Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 4 iš 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
cizikaz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 02.08.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-03-09 08:35
spalva tikrai idomi smiley ;)


#135
http://www.drive2.ru/r/audi/855852/
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-09 09:14
Dėl moldingų - atvirai kalbant man šiuo metu akių nebado, bent jau man atrodo neblogai ta juosta, aišku reiktų realiai pamatyt, ta juosta tamsiai žalias perlamutras. Nepatiks - nuvešiu perpūs. Bet kažkaip šiuo metu man atrodo neblogai, apačioje tamsi juosta, viršuje langai juodos stoikės, gaunasi dar viena tamsi juosta, ir per vidurį tamsesni moldingai ir viskas pakankamai rišasi. Bent jau mano nuomonė, o čia kaip kam, dėl skonio nesiginčijama.

Valakėliai geras dalykassmiley tik reikia ten pastoviai pasekti, savają kai ,,patvarkiau,, dalių reikėjo pakankamai skubiai, gal taip užtaikiau kad dalių nebuvo, tai pvz tik šiltnamiuose turėjo farą, Kaina 50Eur be derybų.smiley Vilniuje, molėtų pl gavau su vienu nulūžusiu laikikliu už 10Eur :o
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-16 18:00
UPDATE.
Sveiki!!smiley praėjusios savaitės apžvalga:
Pakeistas Aušinimo skystis G12 LongLife
Pakeistas stabdžių vakumas, nes maniškis jau buvo miręs
Įsigytas ir pakeistas posūkis, kuris priešingai nei tikino pardavėjas neatitiko, atrodo kaip ir įsidėjo normaliai, bet prie 140km/h vėjuotą dieną sumastė iškristi ir apgadino sparną.
Nupirkti apatiniai moldingai, prasiknisau su jais pusdienį, o rezultatas netenkinasmiley pyktis tik ima:@ komplekte buvo laikikliai, keliatas varžtelių, bet geriau jų galėjo nedėti, vietoj jų idėti klijų ir peilį :D ilgieji dar atitiko pose bėdos, reikėjo su peiliu šiek tiek padailinti, kai kur griovį pailginti, bet nieko baisaus. Su mažaisiais neduok Dieve:@ tvirtinimai kažkokie idomūs, na OK, bet kaip juos pritvirtinti nėra, dar ir nebaigiau, reikės į pagalbą ,,šaltos svarkės,, visą šį mėšlą, tiek posūkį įsigijau Ogmitoje,NEREKOMENDUOJU. Kyla mintys apie originalius net moldingus, kaina didelė, bet bent būtų daiktas.:) Judam toliau
Pakeistas Numerio apšvietimas į LED, bei pažibinčiai, buvo ir pareigūnai sustabdę jau, nieko niekas nesakė. ;)
Po avarijos audinė pralėkė beveik 900km, kažkokių didelių defektų nepastebėta, buvo išmestas lauk vienas klimos daviklis esantis panelėje, nes įjungus klimą įsijungia daviklis veikimo principas kaip OSM, ir prie jo yra nedidelis ventiliatorius oro cirkuliacijai, jis jau į pabaigą, tad sugdamasis leidžia visokius garsus. Klimoj viskas veikia be problemų, kažkas minėjo kad AUTO funkcija gali neveikti, bet lyg ir veikė, o šiaip aš jos ir niekada nenaudoju, viską valdau pats :D dar reikia pora dalių, bet šiaip viskas funkcionuoja, važinėti galima. Tikrai buvau pamiršęs kaip ji smagiai važiuoja. Atsirado galimybė pasimatuoti galią, pasinaudojau ja. Kaip minėjau kad galimai kažkas buvo daryta su ECU, na ženklų yra, Vokiečiai kiek žinau daug nedaro, na bet kol kas mane viskas tenkina, kreivė tikrai graži, yra video, dar ratai prabuksavo, + yra tikimybė kad interkūleris kiauras, bet apie tai plačiau pora foto





Savaitgalį užsiemiau interkūleriu, jau buvo laikas lėkt namo į Panevėžį, ir kažkoks ošimas atsirado kai turbina įsijungia ir dūmų buvo kaip iš tikros C4 :D pradžiai išsigandau kad turbina anapilin iškeliauja, posiaukelėj dar stojau tepalų lygio pasitikrinti. Parlėkus iš Vilniaus į Panevėžį prasiardžius buvo rasta, kad interkūlerio tvirtinimas nulūžęs, ir turim skylę -2,5cm:| Pagamintas naujas interkūlerio tvirtinimas, sulituota skylė, dūmai ir ošimas dingosmiley prasivalėm saloną ir švarūs sutinkam naują savaitę.smiley Judėsim toliau. ;)


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
sigista
Klubo narys

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2026
Įstojęs: 09.02.13
Miestas: Elektrėnai
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-03-16 18:08
Šaunusmiley Dėl moldingų pats žinojai kad perki čiau-čiau provincijos tai nieko nuostabaus. Bet B4 man reikėjo vairuotojo durų apatinį tai pirkau Audi centre ir kainavo 148 lietuviškais.


#221
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
EdgVis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 177
Įstojęs: 18.10.13
Miestas: Kėdainiai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-16 19:04
Koks sviesos saltinis gabarituose?


Einu namo ir žiūriu - važiuojam namo
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-18 21:10
Šviesos šaltinis LED Galia 3W, draugas tom lemputėm užsiema, tai davė pora modelių pasibandyti, patiko labiausiai šitie. Nuotraukoj kažkaip ryškiai atrodo, šiaip labai į akis nekrenta, bet sutemus kur mažai apšvietimo reikia tai gali ir su gabaritais važiuoti, matosi kelias pakankamai neblogai. Labai didelės diskusijos dėl LED vyksta, pas mane ir numerių apšvietime yra, pareigūnai buvo sustabdę, nei žodžio nesakė ;)


C4 Avant parking`as :D






Redaguotas dntz 2015-03-18 21:13
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
ERB963
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 270
Įstojęs: 30.12.12
Miestas: Ukmergė
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-19 14:25
Man tai idomu po tokio spalvos pakeitimo, kaip tarpai, irgi visi dazyti, ar tik viskas is isores taip pasviesinta?
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-19 19:07
Teoriškai spalva turėjo būti tamsesnė, tad nuspręsta vidaus nedažyti. Praktiškai rezultatas gavosi šviesiau nei buvo planuota, tad vidus liko nedažytas. Kol kas į akis labai nekrenta kažkaip, tad palikta viskas taip kaip yra. Vėliau bus matyti. Planuoju atlėkt kada į Vilniaus meet`ą, galėsit užmesti akį iš arčiau kam idomu ;)


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
accept
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 34
Įstojęs: 19.01.15
Šalis: Norvegija
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-19 20:24
tai jie pareigunai dziaugiasi, kad led'ai ideti, lengviau numerius pamato :D
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-19 21:16
Man atrodo niekas neturėtų pykt labai dėl jų, jeigu jie nėra iššaukentys, t.y ne kokie mėlyni, raudoni ir ar būna kad į numerius susikiša tokius, kad net kelia apšviečia, tai tada gal ir ginčytina. Bet jeigu ledai normalūs, tai neturėtų kliūt pareigūnam už akių, juk nieko blogo jie nedaro. Šiek tiek kvaila tai, kad nėra tokio bendro nutarimo, vieni T.A nepraeina, antri praeina, tretiem ant kelio T.A atima, bet tikėkimės nieko blogo pareigūnai neįžvelgs juose ir nebus problemų ;)


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-30 15:38
Sveikismiley savaitgalį išvalytas salonas, pro pakeistą vakuumą pradėjo leisti alyvą, šią bėda išsprendžiau. (gal) jeigu ne, bus matyti, bandysim toliau spręsti, kaip ir užmačiau kur dingsta aušinimo skysčio 200ml/1000km uždėta S4 blenda, teko rimtai pavargti, nes maniškė buvo be rankenėlės, ta prasme ne vientisa, ir labai prastos būklės, tad buvo vežta pas plasmasistus ir kapitaliai sutvarkyta. Idėtas per ilgas plasmasės gabaliukas, todėl ji perdaug išlinkusi, todėl teko pjauti, trumpinti, vėl klijuoti atgal. Prastai man ten gavosi, rezultatas nelabai tenkina, na bet užsiimsiu kai orai bus šiek tiek geresnis
d



Mašina neplauta, labai laiko nėra, o ir foto paskubomis, bet vis kažkas ;)smiley



Redaguotas dntz 2015-03-30 15:40
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 15:30
Sveiki smiley darbai palengva, bet juda ;)nuveikti darbai :
Pakeisti ir subalansuoti ratlankiai su vasarinėmis Michelin saver energy padangomis.
Pakeisti abu vairo traukių antgaliukai, nors klibėjo tik vienas, sudėta Lemforder.
Nudažyti suportai.
Pakeistas stabdžių skystis į DOT 5.1
Atsiimtas naujai apsiųtas S line vairas, nuostabi, minkšta oda, rezultatas patiko smiley
Atlikta važiuoklės apžiūra, nieko labai baisaus, abiems šarnyrams amensmiley Viskas likę nuo pirkimo, prie važiuoklės nei pirštas nepridėtas, o panašu kad buvęs šeimininkas ją neperlabiausiai mylėjo, tad kiek pastebėjau tai ant dalių tikrai pataupoma buvo, na bet nieko baisaus, dėl laiko stokos planuoju keisti abi naujas svirtis. :)
Keista situacija, nutariau įsidėti autopilotą, buvo surasta rankenėlė, pasidariau ,, pravodkę ,, dedu rankenėlę, o gi ji netinka smiley pati rankenėlė identiška, tik centrinė skylė per maža, tad neužsimauna smiley pardavėjas aiškina kad rankenėlė išimta iš A6 C4.. tad ką ir galvoti - nežinau smiley
Artėjančio savaitgalio planai :
Pakeisti abi svirtis
Pasidaryti suvedimą
Kaip ir kiekvieną savaitgalį - randam švaros dieną, išsiurbiamas salonas, nuvaloma, sutvarkoma smiley
Keliatas foto :





Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
Justinukaszzz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 338
Įstojęs: 04.02.15
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-04-14 15:35
gražuuu smiley o ten foto 2 varai, vienas neparduodamas? :D
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 15:59
Šiai dienai turiu 3 :D Vieną apsiuvau ir naudojuosi pats, antras su šovusiu Airbag, o trečias be odos, tiesiog guminis, kaip ir maniškis buvo. tad jis keliaus į pardavimą greitu metu smiley


Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
vytiokx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 199
Įstojęs: 15.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 17:43
suportus issiardes dazei ar kaip?


audi a6 c4 avant 2.8 30v 142kw
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 17:46
pasirinkau kiek kitokį kelią. Nusipirkau karščiui atsparių dažų, sumaišiau su juodu pigmentu, gavom norėtą tamsiai pilką spalvą. tada paprastai teptuku dažiau, taip man pasirodė greičiau. Rezultatu patenkintas, kol kas foto nėra.



Redaguotas dntz 2015-04-14 19:27
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
Justinukaszzz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 338
Įstojęs: 04.02.15
Miestas: Alytus
Vairuoja: Audi A4
Parašyta 2015-04-14 19:22
tai man gali būt ir guminis svarbiausia toks vairas :o
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
vytiokx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 199
Įstojęs: 15.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 19:31
dntz parašė:
pasirinkau kiek kitokį kelią. Nusipirkau karščiui atsparių dažų, sumaišiau su juodu pigmentu, gavom norėtą tamsiai pilką spalvą. tada paprastai teptuku dažiau, taip man pasirodė greičiau. Rezultatu patenkintas, kol kas foto nėra.
o ka tas pigmentas duoda?o gumas kazkuo buvai uzsidenges ar ant ju dazu nepateko?kazka pabandziau taip:vienus suportus uzsidanksciau,uzdengiau gumas ir nupurskiau dazais,atrodo viskas gerai ir nusipute gerai.kitus buvau nuemes ir dazes,rezultatas tas pats beveik,o laiko daug daugiau sugaistama.Manau jei suportai tvarkoi tai geriausia variantas dazyti teptuku ;)


audi a6 c4 avant 2.8 30v 142kw
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 19:40
Pigmentas duoda norimą spalvą, nes karščiui atsparių dažų ne flokonuose pavyko rasti tik baltos spalvos, tad pirkau juodos spalvos pigmentą ir sumaišius -300ml dažų ir pigmentą gaunasi tamsiai pilka spalva. Dažiau nedideliu teptuku, tad ant gumų neuždažiau, mano suprortai tvarkingi, galiniai perrinkti gal prieš 3 mėn. Dieną ištaikiau gražią, tad tokie smulkūs darbai malonumas, dar dažiau stabdžių diskų nedarbinę dalį žinoma, na kas matosi pro ratlankį. Rezultatu esu patenkintas, kažkaip nesiryžau su purškiamais, nemažai darbo viską gražiai uždangstyti, o ir teptuku tikrai gražiai ir gana storai pasidengė smiley



Redaguotas dntz 2015-04-14 19:41
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
vytiokx
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 199
Įstojęs: 15.09.12
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-04-14 21:40
tikrai taip,reiks ir man si darbeli pasidaryt kaip bus geresni orai :)o teptuka naudojai dazymo smulku,nedideli ar tuos akvarelinius kur mokykloje?niekada to nedares tai idomu paklaust is karto :)


audi a6 c4 avant 2.8 30v 142kw
Puslapis 4 iš 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: gedazzz, Zemagrindis, shramas, Tadas0424, Stikeris, wajkis, A318v5, surelisz, Egizz, quottro

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn