Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Techninis skyrius » VARIKLIAI
Autorius Variklio bloko Aklė (kamštis)
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-08-28 22:43
Sveiki,
Turiu tokia maža problemą. Bandžiau aiškintis iš kur karts nuo karto pradeda bėgti antifrizas, taigi suradau. O jis pasirodo, kad bėga pro variklio bloko aklę(kamšti) kai variklis ikaista stipriau. Palikes antifryzo probke neužsukta šios problemos nėra, tačiau pas mane dujos ir toks variantas man netinka. Gal yra teke susidurti su tos probkės keitimu? Autoaibeje radau ju nauju, bet kazkaip uz 2 lt nesinori pirkti. Ka manote?
Aš galvoju, kad šia problemą galėtu išspręst šalta svarkė. Išlėidžiu antifryza visą, nusiimu starterį, išsivales viska uždedu šaltos svarkes. ka manote?
Manoji AUDI 100 C4 1991 2.0 BENZINAS/DUJOS 85 KW :)
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
A90A
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1197
Įstojęs: 31.12.13
Miestas: Prienai
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2014-08-29 00:06
arba dedi nauja kamsti uz du litus ir nadarai nesamoniu :) seip miltelei ausinimo sistemai sandarint uzklijuoja skile pas mane jau netai kad lasejo bet bego supiliau puse normos milteliu ir uzklijavo skyle pusmeti vazinejau neprakiuro
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
aurosteris
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 21
Įstojęs: 28.10.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 100
Parašyta 2014-08-30 18:34
Reziumė: Nuimtas starteris, išleistas aušinimo skystis. Iškalta aklė ir įdėta nauja. O senoji buvo labai kiaura... atrodė kad radau tik vieną skylę, o prakrapščius paaiškėjo, kad tik laiko klausimas buvo kada būtu užkalę variklį.smiley Rezultatas neįtikėtinas, atsigavo pečiukas salono(iki šiol jis tik maloniai pūtė, o dabar degina), atsirado spaudimas (variklis nebe "draskos" įkaitęs), temperatūros šuoliai nebe tokie dideli, bei temperatūra laikos vos 90 laipsnių. Variklis veikia kaip laikrodukas. ;)

Redaguotas aurosteris 2014-08-30 18:50
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
Ghost
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 864
Įstojęs: 14.04.14
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2014-08-31 15:15
kiek supratau tai yra specialiai padaryta antifryzui išleist? Jei taip tai kurioj vietoj pas bulką rast? 2.0e.
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
nusidejelis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 507
Įstojęs: 12.05.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2014-08-31 15:41
ghost, Yra 4 kaisciai ant kiekvieno cilindro is starterio puses. Tarp galvutes ir karterio
nuoroda
http://www.moscow99.ru/uploads/iboard/1/1id7530504.jpg


Tikro lyderio tikslas - ne eiti pirma visų, o varyti visus prieš save.
Redaguotas nusidejelis 2014-08-31 15:43
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
Ghost
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 864
Įstojęs: 14.04.14
Miestas: Panevėžys
Vairuoja: Audi R8
Parašyta 2014-08-31 15:48
dėkui už info.
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
suppyx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 23.01.14
Parašyta 2014-09-20 22:06
Ar tau antifryzas dingdavo visada ar tarkime jis kaip ir laikydavos, bet kai dingdavo tai iskarto 1ltr koks?

Pas mane kažkokia irgi mistika panašu i šita beda kažkiek.
[A6 C4 2.5tdi 103kw]
neuzverzus kamcio ispjaudavo antifryzo koki 0,5ltr(pro bakelio virsu) ilgiau pavaziavus ir padavus gaziuko, tada nupirkau kita kamsti uzverziau ir pasivazinejus ispjove koki 1,5ltr(bet kazkur per variklio viduri, bakelio pusej), nuveziau i servisa rado kiaura vieta sutvarke, pagazavo paziurejo ar neleidzia viskas ok(turejo buti).

va vaziavau vel, bet gazo nedaviau(graziai apie 2k apsuku, 30km) ir ispjove 1,5ltr, dapyliau antifryzo. reikejo gryzti namo tai su neuzversta probke gryzau 30km nedingo jokio antifyzo. bet kaip suprantu cia jokiu budu taip negali buti ir uzverzus man vel ispjaus, problema, kad nesupratau pro kur ji isvare. vaziuojant nedege lempute, o uzgesinus, vel uzvedus uzsidege, tai kada tikslei yvyksta nelabai aisku tas nutekejimas.

uzvedus masina, atsukus probke gazuoji antifryzas nekyla, jokiu burbulu neatsiranda. uzsukus ir priverzus gazuojant sukyla slegis, bet niekur neikas nesitasko. kol nevaziuoji. ir tai as vaziavau dar nedieeli atstuma pries tai viskas ok buvo.smiley
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
Bamperis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 8305
Įstojęs: 17.10.08
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2014-09-20 22:44
suppyx parašė:...uzvedus masina, atsukus probke gazuoji antifryzas nekyla, jokiu burbulu neatsiranda. uzsukus ir priverzus gazuojant sukyla slegis, bet niekur neikas nesitasko. kol nevaziuoji. ir tai as vaziavau dar nedieeli atstuma pries tai viskas ok buvo.smiley
Kol variklis dirba tuščiomis apsukomis, kad ir didelėm apsukom, cilindruose susidaro slėgis gerokai mažesnis negu važiuojant. Įtariu rimtą variklio gedimą. smiley

aurosteris parašė: Bandžiau aiškintis iš kur karts nuo karto pradeda bėgti antifrizas, taigi suradau. O jis pasirodo, kad bėga pro variklio bloko aklę(kamšti) kai variklis ikaista stipriau...Aš galvoju, kad šia problemą galėtu išspręst šalta svarkė. Išlėidžiu antifryza visą, nusiimu starterį, išsivales viska uždedu šaltos svarkes. ka manote?
Manau, kad tas technologines akles visada gali užšpakliuot ir nebūtinai išleidus antifrizą. Priemonių tam yra. smiley


Gerbkime lietuvių kalbą, rašykime pranešimus lietuviškai
Redaguotas Bamperis 2014-09-20 22:53
Autorius RE: Variklio bloko Aklė (kamštis)
suppyx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 12
Įstojęs: 23.01.14
Parašyta 2014-09-21 21:56
O aš taip nenoriu to rimto gedimo :/
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: gedazzz, Zemagrindis, shramas, Tadas0424, Stikeris, wajkis, A318v5, surelisz, Egizz, quottro

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn