Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 6 iš 6 << < 3 4 5 6
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-10-28 09:50
Sveikismiley vis užsuku čia paskaityt jūsų temų, bet pačiam papiešt vis nėra laiko. Realiai daug visko nutiko, kažkaip nelabai sekasismiley tvarkyta važiuoklė, keisti galiniai balkio sailenblokai, galinės ašies sailenblokai. Atsirado dungsėjimas važiuojant be gazo, pvz riedant, stabdant priekyje DP kažkas kalatojasi. kaip ir rasta bėda greičiausiai Kolonėlėsmiley turėjau dar vieną nelaimingą įvykį, palenktas kapotas, buferis nubrauktas, žibintas sudužo. Pats kaltas, į šikną įlėkiau :/


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
vytiokx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 199
Įstojęs: 15.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-10-30 18:30
Pas mane toje pacioje puseje yra garsas ,bet vaziuojant tik per nelyguma ir tas garsas nevisada .Technikini praejau,bet bedos nerado,sakau dungsi man cia kazkas judino judino masina ,bet nieko.Tai galvoju arba atraminis koks arba gal kazkas prie kalonkes.


audi a6 c4 avant 2.8 30v 142kw
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-10-31 18:51
aš irgi maniau atraminis, perrinkau abi puses. Toks idomus pastebėjimas,yra toks kalimo garsas važiuojant. užgesintai auto staigiai sukiojant vairą, ir tuo metu pakeliant pvz vairo traukę, garsas padidėja, spaudžiant žemyn nutyla. Įtariu vairo kolonėlės įvorę, bet realiai nesu dar tikras, planuoju aplėkt kolonėlių meistrus, su žiūrėt ką kas sakys, bet įtariu kad betkokiu atvėju ją reiks traukt lauk, o tai pakainuos smiley


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
vytiokx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 199
Įstojęs: 15.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-10-31 21:50
Kaip apleksiu meistrus bus idomu isgirsti verdikta ju ir bedos salinima.Jei masina uzgesinta ir judini vaira,tai laisvumas bus is kaloneles.Man sake,kad uztektu tiktais paversti nes judinant irgi toks garsas yra pas mane.


audi a6 c4 avant 2.8 30v 142kw
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-01 16:10
aš su tokiu vienu kalbėjau, na jis man sakė, kad reguliavimas nepadės DP, nes greičiausiai judėjimas bus dėl išdilusių įvorių, o tas varžtas yra KP ir reguliavimas tiesiog vargiai ką duos, na mažai tikėtina kad pasitaisys.


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-09 12:48
Sveiki kolegos, ruošiamės žiemai, atnaujinu atlkitų darbų sąrašą, gal kam bus idomu, maniškei pakeista :
Galinės ašies sailenblokai Lemforder
Priekinės ašies balkio galiniai sailenblokai Lemforder
Priekinės stabdžių kaladėlės TRW
Greičių dėžės alyva Fuchs 75w90 + Xado transmisijoms 2x9ml
Variklinė alyva Fuchs 5w40 bei filtrai
Ant kitų R16 ratlankių sumontuotos ir uždėtos naujos Kormoran`o žieminės padangos.
Kiek pamenu tiek, laukiam žiemos ;)


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
DeiVidaS A6
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1000
Įstojęs: 08.03.11
Miestas: Molėtai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-09 20:55
o del ko xado i deze naudojiai? :)
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-09 21:55
na kai jau kažkas yra - būna pervėlu jau jį naudot:D šiaip, manau tikrai blogiau nebus, su dėže problemų nebuvo ir nėra, dėl ko aišku aš labai džiaugiuosi, bet visiem rekomenduoju tepaliuką bent jau dėžėj pasikeist, nes retas kuris tai daro smiley


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-14 21:42
Blemba koks aš laimingas žmogus :D po 200km kelionės įvažiavęs į Vilnių, išgirdau tokį keistą garsą, pajudėdamas nuo šviesoforo vis girdėdavau, garsas pakankamai keistokas, pasireikšdavo maždaug nuo 1100Rpm iki 1200Rpm, tame tarpe girdisi toks barškėjimas, variklio darbas pašaižėja, padidėja vibracija. ir būtent tik tam sūkių diapozone. smiley na ką, pradėjom ieškot bėdų, ir radau tokį vaizdą nuėmės apsaugą smiley https://www.youtube.com/watch?v=FRqGZJu1qRE smiley pas mane ne tiek daug, bet susitabaluodavo tik minėtam apsukų diapozone. Nieko nelaukiam, kimbam į darbus smiley Susirenkam dalis ir į garažą. Pakeista :
Paskirstymo diržas
Paskirstymo diržo įtempėjas
Juostinis diržas
Juostinio diržo įtempėjas
Alkūninio veleno škyvas, bei jo varžas su poveržle
Alkūninio veleno rebokšlis
Dantratis esantis po alkūninio veleno škyvu
Aušinimo skysčio siurblys
Aušinimo radiatorius (Senasis pažesitas minimaliai per avariją, bandytas klijuot, laikikliai nulūžo smiley ech, velniop, dedam naują. Išplovėm sistemą, bei supylėm naują G12 aušinimo skystį HEPU.
Kuro siurblio diržas
Kuro siurblio diržo guolis
Kuro siurblio diržo įtempėjas
Rasta kažkokia nulūžusi šlangutė

pro ją man rodos pučia alyvą nes visas kampas variklio kur ji buvo, labai storu sluoksniu apvarytas tam kartui kol išsiaiškinsiu kaip kas,,užglušinta,, apiplautas visas variklis ir buvo rasta dar viena šlangutė kur ji turi nukeliauti?
Paklibinau turbinos ašelę smiley vos vos tik kliba, o išilginio klibėjimo išivis nėra smiley nudžiugino. Diržinės pavaros kiek buvo įmanoma viskas sudėta ContiTech, Alkūninio veleno škyvas Corteko, radiatorius Nissens.Bendroje sumoje pakaštavo šiek tiek smiley bet tikėkimės ilgam. To keisto garso priežastis paskirstymo diržo įtempėjas, jame iš galo esanti spyruoklės viela lūžo į 3 dalis, pats įtempėjas jį nuėmus išsiskyrė į kelias dalis. Na rimto variklio remonto išvengėm, keliaujam toliau b)



Redaguotas dntz 2015-11-14 21:54
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
tauciuxxs
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 5
Įstojęs: 06.08.13
Parašyta 2015-11-15 19:27
pasiseke del pagrindinio, jauciu nedaug buvo truke iki trukimo... smiley
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
EdgVis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 177
Įstojęs: 18.10.13
Miestas: Kėdainiai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-15 21:53
sauniai padirbeta ;)


Einu namo ir žiūriu - važiuojam namo
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-11-27 19:01
Sveiki audistai smiley kaip jūsų audi laikosi? ;)
maniškė tai neblogai visai, rimto šį kartą nenuveikėm, tad nėra labai ką ir pasakoti.
Vieną vakarą sėdim su draugu garaže ir kalbam apie žiemą, o jis man ir sako :
-ėė, Donce, o kaip pas tave pakaitinimo žvakės?
o aš nežinau smiley pralėkta nemažai, kuriasi gerai, praeitą žiemą prie -20 užkūriau, tai ir nežinau, sumastėm patikrinti. Išsukom visas, veikia 2 iš 5 smiley 3 visai be gyvybės ženklų, nulekiam į sandėlį susirandu žvakes, susukam visas 5 naujas Bosch žvakes.
Sekantis užvedimas ryte -2, juntamai lengviau vedasi smiley žvaklaidžiai suskylinėję, prastos būklės, patys net nusmukdavo. Paremontavom, toliau įvairūs smulkūs remontėliai, radiatorių pritvirtinom padoriai, patikrinom pavarų dėžės alyvos lygį, XADO ištirpęs smiley



Redaguotas dntz 2015-11-27 19:03
Puslapis 6 iš 6 << < 3 4 5 6
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: justasin, afigens, alwydux, dzeriox, audic3, petka, dan1elius, Jezus

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn