Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » ĮVAIRIOS AUDIFANŲ DISKUSIJOS
Autorius Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
rbrts
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 411
Įstojęs: 02.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-05 19:32


Paprasciausiai atsakykite, kas negerai sitoje foto. As kaip ir zinau, nebent klystu kazkur... :D

tai sakykim stovi kazkur policija ir baudzia mane kad as nematau zmogaus uz masinos einancio. Arba ivyksta kokia nelaime isvis. Tai cia isvis ziauru. Ka kaltint kelininkus, miesto savivaldybe ar dar kazka. Nebent tik tada, jei kas negero ivyks. Zdz matau sitoj vietoj tikrai neigiamu dalyku.



Redaguotas rbrts 2010-08-05 19:40
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-05 19:51
siaip tai neturetu taip buti... :/ kreipciaus per teismus jei kas nors... :) as kai laikiausi teises, man bonute su lazdele ejo per pereje, o pries pereja stovejo fura... Sakau, as tam, tai ka man daryti jei fura uzstoja viska. Sako, taip negali buti... Gerai, kad maciau as ta jau bbute, o jei koks zioplesnis ir ka tada? :)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: ,
valdasextreem
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 270
Įstojęs: 30.01.10
Parašyta 2010-08-05 19:57
mane sausio 1 utenoje nukirto uz tai kad ale nepraleidau pesciojo kuris tipo ejo prie perejos nors ta gatves puse buvo man visai nematoma, nes stovejo mikriukas. Gavau 100 pinigu baudos, aisku galejau gincytis bet buvau gerai po vakar:|


AUDINĖ- tikriausia vienintelis automobilis plėšrūnas
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-08-05 20:13
valdasextreem parašė:
mane sausio 1 utenoje nukirto uz tai kad ale nepraleidau pesciojo kuris tipo ejo prie perejos nors ta gatves puse buvo man visai nematoma, nes stovejo mikriukas. Gavau 100 pinigu baudos, aisku galejau gincytis bet buvau gerai po vakar:|
Dėl to nesiginčijama. Ištrauka iš KET:

V. VAIRUOTOJŲ PAREIGOS PĖSTIESIEMS
38. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją sustojo transporto priemonė, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo, kuriam jis galėtų sutrukdyti arba sukelti pavojų. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją transporto priemonė sulėtino greitį, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sulėtinti greitį arba sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo, kuriam jis galėtų sutrukdyti arba sukelti pavojų.


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
rbrts
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 411
Įstojęs: 02.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-05 22:56
Negeras parašė:
valdasextreem parašė:
mane sausio 1 utenoje nukirto uz tai kad ale nepraleidau pesciojo kuris tipo ejo prie perejos nors ta gatves puse buvo man visai nematoma, nes stovejo mikriukas. Gavau 100 pinigu baudos, aisku galejau gincytis bet buvau gerai po vakar:|
Dėl to nesiginčijama. Ištrauka iš KET:

V. VAIRUOTOJŲ PAREIGOS PĖSTIESIEMS
38. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją sustojo transporto priemonė, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo, kuriam jis galėtų sutrukdyti arba sukelti pavojų. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją transporto priemonė sulėtino greitį, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sulėtinti greitį arba sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo, kuriam jis galėtų sutrukdyti arba sukelti pavojų.


Nu dėl sitos perejos Elektrėnuose ir sužymėtu linijų automobilu statymui tikrai yra prieštaravimas KET. Tai čia FAKTAS.
Bet jei mane nubaustu tarkim kad as nepraleidau pesciojo, o prie jos stovejo auto <5m, bauda sumokeciau tik tuo atveju jei butu nubaustas ir to auto savininkas. b)smiley


Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-08-05 23:06
rbrts, įsiskaityk:
38. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją sustojo transporto priemonė, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo... O ta transporto priemonė kaip tik ten ir stovi (gal jau pusė valandos). Mentas dabar šnekės su tavimi, o ne su juo. ;)


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Redaguotas Bamperis 2010-08-06 07:39
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
rbrts
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 411
Įstojęs: 02.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-05 23:14
Negeras parašė:
rbrts, įsiskaityk:
38. Jeigu prieš pėsčiųjų perėją sustojo transporto priemonė, ta pačia kryptimi važiuojantis vairuotojas privalo sustoti ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinęs, kad perėjoje nėra pėsčiojo... O ta transporto priemonė kaip tik ten ir stovi. Mentas dabar šnekės su tavimi, o ne su juo. ;)


Ka skaityt. Tu cituoji apie sustojusia o ne stovincia auto.

Vienas dalykas ten butent kur as nufotkines yra nubrezta linija leidzianti stoveti automobiliams, kas priestarauja KET. Kitas dalykas bet kokioje pesciuju perejoje ne sustojusiai, o stovejusiai transporto priemonei turi buti israsyta bauda. Zopa cia , tai nebent ten mentai patys atsistoja ,0.5 m nuo perejos ir baudzia visus is eiles nes nifiga nesimato kas ten eina.


Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2010-08-05 23:18
Panašu, kad nori įrodyt jog užvažiuosi perėjoj ant pėsčiojo ir liksi nekaltas? Aplinka kalta...


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
Giedrunskis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3762
Įstojęs: 13.02.09
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-05 23:21
nea, jei uzvaziuosi tu busi kaltas, nes pestysis visada ten bus teisus.. bet esme cia kitur... :) taip negali ir neturi buti :) as irgi mokeciau bauda tik tada kai pereiciau visas instancijas is principo... :)


Visapusiškas ratlankių remontas, paruošimas, dažymas, palangių poliravimas. Smulkus automobilių remontas

Spausti Čia LILgarage
Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
shvinas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 628
Įstojęs: 07.11.08
Miestas: Jonava
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2010-08-06 00:35
Čia dėl nieko nereikia ginčytis. Reikia visada įsitikinti, kad nėra pėščiųjų. Jei maišo stovinti mašina, tai pristabdai, jei sustojus stovi, tai ir pats būtinai sustoji. Pesčiųjų perėja toks dalykas. Super rimtas.aš ir pats nukentėjęs nuo erelio vairuotojo prieš kelis metus, kai dar pėščias buvau, o buvo situacija, kad antroj eilėj praleido, pirmoj net nesustojo, o aš nuo kitos pusės ėjau.


Autorius RE: Svarbu. Pesciuju pereja ir atstumas nuo jos.
rbrts
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 411
Įstojęs: 02.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-08-06 09:10
Giedrunskis parašė:
nea, jei uzvaziuosi tu busi kaltas, nes pestysis visada ten bus teisus.. bet esme cia kitur... :) taip negali ir neturi buti :) as irgi mokeciau bauda tik tada kai pereiciau visas instancijas is principo... :)


As ir nekalbu apie mano ar pesciojo pozicija bei kas yra kaltas, as butent ir kalbu apie ten stovincias auto <5m arba apskritai kaip cia vos ne ant perejos nubreztas linijas stovejimui. Cia yra pazeidimu, ko pasekoje nukencia nekalti zmones. smiley


Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Gugis, zeus, zieduxs, edgarasaudia4, rutkis, S@nia85

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn