Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 08:39
Sveiki ponai daktarai :)
pasikeičiau padangas - lietnykus užsimečiau. Jos platesnės nei žieminės buvo. Prieš pakeisdamas užmečiau akį į šarnyrų gumas, vairo traukės antgalius, nu paeižėję gumos, vienos traukės tai stipriai guma sutrūkinėjus. Iš viso to išėjo klausimas: Pradėjo vairas girgždėt kai vietoj sukinėji-stovint, kai važiuoji didesniu greičiu kaip ir nieko bet tik lėtai ir ant vietos tai kartais girdisi toks kaip durų vyrių nesutepimas :) toks garsas, kaip guma su metalu prasisukinėtų, nežinau kaip tiksliau nupasakot. KAS ČIA GALĖTŲ BŪT? Gal kas susidūrėt? Sakau gal šarnyrai ar vairo teukės, ar jau kažkas giliau?
dėkui lauksiu minčių.


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Klemensas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 592
Įstojęs: 28.05.09
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-04-13 09:32
Granatos tau negirgzdes o jau trates ir ant didesnio greicio sukant posuky gali issiskirti, pas mane tokia pati beda desinej pusei gumos garsas girdis kai psukineji vaira: isvada cia sarnyru guma tau cipauja :D pastebejau viena dalyka kaip ploviau auto, ploviau ir pospartnes ir visus sarnyrus, po viso sito dingo garsas, kita diena kaip viskas isdziuvo vel atsirado garsas, tai pajemiau tepaliuko uzpiliau ant to sarnyro ir pavazinejau sukinedamas vaira, garsas dingo, bet manau jis vel kazkada atsiras, o va tada jau varysiu i serviza pasakis kas jam cia yra, nes pas mane jau desinej puse 3 setauruoti sarnyrai :)


www.audifanai.com
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-13 09:44
Dėl viso pikto, patikrink ar ratai gerai priveržti...


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-13 10:08
Pas mane buvo girgždesys kai vairo traukės antgalis buvo išėjęs.


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:27
Fenixoid parašė:
o gal tiesiog granatos?


nene granata manau kad ne, nes granatos pokšėjimą esu matęs-girdėjęs. Kiek pastebėjau gumas tai viskas kaip ir tvarkoj buvo,
bet dėkui už mintį


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:30
scan parašė:
Granatos tau negirgzdes o jau trates ir ant didesnio greicio sukant posuky gali issiskirti, pas mane tokia pati beda desinej pusei gumos garsas girdis kai psukineji vaira: isvada cia sarnyru guma tau cipauja :D pastebejau viena dalyka kaip ploviau auto, ploviau ir pospartnes ir visus sarnyrus, po viso sito dingo garsas, kita diena kaip viskas isdziuvo vel atsirado garsas, tai pajemiau tepaliuko uzpiliau ant to sarnyro ir pavazinejau sukinedamas vaira, garsas dingo, bet manau jis vel kazkada atsiras, o va tada jau varysiu i serviza pasakis kas jam cia yra, nes pas mane jau desinej puse 3 setauruoti sarnyrai :)


va čia yra minčių-pasinaudosiu pradžiai. Kaip tai labiau jaučiasi į kairią pusę sukant, grįtant atgal vos vienoj gal vietoj. Dešinius restauravau du šarnyrus, o kairės ne, gali būt kad jau teks...


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:31
Negeras parašė:
Dėl viso pikto, patikrink ar ratai gerai priveržti...


nu žinok ratus sukėm dviese, manau užsukom :) paklebinau ratus kaip ir ok žinai. Tikrai pamenu kad prisukom.
dėkui


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:34
pythagoras parašė:
Pas mane buvo girgždesys kai vairo traukės antgalis buvo išėjęs.


apie tą labiausiai ir mąstau, tik va dešinės pusės labai negraži guma, o kairės negraži bet ne tokia suplyšus, tai va ir mąstau kad teks prasikrėst važiuoklę po žiemos :)


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:36
Ką manot dėl važiuoklės tikrinimo, mąstau nulėkt į regitrą ten normaliai pračekintų pasakytų kas ir kur ar sakot neapsimoka. Tiesiai varyt į garažiuką pas meistrus ir tegu krapštosi ane?


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-13 10:40
pirtisantratu parašė:
Ką manot dėl važiuoklės tikrinimo, mąstau nulėkt į regitrą ten normaliai pračekintų pasakytų kas ir kur ar sakot neapsimoka. Tiesiai varyt į garažiuką pas meistrus ir tegu krapštosi ane?
Argi regitra tuo užsiima?


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Klemensas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 592
Įstojęs: 28.05.09
Šalis: Anglija
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-04-13 10:45
Negeras parašė:
pirtisantratu parašė:
Ką manot dėl važiuoklės tikrinimo, mąstau nulėkt į regitrą ten normaliai pračekintų pasakytų kas ir kur ar sakot neapsimoka. Tiesiai varyt į garažiuką pas meistrus ir tegu krapštosi ane?
Argi regitra tuo užsiima?

Regitra tau pasakys kurie sarnyrai jau kleba, o del to girgzdejimo ta gal ir pasakys ka gero, pas mane tas garsas irgi po ziemos atsirado, pries nepilnus metus buvo keistas naujas sarnyras desnysis, tai pries pusantros savaites restauravau originala o ta kur nauajs buvo detas ismeciau, nes ju nerestauruoja (faflekas)


www.audifanai.com
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:47
blem tech apžiūrų centrą blin susimaišiau :) ten 15lt kainuos, o "Šasi" remontnikai 10lt už tai ajama, bet jie ten rankutėm kažkaip tikrina, o tech.apžiūroj taip patampo ant to stendo, kad iš duslintuvo suodžiai byra :)


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:48
scan parašė:
Negeras parašė:
pirtisantratu parašė:
Ką manot dėl važiuoklės tikrinimo, mąstau nulėkt į regitrą ten normaliai pračekintų pasakytų kas ir kur ar sakot neapsimoka. Tiesiai varyt į garažiuką pas meistrus ir tegu krapštosi ane?
Argi regitra tuo užsiima?

Regitra tau pasakys kurie sarnyrai jau kleba, o del to girgzdejimo ta gal ir pasakys ka gero, pas mane tas garsas irgi po ziemos atsirado, pries nepilnus metus buvo keistas naujas sarnyras desnysis, tai pries pusantros savaites restauravau originala o ta kur nauajs buvo detas ismeciau, nes ju nerestauruoja (faflekas)


ponel, dėkui


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-13 10:59
pirtisantratu parašė:
pythagoras parašė:
Pas mane buvo girgždesys kai vairo traukės antgalis buvo išėjęs.


apie tą labiausiai ir mąstau, tik va dešinės pusės labai negraži guma, o kairės negraži bet ne tokia suplyšus, tai va ir mąstau kad teks prasikrėst važiuoklę po žiemos :)


Man buvo guma irgi susprogus ir atsirado tas girgždesys, pamenu dar nuvariau į servisą, kad pažiūrėtų kas čia girgžda tai tie pažiūrėję kai pripasakojo oi čia vairo kolonėlė ir pan... Vienu žodžiu jų akys matyt ne toje vietoje kur reikia. pasikeičiau antgalį ir dingo visas girgždesys. Beje jei žadi pats keistis antgalį pirma pasiklausinėk kaip reikia nes gali turėti problemų su senojo antgalio išėmimu. man taip buvo :D


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 10:59
Negeras parašė:
scan parašė:
Regitra tau pasakys kurie sarnyrai jau kleba, o del to girgzdejimo ta gal ir pasakys ka gero
Tai nuo kada Regitra užsiima tokiais dalykais?


ne žmogus suprato ką turiu omenyje, aš suklydau....


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-13 13:22
pas nane irgi girgzda bet visos gumos tiek traukes tiek sarnyro grazios kaip naujos..bet manau kad ir pas mane kokia trauke bus, nes vaira sukant girgzda..bandysiu su svirkstu tepalu ileist pro gumas ir ziuresim kas gausis:D
Autorius RE: Girgždesys ratuose
pirtisantratu
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 510
Įstojęs: 08.05.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-04-13 14:08
aš tik bijau, kad nebtų su vairo kolonke at stiprintuvu ar siurbliu kas blogai. Su traukėm manau kaip nors, vistiek kas žiemą reik keist bent vieną tai tikrai :)


EJG 7A47
Autorius RE: Girgždesys ratuose
Supersound
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 364
Įstojęs: 28.06.08
Parašyta 2010-04-13 14:37
Dazniausiai gumos garsas atsiranda nuo stabilizatoriaus traukes, paimi telapo uzpili ant tu gumu ir baigiasi visi garsai....
Autorius RE: Girgždesys ratuose
brazilas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 242
Įstojęs: 07.01.10
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2010-04-14 00:11
15 tj tik tiek kad tu nuvarai kad tawo masina ispurtytu.buvo vienam atsisuke granatos varztas tai irgi cypavo ratas nezinia del ko.priverze ir ok.pasiziurek gal ir pas tawe taip:)
Autorius RE: Girgždesys ratuose
brazilas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 242
Įstojęs: 07.01.10
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2010-04-14 00:20
oficialiai nueini i kasa susimoki 15 ar 20 pinigu ir ispurto tau ta masiniuka
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: rolke, rooliss, marxomo, inguliukas213, auxiukas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn