Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Automobilinė aparatūra » GROTUVAI
Autorius A2 2001m originalus magas su cd
Tautvile
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 7
Įstojęs: 12.09.10
Vairuoja: Audi A2
Parašyta 2010-09-13 12:07
sveiki, noreciau pakeisti savo audzei mageli. Siuo metu yra senas blaupunkt su kasete, noriu originalaus ir su cd. Gal kas zino kokie magai tinka i a2 2001m? Autoturguj nesekmingai nusipirkau audi simphony nuo a6 bet pasirode kad jis per didelis, teko grazinti... smiley
Autorius RE: A2 2001m originalus magas su cd
only audi
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 405
Įstojęs: 11.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-09-13 19:05
Netiko per paneles ploti? Reikia tokio pacio tik buna skirtingu plociu, arba dedi koki siauresni, ne originala ir sonuose prisisuka specialus uzdengimai.
Autorius RE: A2 2001m originalus magas su cd
Tautvile
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 7
Įstojęs: 12.09.10
Vairuoja: Audi A2
Parašyta 2010-09-14 10:11
a6 ir a3 bandziau jau deti, jie per platus. ir ten panele eina kampu siek tiek, o pas mane tiesiai... neorginalo labai nenoreciau nes negraziai atrodo man... bet jei nieko nesigaus rast, teks det... gal zino kasnors kokia slapta vieta, kur galeciau rast?
Autorius RE: A2 2001m originalus magas su cd
only audi
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 405
Įstojęs: 11.01.10
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2010-09-14 13:55
Tautvile parašė:
a6 ir a3 bandziau jau deti, jie per platus. ir ten panele eina kampu siek tiek, o pas mane tiesiai... neorginalo labai nenoreciau nes negraziai atrodo man... bet jei nieko nesigaus rast, teks det... gal zino kasnors kokia slapta vieta, kur galeciau rast?


Pasimatuok koks turi buti plotis ir taip ieskok, jie turi kelis ismatavimus. Pas mane i A3 kaip tik dedasi puse centimetro platesnis ir originalo niekur negavau. Del pasvirimo , tai lygtai jie neturi pasvirimo, gal be stalciaus dejai, arba paprasciausiai laidai maise normaliai istatyti. Kur nusipirkti, tai srotuose yra daug originaliu ir dirbanciu, automobiliu turguje taip pat labai daug, bet puse neveikia.
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: dontclick, sarkinas, Grazvydass

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn