Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius A6 C4 subinės remontas
shokazz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 29
Įstojęs: 24.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-20 20:21
Šiandien pakeliui iš darbo namo gavom į šikną nuo passato su**sto. Mylėk nemylėjęs tos mašinos, nuo lopelių lakstūnų niekas neapsaugo. Smūgio būta nemažo, bet vaizdas nėra labai baisus. Kadangi pasato priekis žemas ir smailas tai dūrė žemai. Pridedu kelias foto. Kas gali man pasakyti kaip turėtų būti remontuojamas duslintuvas? Ar ten visą bakelį reiks pakeist? Ar apsimoka duoti į draudiminį servisą ir gal kas žino koks servisas gerai padaro? Pats esu susidūręs tik su "Autobroliais", tai padarė visišką gaidį ir dar nenorėjo mašinos grąžint kai padarė, nes, atseit, jiems draudimas neatsiskaito (lyg tai būtų mano, o ne jų tarpusavio problema :fp Draudimo įmonė šį kartą Gjensidige girdėjau, kad nelabai kokia... Kitas variantas - jei neduočiau į servisą, o imčiau babkes ir duočiau auksarankiams. Ko galiu tikėtis nuėmus bamperį? Ar gali būti ten kas nors baisaus?
Foto:





Šiaip foto nelabai gerai eina suprast, bet tas bamperis yra kiek suplotas - ta užapvalėjanti nedažyta bamperio apatinė dalis biškį sulyginta su viršutine smiley


Mano ratai:

80 B4 Avant '93 2.0E 85kW FWD

A6 C4 Sedanas '96 2.6 110kW quattro
Autorius RE: A6 C4 subinės remontas
avaldas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 1943
Įstojęs: 18.11.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2012-11-20 21:59
cia visiskai nieko baisaus, glusa ta pati puikiai eis istiesint, buferis atsitrauks
Autorius RE: A6 C4 subinės remontas
Mobiluz
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3040
Įstojęs: 21.08.08
Miestas: Vilnius
Parašyta 2012-11-20 22:11
labai tikėtina, kad būs sustumtas galas, gali pasitikrinti lengvai kiek deformavosi išėmęs zapaskę, turėtu matytis kiek deformacija ėjo


Gaminami pavarų svirties natūralios odos sijonai, visiem automobiliam
Autorius RE: A6 C4 subinės remontas
katinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 722
Įstojęs: 26.05.11
Miestas: Šiauliai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-11-20 22:15
jeigu gala butu sustume tai buferis jau butu skiles . o čia bakstelejo ir viskas kazkaip nesitikis kad butu sustūme tiek žiauriai kad duobe gale butu bent iš foto neatrodo . .


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: subox1d4s, Falk3n, Denisas, poncik, Audinukas007, grandtorino, JustinaJ

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn