Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Apie viską » Pasidaryk pats
Puslapis 3 iš 3 < 1 2 3
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
p4vl0
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 979
Įstojęs: 15.04.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2012-11-07 14:30
Aloha ponuliai. smiley Pas mane kazkada budavo taip, kad kai istraukiu rakta is uzvedimo spyneles man uzsidegdavo salono sviesos automatiskai. Veliau, neprisimenu po ko, bet tas "fintas" man nustojo veikti. smiley Pats dar neprisiruosiau paziureti, bet pamaciau sia tema, tai pagalvojau paklausiu :) Ar galima toki dalyka kazkaip atstatyti? Ar tai bus problema pacioje uzvedimo spyneleje, ar gal tas dalykas reguliuojamas su kompo pagalba? :)
Auto: a4 b5


Autorius RE: Salono apšvietimo mod
sarunas751
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 837
Įstojęs: 10.11.09
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi RS6
Parašyta 2012-11-07 14:36
as ir prie to paieta paklausti noriu :) pasijungiau bagazineje kazdada tas led juosteles ir viena vakara ziuriu uzdarius bagazine jos vistiek sviecia atjungiau jas ir kaip idejau i vietas originalias lemputes viskas db jos kazkodel neveikia isviso kas galejo nutikti?:)
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Vladiunia
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 629
Įstojęs: 09.10.07
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-07 18:35
p4vl0 parašė:
Aloha ponuliai. smiley Pas mane kazkada budavo taip, kad kai istraukiu rakta is uzvedimo spyneles man uzsidegdavo salono sviesos automatiskai. Veliau, neprisimenu po ko, bet tas "fintas" man nustojo veikti. smiley Pats dar neprisiruosiau paziureti, bet pamaciau sia tema, tai pagalvojau paklausiu :) Ar galima toki dalyka kazkaip atstatyti? Ar tai bus problema pacioje uzvedimo spyneleje, ar gal tas dalykas reguliuojamas su kompo pagalba? :)
Auto: a4 b5


tas dalikas reguliuojasi su jungtuko pagalba, prie salono sviesu,ligtais 3padieciu jisai smiley


Autorius RE: Salono apšvietimo mod
nerijus13
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 67
Įstojęs: 27.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-08 12:28
suradau kaip pasijungti apsvietima tik dabar dar viena beda, neaisku kaip prijungti laidus(rodykles rodo nuo kur iki kur jie turi buti pajungti) https://lh6.googleusercontent.com/-FVknm9OzY2E/UJuIQIVKJ-I/AAAAAAAAACU/tCUWyfCOSNE/s640/2012-11-08%252011.53.50.jpg
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-08 13:25
nerijus13 parašė:
sveiki sumasciau, kad reik pasidaryti, kad salone sviesa sviestu ir virs duru, o ne tik salono preikije, masciau, kad gerasi butu jog ji sviestu taip kaip priekije, na kuri laika sviecia, o veliau uzgesta, bet po issiardimo ir keliu nesekmingu meginimu susijungti laidus viskas pasibaige, tai gal kas turit minciu kaip tai pasidaryti, auto audi a6c4


Šiandien kaiptik tokį modą dariau :) Rankenas gavau be fyškių ir pravodkės, sujungiau taip kaip reikia tik pasižiūrėjęs schemą autodatoj, nes pirmai visos primtedavo :)
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
nerijus13
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 67
Įstojęs: 27.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-08 14:38
Elektrik parašė:
nerijus13 parašė:
sveiki sumasciau, kad reik pasidaryti, kad salone sviesa sviestu ir virs duru, o ne tik salono preikije, masciau, kad gerasi butu jog ji sviestu taip kaip priekije, na kuri laika sviecia, o veliau uzgesta, bet po issiardimo ir keliu nesekmingu meginimu susijungti laidus viskas pasibaige, tai gal kas turit minciu kaip tai pasidaryti, auto audi a6c4


Šiandien kaiptik tokį modą dariau :) Rankenas gavau be fyškių ir pravodkės, sujungiau taip kaip reikia tik pasižiūrėjęs schemą autodatoj, nes pirmai visos primtedavo :)

gal gali placiau papasakoti, kaip sujungei
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-08 14:49
Tai ką pasakoti, pajamiau ir sujungiau (susilitavau) pagal schemą :)
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-08 14:49
Tai ką pasakoti, pajamiau ir sujungiau (susilitavau) pagal schemą :)
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Elektrik
Administratorius

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1334
Įstojęs: 02.12.06
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2012-11-08 14:50
Tai ką pasakoti, pajamiau ir sujungiau (susilitavau) pagal schemą :)
Elektrik prisegtas paveikslas:

Autorius RE: Salono apšvietimo mod
nerijus13
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 67
Įstojęs: 27.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-08 14:58
sulituot tai sulituot, bet esme tame kad man reikia prijungti laida ten kur reguliuoja apsvietimo padetis
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
nerijus13
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 67
Įstojęs: 27.10.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2012-11-08 18:23
lituoklis jau namuose dabar tik kuria diena reiks issiimt tas lempas ir lituoti, darbas bus visai ne pagal schemasmiley
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-10-17 00:04
Gerai, kad pas mano A6 C4 97m jau sitas salono palaipsniui uzgesimas yra gamykliskai padarytas ir man nieko paciam daryti nereikia, as tik susidejau i prieki rankenas su apsvietimu, kaip gale triju padeciu, kad kai atsidarai duris palaipsniui uzsidega visos 5 sviesos ir kai uzdarau duris ir uzrakinu visos graziai palaisniui uzgesta ir kai atsisedi i masina ikisi i spynele rakteli ir ji tik pasuki i degimo puse jisai irgi graziai palaipsniui uzgesta ir sitas visas palaisnini ugesima valdo gale po sedyne esantis centrinio vakuminis varikliukas su savo viduje esanciomis smegenimis, nes teko tvarkyti savo centrini ir ji isardyti, nes varikliukas buvo parejes ir kai po to pajungiau ji vel tai buvo neveike iskarto kazkodel tai pasirodo mano centrinio smegenys valdo nemazai dalyku pvz: salono sita palaipsniui uzgesima, el liuka, el langus, signalizacija gamykline su centriniu ir dar ta pribombasa, kad galiu pasukes ir palaikes rakteli duru spyneleje atidaryti langus, kiek noriu ir uzdaryti, kiek noriu ir liukas uzsidaro iskarto. Tai isvada tokia, kad sitie navarotai priklauso, ar pas jus bus ar ne nuo centrinio varikliuko, nes jisai pas mane su 2 vakuminiais vamzdukais ir i ji kisasi trys fyskes su nemazai kontaktu.:)


Mano Audi b2
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
artistas98
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 122
Įstojęs: 08.07.13
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2013-10-22 23:41
Gerai kaip naujose mašinose gamykliškai imontuota o pavyzdžiui A80 ten vos šviečianti blanki lemputė stovi....
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Shiftas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 205
Įstojęs: 07.06.15
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-08-28 14:00
Sveiki, turiu ir aš klausymą. Pas mane a4 b5 yra tas šviesos prigesimas, bet po kojom įsijungia tik kai atidarai dureles ir iškart užgęsta kai uždarai, be jokio lėto prigesimo. Ar galima padaryti, kad po kojom įsijungtu ir kai pvz išimi raktelį ir vėliau kartu su visu salono apšvietimu lėtai išsijungtų. Kiek suprantu užtektų pravesti laidus nuo salono apšvietimo (pvz lempos lubose), bet ar negalima kažkaip tiesiai nuo bloko kokios fiškės perjungt?


Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-08-28 17:57
galima nuo fyskes arba galima uzdet kondensatoriu prie lemputes, juolab jei apsvietimas su led.


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Shiftas
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 205
Įstojęs: 07.06.15
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-08-29 18:43
O kur stovi apšvietimo blokelis? Dienų bėgyje pats pasiieškosiu, bet bučiau dėkingas jei kas papasakotų trumpai.


Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Edmasss
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1937
Įstojęs: 04.12.08
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-08-29 22:58
koks apsvietimo blokelis? :D nusiemes priekyje kaireje puseje apdaila .prie koju, ieskok pilkos fyskes,ten salono apsvietimo fyske.


uz audi yra geriau tik audi quattro
Autorius RE: Salono apšvietimo mod
Deiras
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1918
Įstojęs: 11.02.11
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-08-30 14:28
dvi tokias sudejau ploksteles ir sviesos nezmoniskai daug :D


Uz audi geriau-tik dvi audi :)
Deiras prisegtas paveikslas:

http://www.taksi-alytus.lt
Puslapis 3 iš 3 < 1 2 3
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: Giedriusas1414, zojinis, DjBooS, Martysas

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn