Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » KITOS BĖDOS
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Autorius Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-18 23:47
Tai va noriu sukurti tema kuri manau ne vien man bus aktuali. Zodziu zyzia cirskia vejelis tarsi guoliukas parejas butu, kas svarbiausia turejau audi silke irgi ta pati liga buvo, bet su svirkstu prisiurbiau tepalo ir ivariau ten giliau tarp menteliu - padejo. Dabar c4 vel ta pati liga iskilo, sakau gal yra koks kitas budas kaip ta vejeli isardyti ar patepti ta guoliuka, nes ten kiek matau priejimas iki jo tai bugovas :|


Autorius RE: Zyzia vejelis
zippo
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2531
Įstojęs: 29.04.09
Miestas: Druskininkai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 02:06
ji isimti ir ideti pusvalandzio darbas.... ;) as ji keiciau,bet as kalbu del idejimo ir isemimo sugaisau 30 min, nes beda biski nutiko.... tokias auseles dar teko priklijuoti kad nejudetu....:D
Autorius RE: Zyzia vejelis
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 06:37
nuvariau pas toto, tas man padejo pakeisti, 10 minuciu ir istatytas :) jei tik dabar pradejo cypti, tai megink lupti ta varikliuka ir ziureti, nes as tai su cypenciu 1 metus vaziavau, o kiek priestai kazkas vaziavo tai nezinia, kol visai nuejo saibom :D
Autorius RE: Zyzia vejelis
vytkatdi
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 239
Įstojęs: 16.03.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 18:25
na ir kantrybe pa kakuriuos:) metus laiko sypimo klausytis:)
Autorius RE: Zyzia vejelis
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 18:28
tai jis tik kai per duobe duodavai arba kai gerai uzkaizdavo cypdavo ir tik nuo antros padeties, bentjau pas mane :D
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 18:42
Giedrunskis parašė:
tai jis tik kai per duobe duodavai arba kai gerai uzkaizdavo cypdavo ir tik nuo antros padeties, bentjau pas mane :D

Va va taip pat pas mane, nu o kazkaip gal pakomentuokit smulkiau ten kas ir kaip, nes jau nervina tas cypimas, kartais necypia o kartais cypia. Masinoj taip malonu ir jauku vaziuoti tikrai komfortas bet blin tas zyzimas jau nervina, ir isvis per kur ten prieiti, is kaires ar is desines puses pradet ardyti ? Aciu uz atsakymus :|


Autorius RE: Zyzia vejelis
vytkatdi
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 239
Įstojęs: 16.03.08
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 18:44
kregzde su plytos varikliu kai turejau ir ta pati eda buvo cype cype kol tejus zemai visai uzsilenke, tai nu ir *miau* salta, dar kol as ji radau ir poto isimt kokia pieva... teko net varikliui dagty nukelt kiaip besansu...
Autorius RE: Zyzia vejelis
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-02-19 18:48
audzic4 parašė:
Giedrunskis parašė:
tai jis tik kai per duobe duodavai arba kai gerai uzkaizdavo cypdavo ir tik nuo antros padeties, bentjau pas mane :D

Va va taip pat pas mane, nu o kazkaip gal pakomentuokit smulkiau ten kas ir kaip, nes jau nervina tas cypimas, kartais necypia o kartais cypia. Masinoj taip malonu ir jauku vaziuoti tikrai komfortas bet blin tas zyzimas jau nervina, ir isvis per kur ten prieiti, is kaires ar is desines puses pradet ardyti ? Aciu uz atsakymus :|
Kai labai uzknis,gali kreiptis.Pakeisiu i gera.
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 18:48
Tai va kad smulkiau kas pakomentuotu ka ir kaip ten rakinet reiktu, gal uztektu ir patept ta guoliuka. tik pro kur ir kaip tepaliuxos ipilt smiley


Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 18:49
toto parašė:
audzic4 parašė:
Giedrunskis parašė:
tai jis tik kai per duobe duodavai arba kai gerai uzkaizdavo cypdavo ir tik nuo antros padeties, bentjau pas mane :D

Va va taip pat pas mane, nu o kazkaip gal pakomentuokit smulkiau ten kas ir kaip, nes jau nervina tas cypimas, kartais necypia o kartais cypia. Masinoj taip malonu ir jauku vaziuoti tikrai komfortas bet blin tas zyzimas jau nervina, ir isvis per kur ten prieiti, is kaires ar is desines puses pradet ardyti ? Aciu uz atsakymus :|
Kai labai uzknis,gali kreiptis.Pakeisiu i gera.

Bet tu toto toli randies kiek zinau, kaunas jop?


Autorius RE: Zyzia vejelis
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-02-19 18:51
nezinau kaip su klimom, bet pas mane tai paprasciausias variantas.
Prie valytuvu zemiau yra to peciaus visa deze, pro sklende keleivio puses matosi tas varikliukas, atsisuko tris varztus kur laiko tokia balta triuba su ta sklende, kazkaip is desnes puses atjunges fiskes ir nuemes tokius uztvirtinimus, pacio varikliuko, isstume labai graziai per keliaivio puse. :D aisku, kad nieko neaisku krc :D
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 18:59
Nu as ir silkei kazkada taip ardziau bet neislindo nifiga niekas, pro menteles bele kur papurskiau su svirkstu tepalo tai pasitepe kazkaip, nebezyze, sakau gal yra kokia viecike kur prieit lenviau patept butu, kazkaip tokiu metu nenoriu ten viska isnerti kol vasara neateis smiley



Autorius RE: Zyzia vejelis
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-02-19 19:50
purskit kiek norit ,vistiek numirs.Dar jei be klimos, galit zaist.O su kklima geriau keist,nes dirba ziema-vasara ir susidevi ir angliukai ir kolektorius.Tokius ir panasius gedimus tvarkau.Kaunas 868374083
Autorius RE: Zyzia vejelis
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-02-19 20:37
Jei pas tave su klima, tai isardyti bus darbelio. Pats praejusia savaite keiciau... buvo ir cypimas ir pute silpnokai, poto isvis tik per duobes pavaziavus isijunkdavo. isemus pamaciau kad angliukai pasibaige ir rotorius gerokai isdiles.


Audi nečiaudi
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 20:43
nu del angliuku tai abejoju, pucia visos 4 padalos skirtingai bet gerai, be klimos pas mane, man snargliu nereikia yra liukas :D cia speju guoliukas jis cypti pradeda kai per duobes praeinu. Blin bet nervina, man komfortas svarbu, o tas zyzimas neduoda ramybes. :|


Autorius RE: Zyzia vejelis
toto
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 4267
Įstojęs: 14.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-02-19 21:00
audzic4 parašė:
nu del angliuku tai abejoju, pucia visos 4 padalos skirtingai bet gerai, be klimos pas mane, man snargliu nereikia yra liukas :D cia speju guoliukas jis cypti pradeda kai per duobes praeinu. Blin bet nervina, man komfortas svarbu, o tas zyzimas neduoda ramybes. :|
Pazys ir nustos(suktis)
Autorius RE: Zyzia vejelis
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-02-19 21:04
audzic4 parašė:
nu del angliuku tai abejoju, pucia visos 4 padalos skirtingai bet gerai, be klimos pas mane, man snargliu nereikia yra liukas :D cia speju guoliukas jis cypti pradeda kai per duobes praeinu. Blin bet nervina, man komfortas svarbu, o tas zyzimas neduoda ramybes. :|

O sukant tarkim i desine puse vaira, nepradeda smarkiau pusti?


Audi nečiaudi
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 21:09
Martux parašė:
audzic4 parašė:
nu del angliuku tai abejoju, pucia visos 4 padalos skirtingai bet gerai, be klimos pas mane, man snargliu nereikia yra liukas :D cia speju guoliukas jis cypti pradeda kai per duobes praeinu. Blin bet nervina, man komfortas svarbu, o tas zyzimas neduoda ramybes. :|

O sukant tarkim i desine puse vaira, nepradeda smarkiau pusti?

Zinok tikrai ne, pasikrato per duobes ir pradeda zyzsti, kartais nezyzia, dazniausiai padeda 4 padala kai uzsuki, pucia smagiai bet nustoja zyzti, gal nuo greicio issicentruoja guoliukas ir nustoja :| bet blin nes nesmagu, silkej tas pats buvo, gal cia uzburta pas mane smiley sakau megaujuosi c4 komfortu tik tas gaidys zysti pradejo, tai tenka magiuka garsintis. O as taip nenoriu komforto prarasti :| baisiai isimylejas c4 :|


Autorius RE: Zyzia vejelis
Martux
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 344
Įstojęs: 21.10.07
Vairuoja: Audi S4
Parašyta 2010-02-19 21:11
siaip man rods ten ne guoliukai bet ivores, bet cia ne esme. pabandyk sutept ir matysi.


Audi nečiaudi
Autorius RE: Zyzia vejelis
AudiMarius
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2116
Įstojęs: 25.10.08
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2010-02-19 21:21
Ot pasakyk martuks kaip ten langviau prieti ir sutepti, tada bus super, nes cia ir yra problema kol salta, sakau gal kaip gudriau eina sutepti???



AudiMarius prisegtas paveikslas:

Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: eley, zverys69, Aivisss, dariusHBM360, mruvsa, pranelis, Mangusto

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn