Reklama














Temos peržiūra
AudiFanai » Audi » Mano AUDI
Puslapis 2 iš 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 00:02
Atėjusi žiema maloniai nustebino, trumpa istorija : Ankstus rytas, skambina draugas, prašo nuvežti į darbą, jo mašina nesiveda, na okey, šoku į kelnes, išeinu į kiemą link mašinos, kažkaip šalta labaismiley miegodamas dar nesuprantu kas vyksta, įlipu į audi, įjungiu degimą, kaitina žvakes, aš dar magą reguliavau ar kažką, jau ruošiausi kurt, taip žvilgt į temp ekranėlį -21,5smiley galvoju ragai, neužkursiu, akumas itartinas, žvakės neaišku kokios.. o gi kaip manot, užkūriau audib) nepasakyčiau kad sunkiai,bet buvau išsigandęs, nes prieš tai turėjau naujesnių kitos markės auto, tai jeigu -17 gali net nei nebandyt, akumo gadinimas, nors žvakės naujos. Po to dar kažkurį rytą užgaudžiau [img][/img] Audi dar nei kart neapvylė smiley sumasčiau žvakes su testeriu patikrint, viena tikrai neveikia, viena veikia, suprantama neaišku kaip, bet gyvybės ženklai yra, toliau neaišku, rankos nušalo :D
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 00:16
Geros žinios dėja baigėsi, einam prie paskutinių nemalonių įvykių. Trumpai istorija. Vieną dieną važiuoju viena apledėjusia siaura Vilniaus gatve, priekyje važiuoja VW Lupo ir viskas kaip ir normaliai, pravažiuojam nedidelę sankryžą ir staiga neišio neišto mergina važiavusi su VW lupo trenkėsi į šalikelėj stovėjusį BMW, jos subinę iškart išsviedė į vidurį gatvės ir sustojo po smūgio vietoj. Man kur dėti nebebuvo, stabdžiau, bet nelabai ten ką pristadysi, bandžiau dar nusukt kiek eina kad mažesne dalimi klidyt ją, taigi kliudžiau ją ir užšokau ant šaligatvio.Audi po visko atrodė taip :
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
Redaguotas dntz 2015-02-20 00:19
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
Nicko
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 2911
Įstojęs: 12.12.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A8
Parašyta 2015-02-20 10:43
Nieko sau.abu air issove.nemalonu.uzjauciu.ir man toks atvejis buvo,kai mergina nepamate žriekyje stovinciu masinu su avariniu ir pyle ant stabdziu,na o as tuo tarpu irgi uzsokau ant bsrdiuro kad isvengt smugio.bet kliudziaucir likau kaltas
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
T6m2s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 14.11.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 11:02
opapa kaip skaudziai. Tvarkoma audi?
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
avant38
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 3130
Įstojęs: 02.11.08
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 11:04
Kiek matosi, skaudziai, bet galima tvarkyt :)


"Рай не слякоть-вьюга наша благодать!" (с) ДДТ
www.aliaskatransport.lt
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 11:05
dar savaitę prieš avariją keičiau spidometro lemputę, ir radau tusčią cokolį, idedu lemputę, įjungi degima, pastoviai dega airbag lemputė. Pernelyg nenustebino, mašinai eina 20metai, tikėtis kad nebuvo bent minimaliai daužta - naivu, plius pastebėta kad galinės durys buvo daužtos, ta prasme maždaug ta vieta, bet nieko baisaus, tik durys nesureguliuotos tinkamai, ir tam tikram apšvietime skiriasi vos vos skiriasi blizgumas. Maniau airbag`ai neveikia, kas čia tokio.. po savaitės bumt, suveikė....smiley Maniškė situacija labai nemaloni, ta mergina iškar pasisakė kad nėsčia, tai ją išvežė greitoji, na tik apžiūrai, nieko jai ten nebuvo, tik įsigando, lupena kad ir žymiai naujesnė, bet nei vienas airbag`as nešovė :) gal ir gerai, būtų šovę, galėjo baiktis tikrai daug liūdniau smiley Atvažiavo jos draugas, policija, viskas kaip ir aišku, esu kaltas kad jai į galinį kampą įlėkiau, na kaltas nelabai jaučiausi, nes ji nei stabdžius nei nieko pylė, ir sustojo prieš nosį, na kaltas dėl atstumo nesilaikymo, realiai nebūtų ji atsitrenkus, nieko nebūtų buvę, arba jeigu būtų tik šonu kliudžius, ir būčiau sustojęs, na yra kaip yra, nesiginčijau, suildėm deklaraciją kad esu kaltas dėl VW subinės, po to į avarijos vietą kažkoks senis atvažiavo, pradėjo jis man aiškint, kad aš ją įstūmiau, jam paaiškinau kad jeigu būčiau ją įstūmęs, jos šonas kitas būtų sudaužytas, jis ten pasiputojo ir tuo baigėsi. Supildėm deklaraciją, sutikau dėl vw subinės kaltės, ten pradėjo ir priekio dalis rašinėt, žiūriu kad nesamones kažkokias pildo, nesirašiau, pildėm kitą, pagal mane, tas senis dar mestelėjo : koks tau skirtumas, vistiek už tave draudimas mokės.Supildėm išsiskirstėm, viskas kaip ir ok, po nepilnos savaitės užsuku į draudimą aplinkybių patikslinimui, ten rastiškai paaiškinu kaip kas buvo, nubraižau porą schemų. Darbuotojai aiškinu kaip viskas įvyko, jo nė velnio nesupranta, po to išsiaiškinom pasirodo jie atvyko į draudimą ir pareiškė kad aš į ją atsitrenkiau, o tik tada ji trenkėsi į BMW, taigi esu kaltinamas jau ne dėl lupenos subinės, o dėl visos lupenos ir BMW E39 su M apdaila subinės smiley Vyko ekpertizės, tyrimai, jų metu nustatyta kad į ją ivažiavau tik po to kai ji atsitrenkė į BMW , ir po mano kepštelėjimo ji jau nieko nekliudė. Lupena nurašyta
[img][/img]
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 11:50
per visą tą laiką, kol ją turėjau ji man labai patiko, nors esu tik metais už ją vyresnis ( mūsų gimtadieniai skiriasi metais ir beveik mėnesiu ;) ) sužavėjo ji mane, kad ir sena, tikrai nuostabi mašina, didelė, talpi, dinamiška, vien tik pliusai studentuismiley dar prieš avariją buvo nutarta, kelti ją ir vesti kuo arčiau idealumo. Techninė būklė tikrai gera, tik va su kosmetine problemų kaip matėt yra, tad ji jau buvo nuvaryta pas dažytojus, apžiūrėjus buvo nuspręsta viską sutvarkyti ir perdažyti. Ilgai net negalvojęs nusprendžiau audi remontuoti avarijos padariniai :
Šovę airbag`ai
Sugadinta panelė
Priekinis stiklas
Londžeronas ir abu jo laikikliai
Radiatorius
Įskilo buferis
Nulūžo visi faros laikikliai, jį įlėkė po kapotu, jos kurpusas sudužo
Oro paėmimo vamzdis prie filtradėžės sudaužytas
Kliuvo šiek tiek priekinėms durims, galinėms ir arkai gana giliai
Kapotas
Posūkis
Diržai užstrigo
dar bufrio ir kapoto grotelės trūko,
+- Tiek iškart nupirktas Naujas NISSENS radiatorius



Vietoj ant gatvės ir pakeistas, nuimtas buferis ir audi jau pati lekia į Panevėžį smiley
Čia užjudinti dažytojai ir paruošėjai, per tą laiką pats šiek tiek padirbėjau
pakeistas oro paėmimo vamzdis, įvairios smulkmenos, normaliai, o ne ant zateškių įdėtas radiatorius


Salone viskas kiek įmanoma apardyta, išimti saugos diržai, keičiama panelė


Redaguotas dntz 2015-03-06 14:40
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
T6m2s
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 14.11.12
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 12:01
A neblogai cia tave ismaudyt norejo, visa kalte suversti. Gudrus tie lietuviai...
Buferi kita turiu, bet kaip matau, pas tave jis sveikas. Siais laikais tik ziuret reikia, kad paskui neapgautu ir neliktum atpirkimo oziu... Reikalu tai daug daug db...
P.S. foto talpink per www.part.lt portala, nes cia adminai lieps susitvarkyti.
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 12:38
Buferis įtrūkęs, nuvežtas virinti, šiandien turiu atsiimti padarytą, kol laukiau eilėje, nupirktas kapotas, abi durys, lempa, panelė, buferio laikikliai. Skelbimų daug, bet su dalim teko tikrai pavargt, daugumos priekių nėra, pvz buferio laikiklių kur prie londžerono tvirtinasi nėra, retu atvėju jeigu yra 15-25€/vnt Kažkaip daugoka, daugumai Panevėžio krašto žmonėms žinomi Pasvalio šrotai : Valakėliai, Ūstukiai, Talačkoniai.. buvau.. tusčia praktiškai, vardini darbuotojui ko reikia, o jis stovi plačia šypsena ir kartoja : nėra, nėra, nėra.... :D šiaip ne taip visos reikalingos dalys rastos, nupirktas naujas priekinis stiklas, viskas yra, audi pristatyta ruošėjams, turėjo būti kaip ir preliminariai baigta šiam savaitgaliui, bet dasidėjo nedarbo dienos, įvairios smulkmenos, dar kur minėjau kad buvo daužta, tai ten nekokybiškai sutvarkyta, reikia slenkstį gale pervirint. tad audi nebus padaryta. Nebuvo laiko foto padaryt, tai pralėkdamas padariau foto, šios savaitės pradžioje a atrodė taip :




Redaguotas dntz 2015-03-06 14:38
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 12:40
Dėl foto kėlimo atsiprašau jeigu kas ne taip, keliu pagal rastą pamoką forume, per photobucket.com talpyklą, kas jeigu negerai, ar kaip taip padaryt teisingai, raštelkit į PM, butinai pasitaisysiu ;)
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-02-20 17:53
Nu jo skaudziai tau cia kliuvo irgi, ziurek noriu taves paklausti, o tau nieko neuzsimine draudimas, kad gali nurasyti masina, nes kiek matau. kur priekinio buferio laikiklis tvirtinasi tai biski susilankste ir tavo lanzeronas?nes kiek teko girdeti, jeigu pazeidzia lanzerona tai iskarto draudimas nuraso masina ir dar kur pirkai priekini radiatoriu ir kiek mokejai uz ji ir ar visi tvirtinimai idealiai atitiko? dekui


Mano Audi b2
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 18:05
Matai, draudimas mano mašinos net neapžiūrinėjo, čia situacija tokia, kad esu kaltas kad pats atsitrenkiau, tad iš draudimo nieko ir negausi, mašiną remontuojuosi savo lėšomis. Dėl radiatoriaus, pats prekiauju dalimis, tad nulėkiau ir pasiemiau iš sandėlio, į kainą pernelyg nesigilinau. Jeigu reiks dalių, rašykit, padarysim kiek leis galimybės pigiau nei parduotuvėse, bet apie tai asmeniškai, neteršiam temos. Dėl atitikimo net nežinau kas ten neatitikt turėjo, viskas praktiškai tobulai tiko, ventiliatorius prisisuko gerai iš galo, viskas kaip ir ok, nesklandumų jokių nebuvo ;)
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
Martynas29
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 1416
Įstojęs: 12.01.11
Miestas: Kaunas
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-02-20 18:56
Na matai tada dar galima sakyti tau pasiseke, nes draudimas tavo neapziurejo, nes greiciausiai taviske jau eisme nebedalyvautu, nes kai mano apziurejo tai visa masina aplinkui daug nuotrauku prifotkino ir is apacios dugna fotkino ir panasiai, ar konstrukcijos neapzeistos, todel geriau kad nebutu eismo ivykiu, bet ne visuomet iseina ju isvengti, o radiatoriaus tai reikes tik dar nezinau, kada keisiu, nes pro viena krasciuka po truputi sunkiasi, bet antifrizo beveik nereikia dapilti per metus 0.5l, keisiu, jeigu TA kai vel eisiu uzmatytu ir prisikabintu. Na, o taip radiatoriu jeigu perki kinietiska tai kiek zinau jiems neatitinka gamyklines tvirtinimo vietos, todel ir klausiau, ar sito gamintojo viskas atitinka, nes cia kiek matau ne kinas.


Mano Audi b2
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-02-20 20:39
Šie radiatoriai tikrai vieni geriausių, kainos jų tikrai aukštos, Dėl nurašymo, kažkaip žinok abejoju kad nurašytų, landžeronas palenktas, bet nedaug. Tiksliau pats jis nepažeistas, tik galas šiek tiek suvažiavo. Dėl radiatoriaus, man kažkaip antifrizas panašu kad dingdinėdavo, 5000km -0,5l dapyliau, vizualiai sujungimais kaip ir geri buvo, nuotekio nesimatė. Po avarijos viskas išbėgo gal per gerą valandą, nuardžius vizualiai nesimatė pro kur, ta prasme neaišku kas ir kur jį pradūrė, bet radiatorius tikrai buvo baisus, iš vidinės pusės visas suvarytas, ir giliai, na matosi seniai. ir sunku net nupasakot, jis tarsi suiręs, brauki ranka per jį, ir visas ka subyra

Čia gerai nesimato, bet tikrai labai prastas buvo.
Dėl neatitikimo tai nežinau, net nekilo minčių apie kinišką produkciją :|
Redaguotas dntz 2015-03-06 14:36
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-04 20:38
smiley darbai juda ;)



Redaguotas dntz 2015-03-04 20:40
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
EdgVis
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 177
Įstojęs: 18.10.13
Miestas: Kėdainiai
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-04 21:11
nu va, bus proga panaikinti rudis (jei buvo) :D


Einu namo ir žiūriu - važiuojam namo
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-04 21:24
Pirmame puslapyje, užmesk akį, buvo visko kai ją nupirkau, na bet viskas išgydyta b)
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
cizikaz
Klubo draugas

Nario avataras

Atsijungęs
Pranešimai: 226
Įstojęs: 02.08.10
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-03-05 08:48
saunu, taip greitai viskas tvarkoma ir juda i prieki :o smiley tuoj kaip nieko ir nebuvo ;)
jei nepaslaptis kiek dazymas kainuos? :)


#135
http://www.drive2.ru/r/audi/855852/
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
AsEi
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 477
Įstojęs: 28.02.11
Miestas: Vilnius
Vairuoja: Audi 80
Parašyta 2015-03-05 10:11
smagu.greitai darbuojiesi :)
Autorius RE: Audi A6 C4 1996 2.5TDI [ Dntz ]
dntz
Klubo draugas

Atsijungęs
Pranešimai: 94
Įstojęs: 26.10.14
Vairuoja: Audi A6
Parašyta 2015-03-06 14:30

na ką, buvau nulėkęs apžiūrėti audi, viskas mane tenkino, kokybė nebloga, aišku vasarą poliruosim, kažkokių neatleistinų klaidų nėra, šiek tiek meistrų improvizacijos yra, ar blogiau ar geriau galėsite įvertinti jūs. Spalvą sutarėm daryt šiek tiek šviesesnę, bet dažus kai darė parinko tai žyyyyyyyyyyymiai šviesesnę:| tai išgąsdino, bet kažkaip pabuvau, apsipratau ir visai patikosmiley per savo neilgą gyvenimėlį dar tokios C4 neteko matyti :D šiandien žadėjo kad atiduos jau, tai kepam kibinus, ruošiamės pavakarot šiek tiek :p reikės per savaitgalį susirinkt saloną,susidėt viską, na yra dar daug darbelio smiley bet nieko. Dėl dažymo kainos šiuo metu nieko išvis negaliu pasakyti, nes pats nežinau, meistrą drįsčiau pavadinti savu, darė ne vieną mašiną, kainos nesikandžiojo, tad jam ir šį kartą pasakyta kad dirbų kaip sau, ta prasme gerom medžiagom, o kiek jau pasakys tiek. Tad apie tai šiek tiek vėliau, na pažadu greitu metu grįžti su foto, o dabar palaikom intrigą :D
Puslapis 2 iš 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Peršokti į forumą:
Paieška



Gimtadieniai
Šiandien gimtadienius švenčia: gedazzz, Zemagrindis, shramas, Tadas0424, Stikeris, wajkis, A318v5, surelisz, Egizz, quottro

Sveikiname!

Apklausa
Kaip dažnai plaunate savo Audi?

Kasdien

2-3 kartus per savaitę

Kartą per savaitę

2-3 kartus per mėnesį

Kartą per mėnesį

2-3 kartus per metus

Kartą per metus

Neplaunu išviso

Laukiu kol lietus nuplaus

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai: 0 
Archyvas
Aukštyn