Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
tektro
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 29.03.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-11-20 19:14
sveiki padekit vazineju su b4 awantu 2l doch dejau dujas naujas reduktorius,t.t dujininkai sureguliavo dujas sureguliavus ryja apie 17l mieste graziai vaziuojant, trasoi 11 nereguliavus ryjo tapati tik apsukos pasokinedavo po reguliavimo nesokineja kame beda kodel tokios dideles sanaudos ? benzo 10-8 sanaudos kompresija po 15-14.5 cilindruose benzinu dirba be priekaistu zvakes laidas vienas permusineja truputi bet nemanau kad iki tiek paweiktu kuro sanaudas dujoms ,danktelio tarpine leidzia 1-3 cilindre na ant laidu zvakiu ira tepalo ir seip degina tepaliuka reikia mandzetus vostuvu pasikeist bet noriu pirma duju sanaudom kaska padaryti nes nemanau kad tokie gedimai tiek dauk itakoja sanaudom.patarkit kur ieskot bedos ;)
Autorius RE: b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
de_artaz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1407
Įstojęs: 23.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi Coupe
Parašyta 2010-11-20 19:34
prisukti dujas reikia.. pas mane bulka 2 l 16v buvo tai sanaudos irgi panasios buvo, paskui pats pareguliavau tai pradejo ryti 13litru misriu rezimu.


http://artaz.autogidas.lt/
Autorius RE: b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
tektro
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 29.03.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-11-22 17:08
tigi dujas reguliavo dujininkai ant kompo ziuredami co t.t ir ryja dauk nereguliuotos ryjo tapati ,po ju reguliavimo ir pats pirstus kisau prisukau dujas tai apsukos sokineja be proto ir net uzgesta kartais :/
Autorius RE: b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
rimvaldas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 528
Įstojęs: 24.03.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-11-22 17:20
na pas mane 2.3 dochas ryja 20 Ltr duju :D šiaip siūlyčiau pasiieškoti labai gerų dujininkų, nes kaikurie meistrai lb suchalturina pajungdami dujas ir gali būt kad netaip pajungė, man panašiai yra buve turėjau 1,8 ir ryjo 16 ltr, pertvarkiau dujas biski pareguliavau ir sanaudos krito iki 10 Ltr mišriai.


#58
Autorius RE: b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
ERkan
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 143
Įstojęs: 07.08.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-11-22 17:22
pas mane toks pat varikliukas vidurkis 10 litru :) sanaudom nesiskundziu, net neisivaizduoju, kame bedos, jei suryna 17 litru...
Autorius RE: b4 2l 16v dujos/kuro sanaudos dideles
tektro
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 66
Įstojęs: 29.03.09
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-11-22 22:27
dujas dejausi pats del pajungimo bedu nera ne pirmas kartas ;) tik dar mintis yra del maisituvo diametro radau tik vienoi vietoi ir tai laukiau kol atveze man ji sakau gal skyles per dideles jo nes kiek zinau ju ne vienos rusies buna :/
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dilde2, robkiookass, Eimantas99, Zyrka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn