Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » REMONTAS
Autorius 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-07 16:51
Taigi viena iš tarkim nedaugelio a4 b5 a6 c5 (taipat passat b5) tiksliau butu galima sakyti 1,9 tdi varikliu ligu yra generatoriaus dirzo tempejas. As keiciau ta tempeja, nes senasis eme ir pradejo klypt klypt kol galiausiai numete dirza :) pakeiciau ji kitu, neslepsiu kad ne nauju o devetu, bet tuo metu apziuretu ir tikrai tiesiu :) bet pramynus vos vos 2000 km man jis pradejo vel klypti :) as manau kad cia ji nusipirkau jau gan daug padeveta ir todel taip yra, ir aisku dbr kaip pirksiu tai pirksiu nauja ir ne kinietiska, bet esu girdejas, jog jie nelaiko del generatoriaus neveikiancios skivo sankabeles, nors pas kitus net nera tos sankabeles tai man dbr kyla visokiu abejoniu kas kaip kur ir kada :) tad gal kas is forumieciu tiksliau paaiskins kaip ten kas? :) nes pvz pas mane tai skivas lyg ir be jokiu sankabeliu ten, bet jei ta sankabele praligina gyvenima tempejui tai dedant nauja tempeja ir dirza noresiu uzsidet skiva su ja, tai jei kas zinot kaip ten su to skivo pakeitimu ir kur gaut ta skiva toki tai taipat parasykit :) BEJA isiardziau ta tempeja tai apziurejas radau ten kazka kaip ir yvores ar pan, tai reikes su tekintojais pakalbet apie restauravimo bandyma :) Manau si tema pravers ne vienam TDI turetojui tad aciu uz protingus ir aiskius atsakymus bei komentarus :) smiley


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-07 17:57
kasnors fotkiu gal galit imest kaip atrodo tas skivukas su sankabele? :) beja noretusi daugiau info apie tai, nes skaiciau jog 66kw buna toki pat ir tempejai ir generatoriai tik be sankabeles o 81kw jau su sankabele, o nei ji neveikia tai tempeja nulenkia, tai kur teisybe cia? :) 81 ir 66 jug vos ne tie patys varikliai, o pas mane irgi 81kw bet lyg ir be sankabeles jokios tas skivas :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
Hytaz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 167
Įstojęs: 05.10.10
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-10-07 18:00
Kiek as kalbejes su meistreliu tai sita reikala galiam patikrinti taip. nuemes generatoriaus dirza issuki generatoriu su ranka ir issukes laikai uz skyvo,jei asele sukasi reiskiasi viskas tvarkoj jei ne tada beda su sankabele! pats to dar nebandziau todel 100% negarantuoju bet pabandyt galima!b)
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-07 18:03
tai as kaip patikrint tai zinau, pas mane sukasi viskas visada kartu, ir man tas skivas net nepanasus kad ten butu su sankabele :) todel ir domiuosi :) ir idomu ar tikrai ta sankabele butina nes kodel tada ant 66kw ju nera ir tie tempejai laiko normaliai :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-08 13:42
tai jokiu minciu? :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
BacardiFx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 685
Įstojęs: 10.10.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-08 13:54
Pirk kokybiska brangu ir nesuksi galvos. As kaip keiciau keiciau viskaa viska apsoliuciai asiq sumele gavos ,bet dbr jokiu problemu su dirzais o jau kokia 10tkm pramyniau viskas stovi kaip ikalta :p Devetu tokiu daiktu pirkt negalima. Nezaisk su degtukais :D


uaaaii uuuaaii uuuaaaiiii !
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-08 14:15
10k tai ir kinietiskas laiko :D as nekalbu nauja ar deveta, nes db kai pirksiu tai nauja orginala ir dirza nauja, tik man idomu kaip su ta generatoriaus sankabele :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
BacardiFx
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 685
Įstojęs: 10.10.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-08 15:25
Man jis stovi kaip idetas ,o tau jau palinko :) Cia nemanau ,kad kazkas kitas jy lenks..


uaaaii uuuaaii uuuaaaiiii !
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-08 18:16
taigi as deveta idejau :) butu buves naujas tai tada galvociau kad tikrai, o dbr.. smiley


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
Supersound
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 364
Įstojęs: 28.06.08
Parašyta 2010-10-10 10:40
Jei sankabelei ragas ir suvaro tavo ta itempeja. pirma susitvarkyk generatoriu nes nauja nupirkes tempeja vel bus tas pats
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
valdasextreem
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 270
Įstojęs: 30.01.10
Parašyta 2010-10-10 11:37
ta sankabėlė ant generatoriaus sumažina smūgius užvedimo ir gesinimo momentu, kai generatorius iš inercijos sukasi. Bet va su šitom sankabėlėm būna bėdos kad jos išbyra ir nusimauna tas škyvelis taip dažniausia atpjauna juostele generatoriaus diržo ir ja labai dažnai pavynioja po pagrindiniu diržu, o kai pavynioja po pagrindiniu tai jau buna daug bėdų. Man dar neteko susidurti kad dėl sankabeles kentėtų įtempėjas. Tikriausia nusipirkai toki pat beveik kaip tavo buvo senasis.


AUDINĖ- tikriausia vienintelis automobilis plėšrūnas
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-10 11:49
nu kai nusipirkau jis buvo tiesus :) bet aisku jau senas :) istiesu tai taip logiskai mastant tai jei buna su sankabele ir be sankabeles generatoriu tai tas tempejo lankstymas turetu buti nei prie ko del tos sankabeles, man cia galai kazkaip nesirisa sitoj vietoj :) man cia lb neaisku :) pas 66kw nebuna o pas 81kw turi but nes kitaip sulanksto tempeja nors motorai toki pat :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-19 15:35
noreciau paklausti jusu apie situ firmu gaminiu kokybe konkreciau apie tempejus situ, tai turiu pasiulymu pirkti SVAG INA arba SKF firmu tempejus kainos pakankamai skirtingos ju, taigi mane domina nuomone apie siu firmu kokybe? :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
gince
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 256
Įstojęs: 17.03.09
Parašyta 2010-10-19 21:19
na seip visi geri, as imciau SKF manau is sito saraso bus brangiausias
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-20 14:53
tai va bet as SKF tik be nuolaidu pirkt galeciau, o INA gauciau su nebloga nuolaida :) uz 195lt


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
Supersound
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 364
Įstojęs: 28.06.08
Parašyta 2010-10-20 19:01
Man irgi nutiko beda su ta sankabele, pradjo tratet. Pradzioj maniau kad guolis viduj esantis, bet isardes radau nulauztus angliukus, prasukau skyvuka ir pasirodo uzstriges. Taip naujas parduotuvej sankabinis skyvas apie 200lt kainuoja tai nuvariau i srota visa generatoriu nusipirkau uz 150lt persimeciau skyva sudejau naujus angliukus ir viskas kuo puikiausiai veikia. Aisku biski yra darbo istraukt ta generatoriu, bet turint noro ir laiko viska galima pasidaryt!
Redaguotas Supersound 2010-10-20 19:02
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-21 11:22
generatoriu nuimt tai dzin, bet skiva nusukt tai.... :| kalbejau su zmogu ne vienu tai jei nera to sankabinio skivuko tai jo ir nereikia :) tad as jo ir nedesiu :) tik man dbr rupi koki tempeja det, ar tas INA geras ar niekam tikes :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
gince
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 256
Įstojęs: 17.03.09
Parašyta 2010-10-21 20:02
geras imk ir nesuk galvos
Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-26 10:11
nu bet ka kalbat jus? :) pas mane jokios sankabeles orginaliai nera tai kokiu velniu man ja ten det? mokesiu as 200lt kad ydet to ko nera? jei nera tai vadinasi ir buti neturi :) kalbejau vienam servisiuki kas turi a4 tai sake tempejas linksta nuo senatves arba kad lievas yra o ne del sankabeles :) nu jei man nauja tempeja suvarys tai tada galvosiu apie ta sankabele :)


Autorius RE: 1,9Tdi generatoriaus dirzo tempejas
liudzmaris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 4409
Įstojęs: 17.09.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2010-10-26 10:26
maciau ne viena ir ne dvi a4 be jokiu sankabeliu :) o pas 66kw viskas tas pats tik ten isvis dar nemaciau kad pas ka butu ta sankabele :) ir kai klausiau srote generatoriaus klausia ar su sankaba ar be :) tai vat... tipo ta sankabele prailgina gyvenima kazkiek tam tempejui :)


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Audziuks, gataz, Olenka, sNcLs, adiuks, Betmis, rycka

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn