Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Klausimai - atsakymai
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 11:12
per kompiuterine diagnostika ismete klaida COOLANT TEMPERATURE SENDER-G62 dariausi nes trukciioja b4 2.0mono pasiskaiciau apie ji tipo trukciojimui tas dacikas gali tureti itakos, bet kur jis randasi pas mane?jauciu tas kur virsutineje slangoje stovi kur i galva ieina?gal kam jau yra teke ji keisti ir ar dave kokiu rezultatu?
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 11:33
jis randasi ten kur nuo radiatoriaus ateina slanga i galva ir virsui du daviklei prie galvos, o apacioj vienas, taivat tas apacioj, man ji keite rezultatu jokiu nepastebejau kad pageretu, pas mane tuo metu labai trukciojo tai taip ir niekas nepasikeite...jei pas tave trukcioja, tai galiu pasiulint 2 svarbius dalykus, pirmas kuro filtra pakeist, antras, atjungi lemda zonda ir pavazineji, su atjungtu, pas mane pakeitus filtra iskart reikalas pasitaise, o dar kai lemda atjunge dingo visi trukciojimai ir po siai dienai ju nera., tai lemda pats pasikeiciau ir baigta...:)


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 11:37
pas mane trukcioja tik kai uzvedi nepriima gazo(toks ispudis kad bloga kuro misinio kieki paduoda kartais lyg ir perpila kai siltas variklis, o kartais trukstsa, to daviklio tokie pozymiai ir yra kiek domejausi), o paskui dirba graziai tolygiai tai kuro filtras ne manau kad bus, bet pasikeisiu, reiks tada lemda bandyt atjungti dar
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:02
tai jei taip darosi, tada degima reik bandyt reguliuot, zvakiu kur laidai sueina, paskirstytojas ar kaip ten jis vadinasi, atsisuka varztas su 13 rakteliu ir sukiojasi visas tas kelmas, bet is pradziu pasizymek kaip buvo koki bruksny uzsibrauk kad nenupievintum, nes ten pasukes 1mm jau daug ka pakeiti, i viena puse kai suki riebini misiny, i kita kudini, cia ukiskai sakau tai nezvenk labai, tai jei tau atrodo kad pas tave uzpila, tai kudint reiketu, bet ten lb atsargei reik, nes gali dar blogiau prisidaryt.kazkur buvo tema ka i kure puse daro sukant, pabandysiu surast.


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 12:07
man atrodo kad kompui tas dacikas blogai paduoda signala, nes kiek man aiskino kad nuo to daciko pasiustos temperaturos priklauso kiek kompas paduos kuro..manau ispradziu pakeisiu ta dacika nes jis nera brangus, po to kuro filtra jau turiu nupirkes, ir jei ka dar lemda pabandysiu atjungt ir is tu manau kazkas turetu buti kaltas, nes jau laidai ir zvakes pakeisti..
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:09
.pries laikrodzio rodykle sukant paskyrstytoja ankstinas pagal laikrodzio rodykle velinasi degimas. vat taip darosi, tai ziurek, paciam seip rizikinga, pas meistra geriau varyt, bet db toki meistrai kad zn...kai parodai ka supirstu, ka reik padaryt padaro, o jei ne tai nesamones daro.reik kokio patyrusio, as pats dariau, nesiskundziu, krc pasuki i ta puse i kuria tau reik ir vaziuoji ziurai kaip darosi, jei blogai vel reguliuoji, as taip reguliuodamas alytaus pramones rajona tris kartus apvaziavau ratu.taivat, jei springsta gal ankstint reik, cia zn...lb sunku ta aukso viduriuka surast, tai galvok pats kaip tau geriau


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:14
nu cia tas kuro padavimas lb nuo daug ko priklauso, ir tas daviklis gali but, gali but lemda, filtras, pats kompas gali jau gryba pjaut, daug kam padeja is pazystamu ir forume skaites kad kompa pakeitus pagereja, zvaklaidziai, zvakes, jei neorginalus zvaklaidziai, tai ziurek ar ant zvakes tie sudukai uzsukti, nes jei ne skierka pro sona musa, kai sutems uzkurk masina ir atsidaryk kapota paziurek ar zvaklaidziai nezaibuoja, jei zaibuoja amen juos reik keist...as trukciojimo bedos gal metus ieskojau ir cia forume ne viena tema sukures buvau...lb sunku rast ir tu mono ipurskimu cia liga yra...visi susidure su tuo...


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
faziux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 308
Įstojęs: 16.07.07
Miestas: Jurbarkas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-04-06 12:20
sieip kiek zinau gali buti kad ir tas dacikas svaigsta nes nuo variklio temperaturos mono ipurskimui tai reguliuoja patsosa kuris ir riebina misini


Už AUDI geriau, tik dvi AUDI
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:23
cia tu gslimybiu daug...rinkis pats nuo ko pradeti:D


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 12:27
bandysiu nuo kazko pradet:D laidai originalus, ir nezaibuoja;) pradesiu nuo pigiausio daciko:D toliau kaip dievas duos, as ir jau senokai ieskau, bet vis nesiseka atrastismiley
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 12:29
girdejau kad ir pats kompas pareina ypac jei dacikas koks grybauja ir jo ilgai nekeiti tai ir kompui ateina galas, tikiuosi kad pas mane dar ne kompas, nes jauciu biski kainuoja jisai ir dar gauti i jauciu ne taip lengva:|
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:29
vaziuodamas daciko pirkt,atjunk lemda zonda, gal persigalvosi kol iki parduotuves nuvaziuosi...:D


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 12:31
as ir bulkai galvoju kompa keist, tai seip priklauso nuo pardavejo ir nuo tavo liezuvio ilgumo, as alytuj rades, tai sutariau su zmogeliu kad uz 40 atiduotu... tik db reik pas save ta kompa susirast, nes prie bardacioko nieko panasaus neradau, sake gali but po galine sedyne, ten irgi nieko nera...:D



Redaguotas endrius 2010-04-06 12:32
www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
rolke
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 329
Įstojęs: 21.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-04-06 12:50
man atrodo kompas sliapesi po valytuvo tom plasmases padetas :) pas bulkas gal ir klystu, o del trukciojimo tai davikli pasikesiti padejo ir temperaturos nerode tai man dar seip ir del to ji reikejo keisti :D seip del tu trukciojimu tai senom masinom turiu omeni sena ~10 metu apacion dazna ir visiskai ju neisganysi viena sutvarkysi tai nuo kito bus :D
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 13:46
kazn, neisivaizduoju kur jis pas mane, seip kazka panasaus viduj ten prie mortizatoriaus galinio radau is bagazines puses, dezute tokia su laidu kruva, kad kas butu keites ir idetu foto, tai buciau dekingas


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
pythagoras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 684
Įstojęs: 06.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 17:03
jo keičiau aš jį... pas mane sunkiai vesdavosi užvedus ant benzo ir duodant gazo gęso ir panašiai. pakeitus viskas dingo.


Turi Audi tai ir spaudi, nes audi nečiaudi kai gazą užspaudi. :D
Redaguotas pythagoras 2010-04-06 18:02
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Pufas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 808
Įstojęs: 19.08.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-04-06 17:52
pas mane buvotokie pat simtomai tik nors pas mane ir pilnas purskalas bet pabandyk liamda atjungt nes pas mane ir tas pats buvo nors man sake visi visko bet tik ne liamda pats pabandziau ir ziuriu tiksliai liamda taigi neskubek keist visko is eiles
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
Balaganas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 493
Įstojęs: 05.10.09
Miestas: Plungė
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-04-06 20:42
pas mane vedasi gerai tik vat tas momentas kai uzvedi iskart negali vaziuot turi leisti padirbti kokias 5min arba jei pradedi vaziuoti varai kaip su arkliais:D ir taip prasitampo biski ir gali riedeti normaliai, o uzgesinus ir vel uzvedus vel tas pats nesvarbu kad matoras dar siltas..reiks savaitgali pasibandyti dacika is draugo auto po to liamda atjungti ir bus aisku..o kiek liamda kainuotu kaip man?o paties kompo kokia kaina?:)
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 20:44
lemda kitaiskas 70 litu, bosch 160.o kompas ieskok pas zmogu kuris ardytu masina, as uz 40 lt radau


www.yahoo.com
Autorius RE: temperaturinis daviklis b4
endrius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1346
Įstojęs: 03.12.07
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2010-04-06 20:45
lemda kitaiskas 70 litu, bosch 160.o kompas ieskok pas zmogu kuris ardytu masina, as uz 40 lt radau


www.yahoo.com
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: diedukas123, magaizeris, LukasA4, andrelis170, Deividas321, oploza, vacka1, PilkAudi

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn