Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » AUDI - A3, S3
Autorius Audi A3 L8 trukciojimas ir dideles kuro sanaudos
dzeussas
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 7
Įstojęs: 01.03.14
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A3
Parašyta 2014-07-23 12:28
Sveiki,

Audi A3 1.8 92kw 20v bendzinas. ipurskimas

Problema tokia. Jog trukcioja. Kartais normaliai kaip jai uzeina. Sunkokai kuriasi. Panasus vaisdas jog siurbia nes kuro sanaudos per dideles. Tai lyg oro/kuro misinys blogas, pakeiciau srauto matuokle, naujas zvakes, oro filtra. siek tiek pagerejo bet vistiek trukcioja ir pagal toki varikli kaip ir mazoka trauka. Trukciojimas nervint pradejo ir kreipiuosi i jus. Gal kas nors patarsit. http://www.autogidas.lt/forumas/audi-b4-trukcioja-d25055.html cia panasi problema. voztuvas pas mane man atrodo ciksi tai lyg su juo tvarkoje, tai ar galima paciam sia problema sutvarkyt ? pas mane babina yra parudijus http://www.part.lt/img/0e585482542987662d8afc5292484f54569.JPG is sono apluzineje plasmases. kazkada buvau nupirkes babina is zmogaus kurio masina dauzta, babina atrode tvarkingai neapluzinejus bet kai ja idejau tai dingo trauka, lyg ribotuvas ant 60km/h uzdetas . o gal degimas pabeges truputi kad sunkiai kuriasi ? ar visedelto babina bloga, bet pagal kuro sanaudas tai kuro ryja daug o oro mazai, siurbia
Redaguotas dzeussas 2014-07-25 14:03
Autorius RE: Audi A3 L8
Pauliukas
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3973
Įstojęs: 30.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2014-07-24 19:37
Temos pav sukonkretinam


[email protected]

Aš gyvenu tik lenktynemis. 10 sekundžių, kol mes lenktyniaujam, aš .............. LAISVAS ...

Skype gizmutis
Facebook Pauliukas

Diesel Power Klubas


Mano auto temos tvarkymo aprasas Temai Susitvarkyt 24H
www.dieselpower.lt
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: justasin, afigens, alwydux, dzeriox, audic3, petka, dan1elius, Jezus

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn