patyliu, koks cia tiuningas, kad vietoj gelsvos apmystos spalvos dega ryskiai balta i melsvuma nesanti spalva, man tos orginalios kaimietiskai atrodo.kas is minusu tai kai slapia kelio danga su jom prasciau matosi, o seip viskas normaliai.yra dar maciau geresniu pirkt, kur kazkokiu lyg chameliono dazais aptraukta ir maciau alytuj a4 su tokiom vazinejo seniau, speju bent jau, tai kai suka masina tai keciantis ziurejimo kampui, keiciasi ir atspalvis ir rausvas buvo ir zalsvas ir melsvas, visai patiko man sitos irgi.o del ta kad cia nepraleidzia su kaimietisku tuningu tai cia lietuviu issisikinejimas, koks jiems skirtumas kokios lemputes pas mane, jos juk neakina kitu vairuotoju.:) taip paciai ir su langu tamsinimu.irgi turbut neleidzia nes kaimietiskas tiuningas ane?ko jie cia sika i faze, bijo kad policininka nusaus?:)o dar geriau jei turi lt tai isbandyk osram night vision ar kokios ten.tos jau kaip tokio gamintojo tikrai rimtos turetu buti.:)
Redaguotas endrius 2011-05-19 08:37
www.yahoo.com
Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Audziuks, gataz, Olenka, sNcLs, adiuks, Betmis, rycka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn