Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » KITOS BĖDOS
Autorius del allroad pagalviu
marttee
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 6
Įstojęs: 05.10.14
Parašyta 2015-08-02 13:01
Sveiki,norejau suzinot del pagalviu,man po nakties vienas galinis ratas nusileidzia daugiau nei kitas galinis ratas,kodel taip gali but? Ir kokios tu pagalviu kainos?
Autorius RE: del allroad pagalviu
magnats
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 26
Įstojęs: 26.11.14
Miestas: Mažeikiai
Vairuoja: Audi A6 Allroad
Parašyta 2015-08-04 13:40
Sveikas o nebandei palikti nakciai ant 4 lygio ? Siaip katik praejau tuos kelius,parkuodavaus tik ant 4 padeties ir taip vazinejau kokius 4 menesius kai palikdavau nakciai ant 3padeties tai ryte rasdavau ant zemes nukritusia ,paskui pradedavau kelt i 4 lygi tai stovedavo normaliai. mano situacija buvo tokia keleivio puse tiek priekis tiek galas gumos buvo isaizejusios su muiluotu vandeniu eina labai gerai matyti kurioj vietoje.Pagalves nera pigios lauzyne nuo 70eu, naujos nuo 200eu ir i virsu nesvarbu priekis ar galas ,servizai pneumo masinu net nenori i servisa isileist. Kinietiskos tai yra labai prastos kokybes o kaina apie 160 eu kazkur pakeist nieko sudetingo ten nera tik reikia 10,13, 16 ,17, 18 raktu ir galvuciu su galinem yra truputi lengviau galima nuo furos pritaikyti bet reikia burti stipriai ir reikia tureti dideli presa kad jis presuotu apvalia matrica ,priekine pagalve turiu allroudui a6 c5 armout amerikietiska .Dabar esu uzsisakes kad pagamintu presa ir bandysiu kokia partija restauruot .ilgai su kiaurom pagalvem nevazinek nes kompresorius greitai pareina man neislaike tai kompresoriui ziedo rem komplektas 100 eu
Redaguotas magnats 2015-08-04 16:58
Autorius RE: del allroad pagalviu
edvinas9108
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 5
Įstojęs: 13.04.15
Miestas: Marijampolė
Vairuoja: Audi A6 Allroad
Parašyta 2016-02-21 18:54
Kaip tu jas zadi atrestauruot?
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn