Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 8 iš 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-19 21:29
Rankos tai toli grazu ne auksines, ir negeda prisipazinti, kad labai daznai ir abi kaires pasirodo :D Tu gumu kur po verzle ir is apacios ta kur eina, tai ju nekeiciau, nes ju gal ir nelabai buna, parduotuveje pasiule tai tik atboinikus su apsauga nuo purvo turgines :)
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-19 22:07
Aišku, nes pas tave jos atrodo, kaip naujos, o pas mane tai jau matosi, kad per 26metus pavargo, nuo suspaudimo ir smūgių, o apsauginiu gumų tai kaune pylna, kokių tik nori gali gauti, bet va savo mašinai jau negaunu dviejų dalių ir abi galinėje pakaboje. Viena yra atraminė guma gale į kurią spiruoklė remiasi ir į kebulą, o antra apie kurią dabar aš tavęs klausiau, o daugiau tai viską galima gauti šitoms audi.:)


Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
donciuz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 245
Įstojęs: 27.11.09
Parašyta 2011-04-19 22:21
Aleksoto turguje kaune būdavo visokiausių gumų. Tikrai pamenu kad pirkau būtent tavo minimas gumas virš spyruoklių. Tiesa, keletą metų atgal...


Audi 80 b2 Quattro/Passat 32b Syncro ligonis
http://www.oldschoolauto.lt/viewtopic.php?f=3&t=233&start=0
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-19 22:40
Dėkui, na tai reikės dar geriau paieškoti aleksoto turguje, gal ir rasiu.



Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
kiesza
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 366
Įstojęs: 13.10.10
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-20 09:33
geras remontas. Ir koks efektas jauciasi viska pakeitus ? O guoli ispresuot/ipresuot reikejo ,ar fiksacini zieda isemes jy pakeitei ?
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-20 09:38
Naivuolis, taip nebūna:)


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-20 20:46
Na guolius reikia visoms masinoms ispresuoti ir ipresuoti.
:)


Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-20 20:56
Taisom fieles ir apverčiam lėkštutes kaip ir turi būti :)



Išpresuojant buvo vargo išimti užrūdijusius fiksacinius žiedus, reikėjo kuvaldos nemažos, o įpresavimui naudojamas buvo presas :)
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-21 16:00
Na man kai keitė draugelis priekinius guolius tai fiksaciniai žiedai gražiai išsijamė, o guolius tai su specialiu presu, kur servize būna įpresavo tai dabar esu patenkintas, jau kaip metai laiko važinėju su pakeistais guoliais ir nieks neūžia.:D


Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-21 20:29
Kad pries tai labai butu uze, tai nepasakyciau, bet garsas jau biski buvo, ir klibejo, bet tiesiog kadangi buvo viskas islupta lauk, tai jau butu nuodeme nepakeist, paskui vel po pusmecio jei viska ardyt del guoliu :)
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 00:27
Nu jo tu esi visiskai teisus butu tikrai nuodeme jeigu viska isemus nepakeistumei guoliu, nes as pats ardziausi visa prieki ir ne karta tai biskuti uztrunka laiko, labiausiai uzknisa tai kai reikia nuo viso kelmo atsukti ir ispresuoti su sjomniku vairo traukes antgali, o daugiau tai visa kita nesunku.:)


Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-22 21:16
Senasias vairo traukės angalius tai su plaktuku istuksenau, kaip buvo patares vienas kolega, tik biski sudetinga vienam, nes su viena ranka reik su lauztuveliu iremus i vairo trauke ja reik stumt zemyn, o su plaktuku dauzyti i stupicos vieta kur ta trauke issistato :)
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-26 21:00


Šitie nelabai smiley :



Ruošiam vasarinį apavą:





Po pakabos remonto buvo smarkiai pabėgęs suvedimas:


Redaguotas Leba 2011-04-26 21:00
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Ugnius
Moderatorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3294
Įstojęs: 26.11.07
Vairuoja: Audi 90
Parašyta 2011-04-26 21:10
man tai tie ratukai visai nieko atrodosmiley pažiūrėk ant nesudžipintos mašinos:D ir jei gali nufotkink, įdomu pamatyt smiley


Darom meetus Rokiškyje. Norintys atsiliepkitesmiley
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
duba
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8608
Įstojęs: 20.08.07
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-26 21:13
Ugnius parašė:
man tai tie ratukai visai nieko atrodosmiley pažiūrėk ant nesudžipintos mašinos:D ir jei gali nufotkink, įdomu pamatyt smiley
Jei nudazyt juodai ar dar kazkaip idomiai,tai visai neblogai ziuretusi. Spalva dabartine tiesiog netinka prie masinos. Pats ratlankiu dizainas tai nesipjauna su B2:)


Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-26 21:39
Foto nebus deja, ratai nuo japaskes, ir man rods skyles net nlb tinka, tik taip priemciau nes po ranka metes garaze :) man asmeniskai nelabai jie tiko. Visai dar noreciau OZ racing ratukus primatuoti :)
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-04-28 23:17
Vieną žiemos šeštadienį buvo suorganizuota išvyka į Panevėžį (didelis dėkui Justui už kelionę):





Parsivežtas manau pilnas komplektas, dėžė su pusašiais, variklis su įsiurbimu, pravodkė, vakumai berods, krabas, generatorius, stateris ir pan:















Dėkui kieszai už dalis, tikėkimės daugelis jų bus tokios geros kaip sakei :mrgreen: Paskui tik pamačiau iš ko jos ištrauktos:



Nuostabi spalva, ir registracijos vieta jos yra Jurbarkas, nors dalis jos grįžo čia :mrgreen:

Gaila skydelį su borto kompu anksčiau paėmė whydoes4x4 :)

Ant šios GTE dar stovėjo dar tada ėjusi 3 M pavarų dėžė, kurios 4 ir 5 pavara yra ilgesnės už maniškės 2 P, o tai turėtų būti ekonomiškesnė šiek tiek. Beto iš maniškės sklinda kažkoks užesys. Nupirktas sankabos komplektas Sachs:



Tad bus bandoma dėti nauja sankaba ir parsivežta dėžė.

Palindus po mašina, pastebėjau tepaliuko pabėgusio ties ta vieta kur jungias dėžė su varikliu:





Tai ko gero galinis salnikas panašu ane? :)

Taip pat ir aplink priekinį salniką ir karterį apsišikioje:







Taigi, ant parsivežtinės dėžės vienas pusašis laikėsi ant vieno varžto, kuris jau turėjo apvalią skylę :x Tik bulgarkės pagalba pavyko sutvarkyti šitą reikalą:







Atšilus orams buvo galima iš arčiau apžiūrėti parsivežta dėžę:



Kitos pusės pusašio varžtai sėkmingai užakę, tad buvo pravalomos varžtų galvutės:



Nors tu ką trūko poros papildomų rankų atsukant pusašį, nes reik prisalaikyt, kad nesisuktų aplink ir kad raktas neklyptų, varžto galvutei reikia 12-akampės žvaigždutės (8M):







Tokią sistema naudojant gan lengvai viskas atsisuko :)

Dėžės varpas apibėgęs tepalu, mat buvo stovėjus apversta, tai lyg išbėgo tepalas pro viršutinę skylę, nes neatrodo, kad būtų išbėgę pro jos priekinį salniką:





Galinė dėžės dalis tokia neaiški, ar tepaluota ar šiaip purvais tik apaugus:









Kam reikalingi šitie du kontaktai dėžės gale? Pas maniške jie irgi nepajungti, atbulinės eigos šviesos pajungtus ant viršuje esančių tokių dviejų kontaktų:



Tepalas į dėžę pilasi pro šitą angą dėžės viršuje?



Ir kam reikalingas dėžės šone esantis guminis kamštis?



Nusuktas greičio trosas ir skylutė užkišta su vinuku, kad valant nepribirtų šiukšlių:







Čia irgi neaiškios kilmės varžtas ar kamštis esantis dėžės viršuje, arčiau galo:



Dar vienas neaiškus varžtas dėžės šone berods:



Čia dėžės apačioje esantis varžtas. Pro jį išsileidžia tepalas ane? Pamiršau pasimatuoti skersmenį, gal kas žino? Tikriausiai vėl jam atsukti teks pirkti įrankį:



Ką dar reiktų atsilikti, prieš dėžę kišant į mašiną neskaitant, kad reik apsivalyt ir pakeisti tepalą? Reik supilt 2,01 ltr 80W90 transmisinės alyvos?
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Leba
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 361
Įstojęs: 16.05.09
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-04 00:02
Taigi. Po nedidelį žingsnelį tęsiam dėžės ruošimą. Kadangi buvo matyt apsitepalavęs dėžės galas, ko priežastis tikriausiai yra galinis bėgių perjungimo veleno salnikas, OEM nr: 085301227, matmenys - 15x24x7







Galvojau bus bėdų atsakant varžtą, kuris laiko detalę nežinau kaip vadinas, bet atsisuko labai lengvai:



Buvo daug sunkiau nuimti tą detalę, kurią turėjo laikyti anksčiau minėtas varžtas, buvo gerokai užpuvus:









Pats bėgių perjungimo velenas pavargęs jau, pakorėjęs ir šiaip jau gyvenimo matęs, tad kaži ar padės to salniko keitimas:





Šiaip apie šio salniko keitimo neradau jokios info niekur, bet pavyko šiek tiek info rasti čia, tad dalinuosi nuoroda:

http://www.pelicanparts.com/bmw/techarticles/E36-Shift_Bushings/E36-Shift_Bushings.htm

Bet bandant išimti senąjį sąlniką, teko susidurti su gan nemalone staigmena, salniko viduje pasirodo yra paltus metalinis žiedelis, tad teko ilgai pavargt kol jį iškrapščiau lauk:













Parduotuvėje mano nustebimui pavyko iškart gauti naują salnikėlį, ko nelabai tikėjau, kaštavo 10Lt:





Atgal įpresuoti naująjį salniką pasinaudojau ilgesnę galvutę, kurios skersmuo buvo toks pat kaip salniko:









Labai tikiuosi, kad bent jau labiau nebėgs tepalas pro šią vietą :)

Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-04 22:20
Šaunuolis, kad taip gerai darbuojiesi ir judi į priekį. Aš manau, kad šitos audi yra geriausia pirmoji mokykla, kurią praėjęs gali ir kitai mašinai, kažką panašaus sutvarkyti.:)


Mano Audi b2
Autorius RE: Audzi 80 1.8i GTE 86' [Leba]
kostia
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3212
Įstojęs: 11.10.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2011-05-04 22:24
na ir man kažkaip nesiderina tokios investicijos su suvalkiečio būdusmileysmileysmiley


AB "LODORIAI" ( Įgaliotasis NASA atstovas)- Mes žinom, ką darom
IĮ "GERASIS SAMARIETIS"-Neduokite duonos, bet duokite darbo
UAB "PASKUTINIS PASISPARDYMAS"-prikelsim jūsų "grabą" paskutinei kelionei

Karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje
greitai ir pigiai nebuna gerai
pigiai ir gerai nebuna greitai
gerai ir greitai nebuna pigiai
Puslapis 8 iš 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: mariusb2ATQ, connect, DariuZ, w0w, Evaldas87, ketutisz, ssarius, Rapsas, Simsalabim

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn